כפר סבא

הכל נשאר במשפחה

על רקע סכסוך ירושה, תושב כפר סבא הואשם כי תקף את אחיו שצילם אותו מבצע עבירה תעבורה

מיכאל פרוסמושקין 16/08/2018
הואשם בתקיפת (תמונה להמחשה iclipart)

תושב כפר סבאבן 48, הואשם לפני ימים אחדים בתקיפת אחיווזאת לאחר שהאחרון צילם אותו נוהג חרף העובדה כי מעולם לא הוציא רישיון.

 על פי כתב האישום, ב-5 בדצמבר 2017 בשעות הצהריים הבחין תושב כפר סבא באחיו כשהוא נוהג ברכב למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. באותן נסיבות, צילם האחרון את הנאשם נוהג ברכבוזאת במטרה להעביר את הצילומים למשטרה.

בעקבות כך, כפי שעולה מכתב האישוםיצא הנאשם מהרכב לעברו של אחיו והחל לתקוף אותו בכך שחבט בראשו, וכן הכה בגופו מספר פעמים. כתוצאה מכך, נפל האיש על הקרקע, אך הנאשם המשיך לכאורה להכותו עד אשר הורחק מהמקום על ידי בנו של הקורבן אשר הגיע למקום ובסיוע עוברי אורח.

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, לקח הנאשם את מכשיר הטלפון מאחיו, הטיח את המכשיר ברצפה ודרך עליו. כתוצאה מכך התנפץ המסך של המכשיר.

עוד עולה מכתב האישום, כי יומיים לאחר האירוע, אסר בית המשפט על הנאשם להיכנס למתחם ביתו של אחיו ברחוב תרי עשר או להימצא בקרבתו בטווח של 500 מטרים ממנו. חרף זאת, למחרת החלטת בית המשפט, הגיע הנאשם למקום ובכך הפר את החלטת בית המשפט.

חקירת משטרת כפר סבא העלתה כי ברקע לאירועים, זכייתו של אחיו של הנאשם  מספר ימים קודם לכן בתביעה אזרחית הנוגעת לירושה בתיק שהתנהל מול הנאשם.

בגין התנהלות זו, הואשם הנאשם בעבירות של תקיפה סתם, היזק לרכוש במזיד, נהיגה ללא רישיון נהיגה והפרת צו בית משפט שנועד להגן על אדם.

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
עילאי הרסגור-הנדין
הכנס השנתי בנושא חינוך לקיימות בגיל הרך
מצטיינים
מבלים באושילנד
עיריית רעננה ביום המעשים הטובים
יום המעשים הטובים בעיריית רעננה
יו"ר חדש להנהגת הורי הגנים
פעילות אכיפה במועדוני חשפנות
בני נוער ובני הגיל השלישי יחד על המסלול ברמת השרון
היכון, הכן, צא
שבלולי קינמון ושקדים