כפר סבא

הכל נשאר במשפחה

על רקע סכסוך ירושה, תושב כפר סבא הואשם כי תקף את אחיו שצילם אותו מבצע עבירה תעבורה

מיכאל פרוסמושקין 16/08/2018
הואשם בתקיפת (תמונה להמחשה iclipart)

תושב כפר סבאבן 48, הואשם לפני ימים אחדים בתקיפת אחיווזאת לאחר שהאחרון צילם אותו נוהג חרף העובדה כי מעולם לא הוציא רישיון.

 על פי כתב האישום, ב-5 בדצמבר 2017 בשעות הצהריים הבחין תושב כפר סבא באחיו כשהוא נוהג ברכב למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. באותן נסיבות, צילם האחרון את הנאשם נוהג ברכבוזאת במטרה להעביר את הצילומים למשטרה.

בעקבות כך, כפי שעולה מכתב האישוםיצא הנאשם מהרכב לעברו של אחיו והחל לתקוף אותו בכך שחבט בראשו, וכן הכה בגופו מספר פעמים. כתוצאה מכך, נפל האיש על הקרקע, אך הנאשם המשיך לכאורה להכותו עד אשר הורחק מהמקום על ידי בנו של הקורבן אשר הגיע למקום ובסיוע עוברי אורח.

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, לקח הנאשם את מכשיר הטלפון מאחיו, הטיח את המכשיר ברצפה ודרך עליו. כתוצאה מכך התנפץ המסך של המכשיר.

עוד עולה מכתב האישום, כי יומיים לאחר האירוע, אסר בית המשפט על הנאשם להיכנס למתחם ביתו של אחיו ברחוב תרי עשר או להימצא בקרבתו בטווח של 500 מטרים ממנו. חרף זאת, למחרת החלטת בית המשפט, הגיע הנאשם למקום ובכך הפר את החלטת בית המשפט.

חקירת משטרת כפר סבא העלתה כי ברקע לאירועים, זכייתו של אחיו של הנאשם  מספר ימים קודם לכן בתביעה אזרחית הנוגעת לירושה בתיק שהתנהל מול הנאשם.

בגין התנהלות זו, הואשם הנאשם בעבירות של תקיפה סתם, היזק לרכוש במזיד, נהיגה ללא רישיון נהיגה והפרת צו בית משפט שנועד להגן על אדם.

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרס חינוך מחוזי לביה"ס המנחיל בר"ג
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
חשד: תקף את אשתו ונופף לעברה בסכין
דלתות מסתובבות
דלתות מסתובבות
חינוך וקהילה הוד השרון
קריית הספורט והנופש
יום פתוח בקריית הספורט והנופש ברעננה
בחזרה לבית הספר
בחזרה לבית הספר
לבנת קיזנר , מנכל המכללה העסקית
חשיבות ההכנה מראש לפני תחילת משא ומתן מול ספקים