כפר סבא

פינחס כהנא מצטרף להדר לביא

כהנא, שפרש לאחרונה מראשות 'משמר האילנות', מצטרף לרשימתה של לביא שמתמודדת לראשות העירייה. לביא: "כהנא הוא נכס לעיר. טביעת ידו, ידיעתו ומרצו נמצאים בכל מאבק סביבתי ותכנוני בעיר בשנים האחרונות"

כתב לוקאל 23/07/2018
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
הדר לביא ופינחס כהנא (צילום: מטה הדר לביא)

פינחס כהנא, ראש משמר האילנות הפורש ומייסד המועצה לפיתוח מקיים מצטרף לרשימתה של הדר לביא, שמתמודדת לראשות עיריית כפר סבא.

כהנא, הוא בעל תואר שני בתכנון ערים ואזורים מהטכניון, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. נשוי לחנה, עובדת סוציאלית אב ל- 3 ילדים, וסב ל- 4 נכדים. מתכנן ערים וכלכלן, פעיל שנים ארוכות בעיר ובארץ בעיקר בנושאים תכנוניים וסביבתיים. היה חבר המועצה הארצית לתכנון ובנייה; חבר ועד מנהל הרשות לעסקים קטנים; חבר ועדת ההיגוי להקמת חממות טכנולוגיות; חבר ועד מנהל של ארגון חיים וסביבה; אחראי על התכנון בקק"ל; חבר דירקטוריון חברת ספיר בעיר; חבר ועדת איכות הסביבה העירונית ויו"ר ועד ההורים של תיכון כצנלסון במשך מספר שנים.

כהנא מסר: "מיום שהגעתי לכפר סבא, הייתי פעיל בהתנדבות בעיר. הקמתי וניהלתי את 'משמר האילנות' וניהלתי את 'המועצה לפיתוח מקיים'. אין ספק שהצלחנו להביא למודעות לנושאי התכנון, איכות החיים העירונית ושמירה על העצים הבוגרים. בגלל האירועים הבולטים האחרונים בעיר: העירייה הגישה תוכנית מתאר כוללנית גרועה ללא שקיפות, הכישלון בהגנה על 170 עצים בוגרים ביער אוסישקין, הכישלון בהגנה על שדרת הברושים בגן מנשה כאשר יד אחת בעירייה מאשרת תוכנית בנייה על העצים ויד שנייה כותבת שלא תיתן לפגוע בעצים, הבנתי שלמתנדבים יש כח רב אבל ההשפעה הממשית היא בקבלת אחריות בהצבעות בעירייה, בוועדת התכנון המקומית. השפעה ממשית היא בקביעת הדרך והשיטה ומיצוי הפוטנציאל המקצועי של עובדי העירייה, השפעה ממשית על רמת השקיפות והשירות לתושב".

"ללביא" מוסיף כהנא, "היכולת להוביל מהלכים תוך שיתוף גורמים רלוונטיים. היא באה עם תוכנית עבודה ועקרונות שאני מזדהה עמם ועם רצון להקשיב ולהחליט. מרגיש שהתחברתי לכוח אדיר, עם צוות מעולה, צעיר ורענן שמוכן ליהנות מניסיון אחרים ולהקשיב. יש לי יחסים טובים עם מועמדים פוטנציאליים למועצת העיר ואני חושב שקיימת אפשרות לעבודה בהרמוניה".

לביא מסרה: "כהנא הוא נכס לעיר. טביעת ידו, ידיעתו ומרצו נמצאים בכל מאבק סביבתי ותכנוני בעיר בשנים האחרונות. הוא מכפיל כח למטה וחיזוק משמעותי לכולנו. שמחה שהוא מצטרף לרשימה שבחרתי בפינצטה כדי להוביל כפר סבא מתקדמת".

 


 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
סטארט-אפ ירוק
 נפצע במהלך אימון
נפצע במהלך אימון – ויפוצה במאות אלפי שקלים
תחלופה גבוהה של סייעות
שייק קרם וניל עוגיות
שייק קרם וניל עוגיות
משפצים  את מבנה הצופים
משפצים את מבנה הצופים
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
מהי פנסיה מבטיחה של כלל?
פצוע קשה בתאונה במפעל בשרון