כפר סבא

נעצר חשוד בשוד בנק בכפ"ס

ביום רביעי האחרון, נכנס גבר בפנים גלויות לסניף בנק דיסקונט במרכז כפר סבא, הודיע לפקידה כי מדובר בשוד ודרש ממנה את הכסף. לאחר שקיבל אלפי שקלים, נמלט מהמקום. בחלוף מספר ימים נעצר תושב פ"ת בחשד לביצוע השוד

מיכאל פרוסמושקין 20/08/2018
הסניף שנשדד (צילום: מיכאל פרוסמושקין)

תושב פתח תקוה, בן 40, נעצר אתמול (ראשון) בחשד כי שדד סניף בנק במרכז כפר סבא.

האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, סמוך לשעה 18:20, דקות ספורות לפני סגירת סניף בנק דיסקונט ברחוב ויצמן, אז נכנס למקום גבר עם פנים גלויות כשלראשו כובע ושדד את הסניף.  מעדויות שנגבו ומצילומי מצלמות אבטחה עולה כי הגבר ניגש לאחת הפקידות, הודיע לה בתוקפנות כי מדובר בשוד, הגיש לה מעטפה גדולה וביקש ממנה להכניס לתוכה את הכסף.

עובדת הסניף הוציאה מהקופה סכום כסף מסוים וביצעה את מבוקשתו של האיש. מיד לאחר מכן עזב את המקום, ככל הנראה, רגלית כשברשותו כמה אלפי שקלים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות גדולים של משטרה אשר גבו עדויות,  אספו את צילומי מצלמות האבטחה בסניף ובאזור וביצעו סריקות בניסיון ללכוד את החשוד.  

אולם, חרף הסריקות, החשוד אותר ונעצר רק אתמול. מדובר בתושב פתח תווה, שלדברי סנגורו עו"ד אבי כהן, מצוי בחובות כבדים. בחקירתו הודה החשוד במיוחס לו ועורך דינו הוסיף בדיון הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בפ"ת כי למרשו יש בעיית הימורים.

בתום הדיון בעניינו, השופטת ניצה מימון שעשוע קבעה כי מחומר החקירה עולה כי אין חולק על כך שהחשוד ביצע את המיוחס לו.  לאור קביעה זו, הוארך מעצרו עד 22 באוגוסט ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.


עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 19/07/2019
שריפות באזור קבר בינימין בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 17/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
המכרז הוא תוצאה של חלמאות
"המכרז הוא תוצאה של חלמאות"
"נמאס לנו!!!"
יתוש הטיגריס האסיאתי
ישראלית נדבקה בנגיף הזיקה בתאילנד
הטיילת מחודשת
'נמשיך לבנות את הערבה התיכונה'
מלכת היופי של י-ם
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
שלושה מקוואות חדשים בעיר
שלושה מקוואות חדשים בעיר