כפר סבא

אינדקס העסקים לוקאל

אינדקס עסקים מקומי המציע לתושבי העיר את המפה העסקית העדכנית ביותר בעיר

אתר לוקאל 02/08/2018
אינדקס העסקים לוקאל

 כמה פעמים נכנסתם לגוגל וחיפשתם מוסך קרוב לביתכם, מסעדה, מניקוריסטית או כל שירות אחר כשברוב הפעמים התוצאות שקיבלתם הפנו אתכם לערים אחרות? באינדקס העסקים האינטרנטי של כפר סבא מקבוצת "לוקאל”, חשבו איך להקל על חייכם והצליחו לקצר לכם את התהליך המייגע. באתר של האינדקס, תוכלו למצוא את כל מבוקשכם במהרה, להיכנס לאתר ולהקיש את שם השירות שאתם מחפשים ואולי אפילו למצוא אותו במרחק של כמה בניינים ממקום מגורכם. אינדקס העסקים לוקאל הוא אינדקס אינטרקטיב שהוקם על ידי חברת "לוקאל” באתר האינטרנטי שמקשר בין תושבי השרון לבין בעלי עסקים, נותני שירות וחברות שונות שכולם נמצאים באזור השרון. כל עיר והעסקים שלה. "המטרה שלנו לגרום לשיתוף פעולה בין התושבים לעסקים המקומיים ובכך לקצר את תהליך החיפוש של התושבים ואף לסייע לכל בעלי העסקים להתפרנס בכבוד. התושבים כמובן יכולים להיכנס לאינדקס ולהתחיל לחפש בקלות כל חברה או כל נותן שירות ללא כל עלות". כאמור, אינדקס העסקים של כפר סבא מציע לתושבי העיר את המפה העסקית העדכנית ביותר בעיר ואינדקס עסקים גדול ומוביל בתחומי העיר שמספק לחברים בו את הכלים להצלחה ברשת האינטרנט וחיים קלים לתושבי העיר בחיפושיהם אחר נותני השירות למיניהם. האינדקס הוקם עבור הציבור באזור השרון ומציג להם את המפה העסקית המעודכנת ביותר בעיר בכדי שיוכלו לקבל החלטות צרכניות נכונות.

 מדוע כדאי למפרסמים לחבור דווקא אליכם ולא לפרסם, למשל, בגוגל, שם החשיפה גדולה יותר?

"הקמנו את אינדקס העסקים על מנת לחסוך מהתושבים חיפושים מיותרים. אומנם החשיפה בגוגל גדולה יותר אך כשאדם מחפש מוסך, אולם אירועים או כל בעל נותן שירות אחר, הוא יחפש עסק שקרוב ונגיש לביתו. מדובר בנוחות ורצון למצוא מקום קרוב, מוכר ומומלץ. כל בעל עסק שמצטרף אלינו יגיע בסופו של דבר לעמודי החיפוש הראשונים בגוגל. "‘הרשת המקומית" קיימת כבר 23 שנים והיא מחוברת לחיי הקהילה בכל ערי השרון, כל עיר והעסקים היחודיים לה, והן לבעלי העסקים שאת רובם אנחנו מכירים שנים. עם רוב העסקים שמופיעים באינדקס יש לנו קשר רציף ואנחנו מכירים את נותני השירות, את טיב השירות ואת רמת המקצועיות שלהם. מה שטוב בשימוש ובכניסה אלינו הוא שקיימת סוג של בקרה לאותם מפרסמים. אומנם אנחנו לא אחראיים על ביצוע העסקאות אך נותנים למשתמשים באתר להגיב ולהמליץ על בעלי עסקים או לחילופין לכתוב על מקרים בהם לא קיבלו את השירות שהובטח להם. מעבר לחיבור המקומי מי שחובר אלינו זוכה לשלם סכום נמוך מאוד וזוכה בתמורה להיכנס לאינדקס העסקים המקומי של העיר, הפניה של לינק לאתר הפרטי שלו, לינק לדף הפייסבוק שלו ולשאר הרשתות החברתיות שברשותו, במידה ואין לו כזה, החברה בונה לו אתר המתאים לחיפושי גוגל. במידה והעסק הנו קטן ורק החל את פעילותו נסייע לו בבניית דף פייסבוק ובבנית אתר בפלטפורמה.".

 "כיום יש לנו כ-120,000- כניסות בחודש לאתר ע"י התושבים, כל המטרה שלנו היא בעצם לגרום לשיתוף פעולה בין התושבים לעסקים המקומיים ובכך לקצר את תהליך החיפוש של התושבים ואף לסייע לכל בעלי העסקים להתפרנס בכבוד. התושבים כמובן יכולים להיכנס לאינדקס ולהתחיל לחפש בקלות כל חברה או כל נותן שירות ללא כל עלות”.

ליצירת קשר אינדקס העסקים | טלפון: 09-7634550מייל:  לשליחת מייל  לחץ כאן

 

 מחפש בעל עסק? לחץ על התמונה

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נפטר סגן ראש עיריית קריית גת
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
11 ילדי גן כרכום בחינוך המיוחד עתידים לעבור לגן חדש
11 ילדי "גן כרכום" בחינוך המיוחד עתידים לעבור לגן חדש
מה הלחץ?
"נילחם באנטישמיות בעזרת אהבה ואחדות"
אישום: הגיע לתחנת המשטרה ואיים לפגוע בבני משפחתו
עוד יהושוע גדעון
פסק דין תקדימי במחוזי חיפה
ה-NYPD באופקים