כפר סבא

שלב השאלה הזהה

האם המועמדים לראשות העירייה יכהנו כחברי מועצה, גם אם לא ייבחרו לראשות העירייה?

זאב שרגא 16/08/2018
תמונה להמחשה צילום: iclipart

לקראת הבחירות המתקרבות אלינו בצעדי ענק נציג למועמדים לראשות העירייה, מדי שבוע, שאלה הקשורה לחיי היום יום בכפר סבא ונבקש את עמדתם הברורה בנושא. השבוע הצגנו למועמדים שאלה היפותטית לכאורה, כיוון שברור שכל אחת ואחד מהם בטוחים בניצחונם. עם זאת, במידה ולא תיבחר/י לראשות העירייה, האם את/ה מתחייב/ת לכהן כחבר/ה במועצת העיר בקדנציה הבאה?

המועמד לראשות העירייה, צביקה צרפתי: "מבחינתי זו שאלה רטורית. אני כאן כדי להשפיע, כדי לעזור, כדי לעצב את העתיד שלנו ושל ילדינו. לחברי המועצה תפקיד חיוני בבניית ההווה ועיצוב פני העתיד של כפר סבא".

המועמד לראשות העירייה, יאיר אברהם: "לא התחלתי את שליחותי הציבורית בעיר בגלל שנוצרה כעת הזדמנות להיות ראש עירייה. נבחר ציבור צריך ללכת בדרך ארוכה כדי לממש דרך וחזון, לכן זה ברור כי אם לא אבחר לראשות העיר, אכהן במועצת העיר ואעשה כמיטב יכולתי למען הציבור".

 המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא: "בהחלט.  התמיכה שאני מקבלת בשטח יוצאת דופן, יש מומנטום חזק שמוכיח שהניצחון בהישג יד. בכל מקרה, הגעתי כדי להישאר ולשנות, לדאוג מקרוב שמכאן כפר סבא תתקדם".

המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון: "אין לי ספק שאבחר, אך אם תושבי כפ"ס יחליטו אחרת אמלא את שליחותם ואכהן כחבר מועצה".

המועמד לראשות העירייה, עילאי הרסגור-הנדין: "כן. החברות במועצה היא שליחות ומעידה על רצינות המועמדים. בבחירות הקודמות התמודדתי רק למועצה, צברתי ידע וניסיון כסגן ראש העירייה ובאופוזיציה ורק לאחר קדנציה מלאה אני מעמיד את עצמי לבחירה כראש העירייה. זה הדבר האחראי לעשות".

 המועמד לראשות העירייה, משה נוח: "אני מתחייב להמשיך לתרום לעיר כפר סבא ואני בטוח ב"ה שההנהגה הקיימת תלך לחופש ארוך. אני מאחל בהצלחה למתמודד שינצח בבחירות ואני מקווה שיהיה ילד כפר סבא ולא אורח".

המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי: "בעשר השנים האחרונות פעלתי למען תושבי העיר כחבר מועצה והובלתי מיזמים שונים בעיר ללא מטרת רווח וללא אינטרסים ואמשיך כך. מטרתי לפעול בעקביות למען תושבי כפר סבא ביחד עם התושבים. אני מאמין שכראש עיר אוכל להמשיך ולקדם את חיי הקהילה למחוזות חדשים".

המועמד לראשות העירייה, רפי סער: "במידה ולא אבחר כראש עיר אני מתחייב לכהן כחבר מועצה ולהמשיך ולפעול למען העיר שלנו ולמען תושביה היקרים. זה המקום לפנות אליכם, תושבים יקרים ולהגיד לכם שאסור לנו לתת לזה קרות. אני אמשיך לשרת אתכם בכל דרך שתבחרו אך רק כאשר אהיה ראש עיר אוכל ליישם את המדיניות שלי באופן מלא".

המועמדת לראשות העירייה, מירית שקד-ברק: "אני מתחייבת לכהן כחברת מועצה ולהמשיך להיאבק ולקדם את הנושאים שאנחנו נאבקים למענם גם היום – שקיפות מלאה, שיתוף ציבור, חינוך מגוון מתקדם ופלורליסטי, הפיכת אזורי התעסוקה מזהמים לנקיים ומשיכת חברות הייטק ומשרדים לעיר. אמשיך תמיד לפעול למימוש חזוני לעיר: עיר נגישה, ירוקה ומקיימת ומצמיחה מנהיגות משפיעה".

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צוות הגנים ואמן הילדים דור הגיבור
ילדים למען ילדים
אשר אמדו מלווה עסקי מטעם מעוף, וחני אלגביש מנהלת מעוף סניף הרצליה
קידום עסקים ברשת
גדיים אותרו בחצר בחולון
בואו לבשל איתו
חודש הבריאות הגיע לאילת
חודש הבריאות ברשת חצי חינם הגיע עד לאילת
חדש בפ"ת: פורום הציונות הדתית
שוד בבית עסק בהרצליה פיתוח
האלופה שלנו