כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

העיתונאי וחבר הכנסת לשעבר, ניצן הורוביץ, הצהיר על תמיכתו בעילאי הרסגור הנדין לראשות העירייה. המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, חשף את תוכניתו לכפר סבא לעשר השנים הקרובות. פאני בן- עמי רבינוביץ' הצטרפה לרשימה של המועמד לראשות העירייה, רפי סער. הרשימה של יוסי סדבון, המועמד לראשות עיריית כפר סבא, התחזקה עם גלית דובין והמועמדת לראשות העירייה, הדר לביא, חנכה את מטה הבחירות

זאב שרגא 16/08/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
הורוביץ', תומך בהרסגור (צילום: פרטי)

 ניצן הורוביץ תומך בעילאי הרסגור

 העיתונאי וחבר הכנסת לשעבר, ניצן הורוביץ, הצהיר השבוע על תמיכתו בעילאי הרסגור הנדין לראשות עיריית כפר סבא. הורוביץ, שהקים יחד עם הרסגור את תנועת "ישראל חופשית", פרגן לעילאי. "בכל מקום צריכים אנשים כמו עילאי: מנהיגים עם ערכים של חופש ושיוויון, צעירים שמגיעים לעשייה המקומית לא כדי לחפש תארים או כבוד אלא מתוך דאגה אמיתית לעיר שלהם ולסביבה שבה הם מגדלים את ילדיהם. כפר סבא רק תרוויח מזריקת המרץ שעילאי יכול לתת לה".

 לוי מציג: תוכנית העשור

 המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, חשף השבוע בדף הפייסבוק שלו את תוכניתו לכפר סבא לעשר השנים הקרובות. לוי פרסם סרטון מושקע המתאר את השינויים שיבוצעו על ידו בעיר במידה וייבחר.

ממטה הבחירות נמסר כי, "כחלק מקמפיין הבחירות נחשף הסרטון המפרט ומדמה את תוכניתו של יובל לוי, תוכנית הכוללת מאות מקומות חנייה במרכז העיר, שירותי רכבת מפותחים, אוטובוסים חשמליים, שבילי אופניים, מרכז עירוני מהמתקדמים בעולם, פתיחת הכניסות והיציאות מהעיר, הוצאת עומסי התעבורה אל הכבישים המהירים סביב".

 בן - עמי רבינוביץ' עם סער

 פאני בן- עמי רבינוביץ' (38) תושבת העיר, נשואה ואם לשלושה בנים, הצטרפה השבוע לרשימה של המועמד לראשות העירייה, רפי סער. ממטה הבחירות נמסר כי, "פאני בעלת ידע ניהולי נרחב אותה רכשה בעשור האחרון בחברות מובילות בתחום המיזמים הטכנולוגים. במסגרת עשייתה הציבורית משמשת כפעילה וחברה בחוג הרעיוני של מפלגת 'כולנו' ופעילה במפלגה, כנשיאת אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, חברת מועצה באגודת הסטודנטיות והסטודנטים החל משנת 2016, יו"ר ועדת מכרזים באגודת הסטודנטים, סגנית יו"ר מודל האו"ם וחברה במועצת הנשים בכפר סבא".

 סער מסר כי, "אני סמוך ובטוח שפאני תתרום את כל היכולות הרבות שלה למען העיר ותושביה". 

פאני וסער, רצים ביחד (צילום: פרטי)

פאני וסער, רצים ביחד (צילום: פרטי)

 

דובין עם סדבון

חיזוק לרשימת "כפר סבא בראש" בראשות יוסי סדבון, המועמד לראשות עיריית כפר סבא. גלית דובין, תושבת העיר, אשת עסקים ומנהלת בכירה, מצטרפת לרשימה. ממטה הבחירות נמסר כי, "גלית (46) נשואה ליוסי ואמא של עידו, רועי ונועם, מביאה עמה ניסיון רב בתחומי ניהול, עסקים וכלכלה. התנדבה בעמותת פוש וחברה בארגון סופרסונס, לקידום נוכחות נשית מאוזנת בצמתי ההשפעה בישראל. גלית עובדת כיום בחברת שופרסל בתפקיד מנהלת תחום מועדון הלקוחות. בעלת תואר ראשון במדעים מדויקים בכימיה, אוניברסיטת ת"א, ותואר שני במנהל עסקים, התמחות בשיווק, אוניברסיטת מנצ'סטר. סיימה קורס דירקטורים בלהב אוניברסיטת ת"א".

סדבון אמר כי, "אני בטוח שאיכויותיה הניהוליות, היצירתיות וניסיונה העשיר והמקצועי של גלית יעמדו לרשות כל תושבי כפר סבא וכולנו נהנה מהם לאחר הבחירות".

 

סדבון וגלית דובין (צילום: פרטי)

סדבון וגלית דובין (צילום: פרטי)

לביא חונכת את המטה החדש

 המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא, חנכה השבוע את מטה הבחירות החדש שלה. "התקדמנו הבוקר למטה חדש ברחוב רוטשילד 61 ואנחנו מאוד נרגשים עם פתיחתו," אמרה עם פתיחת המטה, "פתיחת המטה, יחד עם הפעילות שלנו שתצא מפה, הם עוד צעד בדרך לכפר סבא מתקדמת".

 

 לביא ופעילים במטה החדש (צילום: פרטי )

לביא ופעילים במטה החדש (צילום: פרטי ) 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אקדמיית הקיץ של SCE
"אקדמיית הקיץ של SCE"
אחרי יותר מעשור: חודשו הליכים משפטיים נגד נאשם ברצח
אחרי יותר מעשור: חודשו הליכים משפטיים נגד נאשם ברצח
חוגגים ביריד ספרי יד 2 בהוד השרון
ספרים באהבה לסביבה
הוכרו כניצולי שואה 60 שנה לאחר שעלו לישראל
יריד עבודה בהייטק לבוגרי פיתוח תוכנה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
נשיא המדינה סייר בביהמ"ש הקהילתי בבאר שבע
מרכז מסחרי חדש בשכונת נווה זמר
צו מנהלי להפסקת העבודות בנווה זמר