כפר סבא

נעצר חשוד בשוד בנק בכפ"ס

ביום רביעי האחרון, נכנס גבר בפנים גלויות לסניף בנק דיסקונט במרכז כפר סבא, הודיע לפקידה כי מדובר בשוד ודרש ממנה את הכסף. לאחר שקיבל אלפי שקלים, נמלט מהמקום. בחלוף מספר ימים נעצר תושב פ"ת בחשד לביצוע השוד

מיכאל פרוסמושקין 20/08/2018
הסניף שנשדד (צילום: מיכאל פרוסמושקין)

תושב פתח תקוה, בן 40, נעצר אתמול (ראשון) בחשד כי שדד סניף בנק במרכז כפר סבא.

האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, סמוך לשעה 18:20, דקות ספורות לפני סגירת סניף בנק דיסקונט ברחוב ויצמן, אז נכנס למקום גבר עם פנים גלויות כשלראשו כובע ושדד את הסניף.  מעדויות שנגבו ומצילומי מצלמות אבטחה עולה כי הגבר ניגש לאחת הפקידות, הודיע לה בתוקפנות כי מדובר בשוד, הגיש לה מעטפה גדולה וביקש ממנה להכניס לתוכה את הכסף.

עובדת הסניף הוציאה מהקופה סכום כסף מסוים וביצעה את מבוקשתו של האיש. מיד לאחר מכן עזב את המקום, ככל הנראה, רגלית כשברשותו כמה אלפי שקלים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות גדולים של משטרה אשר גבו עדויות,  אספו את צילומי מצלמות האבטחה בסניף ובאזור וביצעו סריקות בניסיון ללכוד את החשוד.  

אולם, חרף הסריקות, החשוד אותר ונעצר רק אתמול. מדובר בתושב פתח תווה, שלדברי סנגורו עו"ד אבי כהן, מצוי בחובות כבדים. בחקירתו הודה החשוד במיוחס לו ועורך דינו הוסיף בדיון הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בפ"ת כי למרשו יש בעיית הימורים.

בתום הדיון בעניינו, השופטת ניצה מימון שעשוע קבעה כי מחומר החקירה עולה כי אין חולק על כך שהחשוד ביצע את המיוחס לו.  לאור קביעה זו, הוארך מעצרו עד 22 באוגוסט ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.


עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 22/05/2019
חשד: גננת התעללה בפעוטות
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפריז, לונדון וניו יורק לראשון לציון
מפריז, לונדון וניו יורק לראשון לציון
מרכיבים מועצה חדשה
מעבדת סמים נחשפה בראשון לציון
שלושה פצועים בתאונה בכביש 411
שלושה פצועים בתאונה בכביש 411
"בני הרצליה" ביטלה את ההנחה האוטומטית לחד הוריות
בעקבות המחלה למדתי לאהוב את עצמי
שלובות
חברי בורסת היהלומים ברמת גן
הסטארט אפ החדש של זיו שילון
חילופי תפקידים במכללת ספיר