כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

סניף הליכוד בכפר סבא להשיק את קמפיין הבחירות בנוכחות שלושה שרים, יוסי סדבון מדבר עם הצעירים, מירית שקד- ברק השיקה קמפיין מימון המונים והפעיל החברתי הצעיר אופק נגב הצטרף למטה של יובל לוי

זאב שרגא 09/08/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
השקת קמפיין הליכוד (צילום: ליאת מנדל)

הושק קמפיין הבחירות של הליכוד

 בשבוע שעבר סניף הליכוד בכפר סבא לבש לרגל השקת קמפיין הבחירות הרשמי של התנועה בכפר סבא, בנוכחותם של שר המדע אופיר אקוניס, שר העבודה והרווחה, חיים כץ ושר התקשורת איוב קרא. "את מטה הבחירות של הליכוד ינהל רענן מור, בעל ניסיון רב בניהול במגזר הציבורי והפרטי, שהוביל בהצלחה את מטה הבחירות הארציות של הליכוד בכפר סבא," מסרו בהודעת המטה, "הנואם המרכזי באירוע היה יו"ר רשימת הליכוד בעשר השנים האחרונות ומי שיעמוד גם בבחירות הקרובות בראש הרשימה – המשנה לראש העירייה אורן כהן, שסקר בדבריו את פעילותו הרבה במסגרת מועצת העיר למען הצעירים, למען הוותיקים, למען השכונות ועוד, תוך שהוא מציין – "יש מי שעושה ויש מי שמדבר. אנחנו עושים". עוד הצהיר כהן שהליכוד יפעל להגדיל את כוחו במועצת העיר, תוך שהוא מבקש מהנוכחים להצביע לליכוד בפתק הלבן ואילו בפתק הצהוב לראש העירייה - יאפשר הליכוד חופש הצבעה למי מהמועמדים. השרים שדיברו בזה אחר זה חיזקו את כהן ויתר חברי הרשימה, הבטיחו לסייע ולתמוך וציינו את החשיבות של ליכוד גדול במועצת העיר. מטה הבחירות יפעל מהסניף במרכז העיר ברחוב ויצמן 87." אורן כהן המשנה לראש העירייה ויו"ר הסניף: "אני גאה בתמיכה שאנו זוכים לה ובאה לידי ביטוי בהגעה לכנס השקת הקמפיין. רק ליכוד גדול יבטיח את המשך העשייה שהתחלנו בה למען השכונות, למען העיר, למען הצעירים ולמען הוותיקים". יונה מייקלר, מספר 2 ברשימת הליכוד ויו"ר מועצת הסניף: "יחד נמשיך להוביל את כפר סבא על כל הגוונים שלה. אמשיך לרכז ולהוביל את נושא הקליטה והעולים שבו אני פעיל שנים רבות. רק הליכוד יכול להיות גשר בין העירייה לבין הממשלה ונמשיך בכך למען רווחת התושבים".

סדבון עם הצעירים

עשרות צעירים, בני נוער וזוגות צעירים, תושבי כפר סבא התכנסו בפארק העירוני וקיימו שיח פתוח עם המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון. הצעירים שהגיעו מכל שכונות העיר, העלו בפני סדבון סוגיות שונות אשר עומדות על סדר יומם של תושבי העיר הצעירים ובהם הביטחון האישי באזורים שונים בעיר, מעורבות הצעירים בקבלת החלטות הנוגעות להם, מקומות בילוי וספורט ועוד. ממטה הבחירות נמסר כי, "במהלך המפגש נרשמה התעניינות רבה בנושאים שעלו לדיון ובהם הציפיות מראש העירייה הנבחר של כפר סבא – וכל המשתתפים לקחו חלק בשיח. במהלך השיח הציג יוסי סדבון את עיקר תכניותיו עבור צעירי העיר והבטיח כי עם היבחרו לראשות העיר יקים מועצת צעירים, שתפעל תחת חסותו, ותיקח חלק פעיל בהתפתחותה של העיר". סדבון אמר במפגש כי, "אני נרגש לנוכח רצונכם להיות מעורבים בעיצוב עתידה של העיר - עבורכם ועבור ילדיכם. אתם, צעירי כפר סבא דור העתיד ומגיע לכם הכבוד ראוי לכם. אעשה הכל כדי שתבחרו להישאר בעיר שלנו – אמסד מעורבות מועצת צעירים בכל מגזרי העשייה, יחד נפעל לפתח את מקומות הבילוי, נעצים ונקדם את צעירי כפר סבא בכל שכבת גיל, נייצר אופק  כמי שנטעו בכפר סבא את ביתם ולאלו שיגיעו אלה בשנים הבאות".

