כפר סבא

איש העסקים אבי יבין-קלוגר מצטרף לרפי סער

הפעיל החברתי ואיש העסקים אבי יבין-קלוגר מצטרף לרשימה של רפי סער, שמתמודד לראשות עיריית כפר סבא

כתב לוקאל 30/07/2018
רפי סער ואבי יבין-קלוגר (צילום: מטה רפי סער)

רפי סער, שמתמודד לראשות עיריית כפר סבא, מצרף לצוות המוביל שלו דמות מוכרת ואהודה ביותר בעיר : אבי יבין-קלוגר. יבין, יוצא היחידה המובחרת כסא"ל ב-8200, הינו פעיל חברתי בעיר למעלה מ-30 שנה. משמש כמנכ"ל חברת התקשורת והמחשוב "יבינקום", הקים את מועדון הכדורסל כפר סבא ומשמש כנשיא המועדון, עומד בראש הקרן הסיוע לנזקקי כפר סבא, פעיל כחבר בארגון "צוות", לרבות ב"כח נפתול" במערך החירום העירוני בחמ"ל כפר סבא ועוד.

 במהלך השנים התמחה יבין בפרויקטים עירוניים רבים בתחומי "העיר החכמה והבטוחה", וכיהן במשך חמש שנים כדירקטור בחברה הכלכלית. על השאלה מדוע החליט לחבור דווקא לרשימה של רפי סער, עונה יבין: "לתפיסתי, רפי הוא המועמד המתאים ביותר לראשות העיר. הוא מיושב בדעתו, רגליו על הקרקע וחזונו ברור ובהיר. ניתן לראות זאת בצורה הטובה ביותר בתכנית העבודה שלו. רפי הוא בדיוק מה שהעיר זקוקה לו. כחלק מהרצון שלי לתרום ולהירתם לקהילה, נפגשתי עם רוב המועמדים לראשות העיר. לאחר שקלול הנתונים הבנתי שעם רפי מצאתי שותף חם, מצאתי בית. רפי לפני הכל הוא בן אדם. איש עם חזון ורגליים על הקרקע. הוא מבין מהי עבודת צוות ובעל ניסיון מוניציפלי רב שנים שלא יסולא בפז. לאחר שנפגשתי איתו ועם הצוות הנפלא שלו, הבנתי שאין לי עוד מקום להתלבטות"

 רפי סער אמר בתגובה: "אני מברך על הצטרפותו של יבין לרשימה. יבין מייצג עבורי את הרוח החדשה שהעיר זקוקה לה. ניסיונו רב השנים במערך התנדבותו, בעבודתו וכמנטור במרכז הבינתחומי בהרצליה עם בני נוער בתחום הסטארטאפים, וכן בעסקים בארץ ובחו"ל, יסייעו לנו רבות בהשגת חזוננו. יחד נוביל את כפר סבא למימוש הפוטנציאל הגדול שקיים בה. אבי הוא מנהיג בכל רמ"ח אבריו. מנהיג חברתי שעשה שינוי אמיתי בעיר בכל תחום שבו בחר להיות מעורב ולקחת חלק. אני שמח מאוד שהוא מצטרף אלינו ולדרך החדשה של כפר סבא. יחדיו נעבוד עבור תושבי כפר סבא החל מהיום הראשון".

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתחם מועדף לדיור יוקם בלוד
העירייה תפצה בכ-15 אלף שקל רוכב אופנוע שנפצע בתאונה
דיילת אושפזה במצב קשה לאחר שחלתה בחצבת
איפה הסימונים?
הרב דר מיכאל לייטמן
כמה עותקים מהלב להדפיס לך?
קפה קפה , שיתוף פעולה מבורך
תרומה שתחמם לכם את הלב
קולקציית בגדי ים צבעונית
קולקציית בגדי ים צבעונית
הדוד מאוסטרליה