כפר סבא

יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי

מנכ"ל הפועל כפר סבא לשעבר ואיש הקהילה המוכר יובל קדוש מצטרף למטה של לוי. בכך מחזק המועמד לראשות העיר את עמדותיו בנושא ניקיון כפיים, עשייה ציבורית וחיבור לקהילה

כתב לוקאל 19/07/2018
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
ממה שיינפיין (מימין), יובל קדוש ויובל לוי (צילום: מטה יובל לוי)

חיזוק נוסף למועמד לראשות עיריית כפר סבא יובל לוי. יובל קדוש, תושב העיר מצטרף לצוות המטה של לוי וינהל את יום הבחירות. קדוש פעיל חברתי ותיק, מוכר גם בזכות סיפורו האישי והמרגש. בתו של קדוש, עמית, חלתה בסרטן אלים מסוג לוקמיה. לאחר התפרצות המחלה עזב קדוש את כל עיסוקיו והתמסר לטיפול בבתו, שהיה מהגורמים הבולטים שהובילו להחלמתה.

מלבד סיפורו האישי, קדוש בעל מוניטין עשיר של עשייה ציבורית. כמו כן, קדוש הוא אישיות מוכרת ברחובות כפר סבא מתוקף תפקודו כמנכ"ל קבוצת הכדורגל של הפועל כפר סבא בעבר, אשר סייע לה להינצל מירידת ליגה.  "כמי שנולד בעיר הזו והתחנך בעיר הזו ההחלטה להצטרף ליבל ולממה הייתה מאוד פשוטה". והוסיף, "איש של עשייה יכול להתחבר רק לאנשים של עשייה, וביחד נעשה ונצליח", אמר קדוש לאחר שסיכם על חבירתו ליובל.

 "יובל קדוש הוא אחד האנשים שמסמנים את הטוב שבעיר הזו, את הנקי שבעיר הזו", אמר לוי בהתייחסו להצטרפות של קדוש. ממה שיינפיין חבר מועצת שהצטרף ללוי לפני כשבועות אחדים הוסיף: "יובל קדוש הוא איש קהילה, איש של עשייה, איש של נתינה בצורה בלתי רגילה".

ד"ר ענת ענת קלומל חברת סיעת תפו"ח התייחסה אף היא לחיזוק בדמותו של קדוש: " יובל מסמל אחריות חברתית, מנהיגות בקהילה ובספורט והורות עם עוצמה אדירה. אני מאוד שמחה לעבוד עם אנשים כמוהו. קראתי את הספר שכתב ואני מלאת השראה ממנו. שנפעל יחד באופן חיובי לקדם את החזון של סיעת תפו"ח בהנהגתו של יובל לוי המועמד לראשות העיר".

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 09/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
השתמשה באשראי של חברתה
חוגגים סוכות בבאר-שבע
מודיעין בטוחה לקשישים בדרכים
קגרליצקי. חולמת לנצח על התזמורות הגדולות בחול
מנצחת בגדול
גבר ואישה נמצאו ללא רוח חיים בנווה ימין
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
פיצה ספרותית
פיצה ספרותית
קריטסל נפגש עם ועד נווה זמר