כפר סבא

יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי

מנכ"ל הפועל כפר סבא לשעבר ואיש הקהילה המוכר יובל קדוש מצטרף למטה של לוי. בכך מחזק המועמד לראשות העיר את עמדותיו בנושא ניקיון כפיים, עשייה ציבורית וחיבור לקהילה

כתב לוקאל 19/07/2018
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
ממה שיינפיין (מימין), יובל קדוש ויובל לוי (צילום: מטה יובל לוי)

חיזוק נוסף למועמד לראשות עיריית כפר סבא יובל לוי. יובל קדוש, תושב העיר מצטרף לצוות המטה של לוי וינהל את יום הבחירות. קדוש פעיל חברתי ותיק, מוכר גם בזכות סיפורו האישי והמרגש. בתו של קדוש, עמית, חלתה בסרטן אלים מסוג לוקמיה. לאחר התפרצות המחלה עזב קדוש את כל עיסוקיו והתמסר לטיפול בבתו, שהיה מהגורמים הבולטים שהובילו להחלמתה.

מלבד סיפורו האישי, קדוש בעל מוניטין עשיר של עשייה ציבורית. כמו כן, קדוש הוא אישיות מוכרת ברחובות כפר סבא מתוקף תפקודו כמנכ"ל קבוצת הכדורגל של הפועל כפר סבא בעבר, אשר סייע לה להינצל מירידת ליגה.  "כמי שנולד בעיר הזו והתחנך בעיר הזו ההחלטה להצטרף ליבל ולממה הייתה מאוד פשוטה". והוסיף, "איש של עשייה יכול להתחבר רק לאנשים של עשייה, וביחד נעשה ונצליח", אמר קדוש לאחר שסיכם על חבירתו ליובל.

 "יובל קדוש הוא אחד האנשים שמסמנים את הטוב שבעיר הזו, את הנקי שבעיר הזו", אמר לוי בהתייחסו להצטרפות של קדוש. ממה שיינפיין חבר מועצת שהצטרף ללוי לפני כשבועות אחדים הוסיף: "יובל קדוש הוא איש קהילה, איש של עשייה, איש של נתינה בצורה בלתי רגילה".

ד"ר ענת ענת קלומל חברת סיעת תפו"ח התייחסה אף היא לחיזוק בדמותו של קדוש: " יובל מסמל אחריות חברתית, מנהיגות בקהילה ובספורט והורות עם עוצמה אדירה. אני מאוד שמחה לעבוד עם אנשים כמוהו. קראתי את הספר שכתב ואני מלאת השראה ממנו. שנפעל יחד באופן חיובי לקדם את החזון של סיעת תפו"ח בהנהגתו של יובל לוי המועמד לראשות העיר".

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט הדרים בגליל ים הרצליה
קבלת היתר בניה בפרויקט מחיר למשתכן בהרצליה
מגבילים את חב' גביית הארנונה
פשיטה משטרתית על מועדון בת"א
נורית בר-לב, מנהלת אמירים, מסיימת את תפקידה
שתי מעבדות סמים נחשפו בקריות
אופניים באילת
מיזם השכרת אופניים מגיע לאילת
הגדר ברחבת בית הכנסת עונג שבת , המבנה הלא חוקי הוסר
עונג שבת? לא לאנשי בית הכנסת
אלמונים השחיתו את רכבו של רב ברמת השרון