כפר סבא

מרכז לסיוע משפטי נפתח בכפ"ס

מדובר על שלוחה חדשה וקרובה לבית לשירות הייעוץ של משרד המשפטים. במסגרת המרכז ניתן לקבל ייעוץ, הדרכה וייצוג משפטי מטעם משרד המשפטים, וזאת בשלל תחומי המשפט האזרחי ובקשת רחבה של ערכאות משפטיות.

כתב לוקאל 19/08/2018
עיריית כפ
רוזי ניוזמן. מנגישים את השירותים (צילום: עיריית כפר סבא)

  משרד המשפטים בשיתוף עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירותים חברתיים קהילתיים בניהולה של רוזי נוימן, פתח מרכז חדש לסיוע משפטי עבור תושבי העיר. המרכז נולד כחלק מחזון האגף לפתח ולהנגיש שירותים קהילתיים עבור התושבים בעיר.

במסגרת המרכז החדש לסיוע משפטי ניתן לקבל ייעוץ, הדרכה וייצוג משפטי מטעם משרד המשפטים, וזאת בשלל תחומי המשפט האזרחי ובקשת רחבה של ערכאות משפטיות. מערך הסיוע המשפטי פועל על מנת לאפשר לאנשים מעוטי יכולת, כלכלית או חברתית, להתמודד עם המערכת המשפטית המורכבת בישראל, ולממש את הזכויות המגיעות להם לפי כל דין באמצעות מתן ייצוג וייעוץ משפטי.

בין הנושאים בהם מטפל הסיוע המשפטי החדש בכפר סבא, נמנים: תחום המעמד האישי, ביטוח לאומי, חובות- הוצאה לפועל ופשיטת רגל, תביעות כספיות, דיני עבודה ועוד. מדובר על שירות בעל חשיבות גדולה בהנגשת השירות לאוכלוסייה ועל כן מקיים פגישות ייעוץ משפטי גם בערים שונות ברחבי הארץ, כשלאחרונה נפתחה גם שלוחה בעיר.

רוזי נוימן, מנהלת אגף שירותים חברתיים קהילתיים, "אנו באגף שח"ק- שירותים חברתיים קהילתיים, שואפים כל העת לפתח ולהנגיש שירותים לתושבי העיר על מנת להטיב את איכות חייו. פתיחת השלוחה בכפר סבא תקל על התושבים שעד כה נאלצו להגיע לפגישות לסיוע המשפטי בתל אביב".

השרות ניתן  בתאום מראש בלבד!  במשרדי אגף איכות הסביבה של עיריית כפר סבא ברחוב משה דיין 30.

לתאום פגישה יש להתקשר לסיוע המשפטי במשרד המשפטים לטלפון 1-700-70-60-44

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל האנסמבלים
"פסטיבל האנסמבלים"
מר"צ למשרד הפנים: "אל תאשרו את העלאת הארנונה"
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
'מי שיקבע זה התושבים'
מגנים על השטחים החקלאיים
מאיה כץ פתחה את יום הבחירות בקלפי
מאיה כץ פתחה את יום הבחירות בקלפי
בת מצווש מהסרטים
קמפיין חדש במרכז הרפואי פדה-פוריה
מכסחי הזיהומים