כפר סבא

שאול דור נגד רפי סער

המועמד לראשות עיריית כפר סבא וחבר מפלגת העבודה, שאול דור, מבקר את החלטת מפלגת העבודה לתמוך במועמד לראשות העירייה, רפי סער

זאב שרגא 19/07/2018
סער. קיבל את תמיכת המפלגה (צילום: קמפיין רפי סער)

השבוע התבשרנו על החלטתה של מפלגת העבודה בכפר סבא, לתמוך במועמדותו של רפי סער במרוץ לראשות העירייה. "סער מתמודד בראשות תנועת תושבים על-מפלגתית", הדגישו במטה הבחירות ואמרו, "הוועדה המוניציפאלית הארצית של מפלגת העבודה החליטה לתמוך ברפי סער לראשות העיר. ההחלטה התקבלה לאחר בדיקה מעמיקה מצד המפלגה ובחינת הנתונים הרלוונטיים לעיר, שבסיומה מצאה כי רפי סער הוא המועמד עם הכישורים והנתונים המתאימים ביותר לתפקיד ראש העיר כפ"ס וכן, בעל סיכויי הצלחה משמעותיים לזכייה בבחירות לראשות העיר".

 "אני מברך את החלטת מפלגת העבודה לתמוך במועמדותי לראשות העיר. יחד נוביל את כפר סבא לדרך חדשה", אמר סער עם קבלת ההחלטה ואילו במפלגת העבודה הוסיפו כי, "סער הוא בעל הניסיון המוניציפלי הגדול ביותר והיכולות הטובות ביותר לתפקיד. אין לנו ספק כי הוא יקדם את העיר כפי שעשה בשלל תפקדו בשנים האחרונות". נמסר ממטה הבחירות המוניציפאליות של מפלגת העבודה".

 חבר ותיק במפלגת העבודה, יו"ר ההסתדרות בכפר סבא והוד השרון, שאול דור, מתמודד גם הוא לתפקיד ראש העירייה ומתקשה לקבל את החלטת המפלגה אותה הוא מגדיר "דיל פוליטי המדיף ריח רע".

"דילים פוליטיים שמהם נידף ריח רע שכיחים ומוכרים במפלגת העבודה, הידועה בסכינאות הפנימית ובהדחת בכיריה ומוקיריה", אומר דור, "הפעם, הציניות עלתה על כל דמיון כשאני - שאול דור, מחנך ופעיל ציבור ותיק ומוכר בכפר סבא, שחייו הציבוריים שזורים וכרוכים בה על כל גלגוליה, נכוויתי ברותחין עת נבגדתי מחברי מפלגת העבודה ועסקניה הפוליטיים במדינה בכלל ובכפר סבא בפרט, שרקחו תרגיל נפסד והביעו תמיכה ברפי סער וזאת באמצעות לא אחר מאשר עמירם מילר".

 "למצער המפלגה החליטה בדרך עקלקלה לתמוך במועמד שכאמור עד לפני כחודשיים כלל לא היה תושב העיר ואינו חבר המפלגה", אומר דור, "אין ספק שזו היא שעת שפל חסרת תקדים למפלגת העבודה, סער הוא איש חיצוני למפלגה ולכפר סבא, לכן טבעי היה כי תינתן התמיכה של מפלגת העבודה למי מחבריה ולא לאחד "שמקורב לצלחת".

ממטה הבחירות של סער נמסר: תמיכת מפלגת העבודה במועמדותי היא חשובה ומחמיאה. התמיכה מצטרפת לעוד מפלגות וכוחות פוליטיים שמתייצבים לצידי על מנת להוביל את כפר סבא קדימה.  יש לנו תוכנית סדורה, צוות מצוין והניסיון הנדרש להצעיד את כפר סבא לדרך חדשה.

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 09/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
לחבק את העצב
23 אלף יחידות דיור בדרך להתחדשות עירונית בירושלים
יאיר אברהם תומך ברפי סער
"ארנונה מנהטן, תשתיות עזה"
צעיר נרצח באילת
אישום: גנבו דלק במאות שקלים
אישום: גנבו דלק במאות שקלים
 מקום 3 בתחרות הארצית
בית הספר פרחי המדע זכה במקום השלישי בתחרות חקר החלל הארצית
"החלטתי לשלוט במחלה ולא לתת לה לשלוט בי"