כפר סבא

'שתפו אותי בקבלת ההחלטות או שאתפטר'

בסיום ישיבת המועצה ביקשה חברת המועצה וסגנית ראש עיריית כפר סבא, עו"ד רויטל לן כהן לשאת הודעה מיוחדת ואמרה:"הובטח לי שיתוף פעולה מלא ושותפות בחשיבה ובקבלת החלטות בנושאי החינוך, אך לצערי, לא כך הדבר"

זאב שרגא 03/08/2018
'שתפו אותי בקבלת ההחלטות או שאתפטר'
עו"ד לן כהן. אולטימטום (צילום: פרטי)

בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה ביום רביעי בכפר סבא ביקשה סגנית ראש העירייה, חברת המועצה עו"ד רויטל לן כהן, לשאת הודעה מיוחדת בה מתחה ביקורת על התנהלות הנהלת העירייה מולה. לן כהן טענה כי הנהלת העירייה אינה משתפת אותה בקבלת החלטות והודיעה כי באם הדבר לא יתוקן תוך שבוע מיום ההודעה, תגיש את התפטרותה.

 "למרות ביקורת אישית והטחת אשמות כנגדי, לקחתי על עצמי את תפקיד סגנית ראש העיר, לא למען תואר ריק מתוכן, אלא בכדי שאוכל להמשיך ולהשפיע על החינוך בעיר, ובכלל זה לדאוג לילדים עם הצרכים המיוחדים בפרט", אמרה לן כהן, "הובטח לי שיתוף פעולה מלא ושותפות בחשיבה ובקבלת החלטות בנושאי החינוך, אך לצערי, לא כך הדבר. החלטות מתקבלות ללא שאני חלק מהן, וחלקן משתנות חדשות לבקרים, בהתאם ללחץ ציבורי ובלא שאני מיודעת אפילו".

 "מאחר ואנו בתקופת מעבר לפני מועצה חדשה ולאחר שנה לא קלה, סברתי כי היציבות הניהולית חשובה יותר, ובדרכי ניסיתי להישאר מעורבת ככל יכולתי. אולם, לאחרונה התקבלה החלטה, שלא רק שלא הייתי מעורבת בה, אלא יתרה מכך- יש בה לפגוע פגיעה קשה באוכלוסייה שאני מייצגת ונמצאת פה כדי לדאוג לה: ילדי החינוך המיוחד", הוסיפה לן כהן, "מדובר בהחלטה שלא לצמצם את מספר גני הילדים בהתאם לכמות הילדים בעיר, החלטה שהתוצאות שלה אינן מסתכמות רק בהוצאה כלכלית משמעותית, אלא פגיעה בפועל בגני החינוך המיוחד, ופינוי של 3 גני חינוך מיוחד מהמבנים בו הם נמצאים".

 "דווקא הילדים שזקוקים להכי הרבה יציבות, משלמים את המחיר של התנהלות תזזיתית, המושפעת מלחץ ציבורי ולא מחשיבה מקצועית ופדגוגית", סיכמה לן כהן, "לאור האמור, אין מקום מבחינתי להמשיך ולהחזיק בתואר ריק מתוכן, ואני מודיעה כי במידה ולא יתוקן המצב בתוך שבוע מהיום, אגיש באופן רשמי את התפטרותי מתפקיד סגנית ראש העיר".

מעיריית כפר סבא נמסר בתגובה: עיריית כפר סבא פועלת על מנת למצוא מענה מיטבי לכל אחד מילדי העיר. המחלקה לילדים בסיכוי שבאגף החינוך משקיעה משאבים רבים למציאת מענים מקצועיים. ראש העיר יכבד כל החלטה שתגיש חברת המועצה.

 

       zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מבקרים ומפתחים
רוזנפלד. בחרתי לצאת מהסיפור שלי
"הקללה הפכה להיות ברכה"
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
טארט שוקולד עשיר ומפנק
טארט שוקולד מפנק ועשיר
זוכרים את אלי ולד
קנצלר וד"ר לשם כבוד
מפעל המים יציג חוות דעת משפטית
חשד: ביצעו רכישות באשראי מזויף