מפגש צעירים עם סדבון (צילום: פרטי )

מפגש צעירים עם סדבון (צילום: פרטי )

 שקד ברק משיקה פרויקט מימון המונים

המועמדת לראשות העירייה  מירית שקד- ברק השיקה השבוע את קמפיין מימון ההמונים שלה לראשות העירייה, מטעם סיעת "התפוזים". מהמטה נמסר כי, "בביתה הפרטי התאספו בני משפחה, חברי ילדות, שותפים ושותפות למאבקים החברתיים הרבים שהובילה שקד-ברק, ביניהם פרופסור ארנסטו קאהן, אשר זכה בפרס נובל כחלק מקבוצת מחקר רפואי, קובי חנוך שיסד יחד עם מירית את "מטה המאבק לבינוי שפוי" וכמובן חברי ופעילי תנועת "התפוזים", התנועה שקמה בהנהגתה של שקד- ברק על מנת לפעול במרחב העירוני ולהיאבק על החזרת העיר לתושבים, כפי שסיפרה אחת הפעילות המרכזיות בקמפיין. כמאה וחמישים תומכים ותומכות הראו כי היא לא רק מבינה את גודל המשימה שלפניה, אלא גם נחושה לנצח." שקד ברק מסרה כי, "החלטתי ללכת בדרך זו כי אני מאמינה בכוח ההמונים שדרכו ניתן לשבור את מעגל ההון-שילטון ההרסני.  אני מאמינה בכל ליבי, שניתן ליצור כאן פוליטיקה חדשה, נקייה, שבה אני הקול של הציבור ואתם הקול שלי. אני יודעת שיחד עמכם זה אפשרי. אני קוראת לציבור בכפר סבא להצטרף אלי ואל התפוזים ולתמוך בקמפיין מימון ההמונים שלנו, כל תמיכה מבורכת!, כל תמיכה מקרבת אותנו אל היעד." עוד נמסר מהמטה כי, "ניתן לתמוך החל מסכום 50 שקל ועד 5000 שקל , מקסימום התרומה המותרת בחוק.  סכום היעד הוא 150,000 שקל. ב-24 השעות הראשונות של הקמפיין גויסו 18,000 שקל , שהם 12% מהסכום הכולל של הקמפיין , שזהו הישג יפה מאוד ליום הראשון, הישג המנבא הצלחה של הקמפיין".

'התפוזים' משיקים את קמפיין מימון ההמונים (צילום: מטה התפוזים)

'התפוזים' משיקים את קמפיין מימון ההמונים (צילום: מטה התפוזים)

 

עם הפנים לאופק

השבוע התבשרנו כי למטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, הצטרף הפעיל החברתי הצעיר אופק נגב," אותו הגדירו במטה כ"חיזוק משמעותי". "אופק, דמות צעירה ובולטת בעיר, כיהן כיושב ראש מועצת הנוער של כפר סבא שם הוביל פרוייקטים משמעותיים עבור הנוער והתלמידים בעיר," מסרו במטה, "אופק היה חבר בתנועת "אות הנוער הישראלי" והתנדב במוסדות שונים בעיר ומחוצה לה למען נזקקים ונצולי השואה. אופק יוביל את מטה הצעירים של יובל לוי במסגרת הבחירות לראשות העיר, יכין המלצות יישימות לפיתוח ולהשקעה בבני הנוער שאת תוצאותיהן נחלוק אתכם עוד בחודשים הקרובים. כמו כן, בימים הקרובים יוצג הרכב מטה הצעירים החדש. אנחנו מברכים על הצטרפותו של אופק למטה ומאמינים שממנו ומחבריו לעיר יגיע עתיד טוב יותר לכפר סבא." אופק נגב אמר כי, "אני שמח על ההצטרפות למטה של יובל לוי. אחרי שישבתי עם כלל המועמדים אני מאמין שיובל הוא האיש שישקיע בנוער בעיר ובמה שחשוב לנו. עם יובל כראש עיר נוכל לפעול יחד על מנת לשפר את החינוך, איכות החיים, התעסוקה וחיי החברה של הנוער בעיר".

 

אופק ועו

אופק ועו"ד לוי (צילום: פרטי)


zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
יצא לדרך פינוי בינוי ברחוב ברנדייס
דניאל עטר, יור קקל
עצמאות פרטית לעשרות חיילים בודדים
יזמות בכל גיל
יזמות בכל גיל
דניאל שקלים. לזכות בתואר במדי רמת השרון
הקפטן חוזר הביתה
14 נפגעים קל בשריפה בגדרה
 השואה של סבתא
השואה של סבתא
נבחרת הרובוטיקה של תיכון אביב נסעה לסין
נבחרת הרובוטיקה של תיכון אביב טסה לסין
היער הקהילתי בראש העין
היער הקהילתי בראש העין