כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

בליכוד משיקים את קמפיין הבחירות ובמפעל המים, העניקו מגן הוקרה לעו"ד שחר יחזקאל, מנהל האיגוד המקצועי של ההסתדרות במרחב השרון

זאב שרגא 25/07/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
רוני אייזק (צילום: אילן דלאל)

בליכוד משיקים את הקמפיין

 ביום רביעי הקרוב יקיים סניף הליכוד בכפר סבא אירוע השקת קמפיין לקראת הבחירות המוניציפאליות. לאירוע צפויים להגיע שרי הליכוד – שר העבודה חיים כץ , שר המדע אופיר אקוניס ושר התקשורת איוב קרא. השרים צפויים להודיע על תמיכתם והירתמותם לטובת הליכוד בכפר סבא. את רשימת הליכוד יוביל אורן כהן המשמש כיו"ר הסניף בכ-17 השנים האחרונות והמשנה לראש העיר בכעשר השנים האחרונות. כהן הוא גם יו"ר דירקטוריון גלי השרון, חבר הנהלת מפעל המים, רכז המועצה הציונית בעיר ואחד מחברי מועצת העיר הפעילים והמוערכים יותר. כהן מתעתד להצהיר בכנס על התמודדות רשימת הליכוד להגדלת הכח והייצוג במועצת העיר ועל מתן חופש הצבעה לתומכים בהקשר להצבעה לראש העיר שהרי ההצבעה היא בשני פתקים שונים. כמו כן יוצגו חברי רשימת הליכוד – במקום השני יו"ר מועצת הסניף והמשנה לראש העיר יונה מייקלר שריכז בקדנציה הקודמת את העלייה והקליטה ואמור להמשיך בכך גם בעתיד. במקום השלישי רו"ח אסף פרזמה שיוביל את הדגל החברתי – כלכלי ובמקום הרביעי עו"ד נועם רגב שניר שתרכז את תחום החינוך והתרבות. "רשימת הליכוד בקדנציה זו היא רבגונית ומהווה נבחרת מנצחת שתדע להוביל ולסייע בתחומים רבים למען תושבי העיר," אמר כהן, "נמשיך במדיניות ה"דלת הפתוחה" שהנהגתי בקדנציה הפתוחה ונדע להוות גשר בין עיריית כפר סבא לשרי הממשלה שייתמכו בעשייה שלנו. אני מצפה להגדלה מאד משמעותית בייצוג הליכוד במועצת העיר הקרובה ומזמין את הציבור לכנס ההשקה. יונה מייקלר :"סניף הליכוד מגובש מאד ויחד אנו יוצאים לדרך מתוך רצון לפעול למען התושבים בתחומים רבים. בימים הקרובים אפתח את מטה העולים ונפעל מתוך המטה המרכזי של הליכוד". השר אופיר אקוניס:" אני משתף פעולה כבר שנים רבות עם אורן כהן, יונה מייקלר ויתר החברים בסניף ובהחלט אני רואה פוטנציאל גדול לעשייה המשותפת ועל כן אקרא לתושבי העיר להצטרף לנבחרת הליכוד בבחירות המוניציפאליות". הכנס יתקיים בסניף הליכוד בויצמן 87 כפר סבא בשעה 19:00.ננצל את ההזדמנות לאחל המון מזל טוב לאדריכל רוני איז'ק, שכיהן כראש מטה הליכוד בכפר סבא בבחירות האחרונות לכנסת וחגג השבוע יום הולדת 40. לאירוע הגיעו מאות חברים ופעילי ליכוד מרכזיים. בין החברים נכח גם השר לשעבר גדעון סער. רוני הכריז בהזדמנות זו על התמודדותו לכנסת הקרובה ברשימת הליכוד כנציג מחוז מישור החוף.

 תודה לעו"ד יחזקאל

 יו"ר ועד מפעל המים כפר סבא, אבי ג'מילי, חברי הוועד ועובדי מפעל המים, העניקו השבוע מגן הוקרה לעו"ד שחר יחזקאל, מנהל האיגוד המקצועי של ההסתדרות במרחב השרון, על עזרתו ועמידתו האיתנה מול ההנהלה, עד להבאת הסכם השכר לשביעות רצון העובדים.

ג'מילי ועו

ג'מילי ועו"ד יחזקאל (צילום: פרטי)

 

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הלכלוך בכניסה לבניין המשותף ברחוב סוקולוב 10
"זה מרכז הרצליה ולא איזה שכונת עוני בסאו פאולו"
גשמים עזים גרמו להצפות בכפר סבא
העבודות בבניין הסמוך גורמות למפגעי לכלוך
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
המופע "קירות מדברים" הצליח בפסטיבל עכו
אבן במשקל 100 קג נפלה ברחבת עזרת ישראל כותל
אבן במשקל 100 ק"ג נפלה ברחבת עזרת ישראל בכותל
אירועי יום הזיכרון בעיר רחובות
אירועי יום הזיכרון בעיר רחובות
צעיר נפצע בינוני-קשה בתאונה בכביש 25