כפר סבא

חוזרת למגרש

גלית דבש, שילדה לפני חודשיים את בתה מילה, חוזרת לעשות את הדבר שהיא הכי אוהבת, לשחק כדורעף. גלית משוכנעת שהיותה אמא לא תפריע לה ומחכה כבר להתחיל באימונים לעונה הקרובה

זאב גולדשמיט 25/07/2018
גלית דבש. להחזיר את התארים (צילום: משה עמית)

קבוצת הנשים בכדורעף הפועל כפר סבא אמנם החתימה מספר שחקניות, בראשן אניה ויליקי עמה הוארך השבוע ההסכם. אבל "ההחתמה" המרגשת מכולן היא זו של גלית דבש, שחוזרת לשחק אחרי שנת שבתון. כזכור, דבש, הנשואה לשחקן קבוצה הגברים, סבה (סבסטיאן), ילדה לפני חודשיים בת ושמה מילה.                                                      

דבש (32) היא השחקנית הכי משמעותית בהפועל כפר סבא בעשור האחרון. היא נחשבת למנהיגה, וההשפעה שלה על יתר השחקניות רבה. שחקניות באו והלכו, אבל דבש נשארה נאמנה עונה תשיעית ברציפות.                                             

"האמת, שהזמן מחוץ למגרש עבר מהר, אבל אני מאוד מתגעגעת. היה לי קשה מאוד לראות את הקבוצה מבחוץ, ואני ממש מתרגשת עם החזרה שלי למגרש" סיפרה גלית דבש, "אני מרגישה רעב לחזור כמו שחקנית נוער שעולה לבוגרים. אני סופרת את הימים עד לאימון הראשון. התחלתי להתאמן בחדר כושר כדי לא להיות בפיגור אחרי חברותי לקבוצה, ואני אהיה מוכנה לליגה".

איך הייתה הלידה?

"כואבת כמו כל לידה, אבל תהליך ההתאוששות היה מהיר. הרגשתי עייפות גדולה, ורק עכשיו אני מתחילה לעכל את החיבור. אנחנו מתאהבים בה כל יום. בשבילי 'מילה' היא אושר אחד גדול".

סבה עוזר בלילות?

"סבה עוזר המון. חוץ מלהניק הוא עושה הכל. הוא קם בלילות, הוא בעל מקסים".

איך שניכם תסתדרו עם האימונים, כשיש ילדה קטנה?

"זה אתגר גדול עבורי לשלב אימונים ומשחקים עם האימהות. סבה ואני נעשה משמרות על מילה. סדר היום ישתנה, זה אומר לקום בשש בבוקר ורק יותר מאוחר ללכת לחדר כושר. כשסבה יהיה באימון אני אהיה עם הילדה".

מה הציפיות שלך מהעונה הקרובה?

"אני מקווה שתהיה עונה מעניינת, להחזיר את האמון בקבוצה, שיגיע יותר קהל ושנוכל לעשות דברים יפים מבחינה חברתית והישגית. אני שואפים להחזיר להפועל כפר סבא את כל התארים".

ועוד מהנעשה בהפועל כפר סבא. שחקנית הקבוצה הבוגרת, חן אברמוביץ (20), הצטרפה לאחרונה לליגת המכללות. חן היא חיילת בשירות סדיר, שזכתה לחופשה המיוחדת מצה"ל  כדי להתאמן ולשחק בקבוצה נברסקה שהיא אלופת המכללות בארה"ב, מועדון ענק עם 8000 מנויים לאוהדים במשחקי הבית. חן עברה בהצלחה את המבחנים ונבחרה מבין מספר מועמדות. הכל נשמע ורוד, עד שהתגלתה תקלה. אברמוביץ יצאה לארה"ב במסגרת ניצול ימי חופשה. ימי החופשה שלה מצה"ל הסתיימו, ובקשה שלה לקיצור שירות לא אושרה. לפיכך, היא הייתה אמורה לחזור בימים אלה מארה"ב כדי לשרת עוד שלושה חודשים ובכך להשלים שירות מלא. "זה היה יכול היה להרוס לה קריירה שלימה, מכיתה ב' היא חלמה לשחק וללמוד במכללות" ,אמרו במועדון. בהפועל כפר סבא ציינו שאם אברמוביץ תחזור לארץ, היא תאבד את מקומה בקבוצה מהמכללות, וכל חלומה להתקדם מקצועית, לא יתממש. אברמוביץ כבר הייתה על המזוודות, אבל בצה"ל היו קשובים לבעיה שנוצרה ובתחילת השבוע חלה התקדמות חיובית בנושא, כשפנייה נוספת שלה לדחיית שירות תידון בימים אלה. מתברר, שבקשתה לקיצור שירות לא התקבלה כיוון שלא ניתן לקצר שירות ליותר מחודש ימים, בעוד היא אמורה להשתחרר בעוד שלושה חודשים. בעקבות הבקשה החדשה שהוגשה לדחיית שירות, והיה אם הבקשה תתקבל, אברמוביץ תמשיך לשחק כדורעף בארה"ב, ובמהלך חופשה מהליגה ומהלימודים במכללות היא תחזור לארץ כדי להשלים את חודשי השירות החסרים. כעת מחכים במועדון לאישור הרשמי.                                                                            

 מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "החיילת חן אברמוביץ, שחקנית כדורעף, התגייסה לצה"ל כספורטאית פעילה. בעקבות בקשה אישית של החיילת במסגרת מסלולה כספורטאית פעילה, אושרה לחיילת אפשרות של דחיית שירות. מפקדי החיילת ליוו וימשיכו ללוות את החיילת לאורך התהליך".

 


 

 

 

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 08/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע מירי בהרצליה
הסרט פרשת אונקולוס מגיע לאקרנים
לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר  בקהילה
"לא צריך להיות עני או נזקק כדי להיעזר בקהילה"
אישום: מכר תרופות באופן בלתי חוקי במלש"ח
כנס בנושא תכניות ההתחדשות העירונית
כנס לטובת שוכרי הדירות בשכונות המתפתחות בהרצליה
רישום בקליק
חשד לרצח קשישה בחולון
הסליקו קוקאין בציורי שמן