כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

המועמד לראשות העירייה, ראש העירייה צביקה צרפתי ערך סיור בעיר יחד עם המצטרף הטרי לרשימתו, שאול דור. תושבת העיר יעל סער הצטרפה לרשימתה של המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא והמועמד לראשות העירייה, עילאי הרסגור-הנדין, הודיע כי בכוונתו לפתוח את היכל התרבות בשישי בערב וביום בשבת

זאב שרגא 23/08/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
צרפתי ודור בסיור בעיר (צילום: פרטי)

צרפתי ודור מסיירים

המועמד לראשות העירייה, ראש העיריה צביקה, צרפתי ערך השבוע סיור בעיר ונפגש עם תושבים, יחד עם המצטרף הטרי לרשימה, שאולי דור. "שמחתי לראות את התמיכה הרבה והאהדה שאני מקבל מתושבי העיר שמבינים שמעשים עדיפים על דיבורים," אמר צרפתי.

  סער עם לביא

 טוב, לא מדובר על איחוד בין רפי סער להדר לביא (לפחות לא בינתיים) אלא להצטרפותה של תושבת העיר, יעל סער לרשימתה של המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא. "יעל ילידת העיר, נשואה ואמא לשניים. סומנה כבר לפני שנים על ידי מגזין 'פורבס' שבחר בה כאחת מ-30 הצעירים המבטיחים בישראל", אמרה לביא, "יעל בעלת שני תארים מאוניברסיטת תל אביב- תואר ראשון בביו-אינפורמטיקה, הכולל לימודי מדעי המחשב וביולוגיה, ותואר שני במנהל עסקים. כמו כן יעל מחזיקה ברישיון שמאות מקרקעין של משרד המשפטים. כיום, משמשת כסמנכ"לית בחברת אנגלו-סכסון. יעל תביא איתה תפישה דיגיטלית מתקדמת, שאותה נרגיש כולנו ביומיום, באמצעות השירותים המגוונים בהם נוכל להיעזר. בנוסף יעל תהווה חיזוק משמעותי בכל הקשור לתכנון המגורים ושטחי המסחר בעיר, בזכות ניסיון עשיר שרכשה עם השנים. אני מכירה את יעל שנים רבות, יודעת עד כמה העיר חשובה לה ועד כמה היא מחויבת ורוצה לתרום לטובת החיים בעיר, ואני מברכת על הצטרפותה לרשימה".

"נולדתי וגדלתי בכפר סבא, וכיום אני מגדלת כאן יחד עם בעלי את שני ילדינו," אמרה יעל סער, "אני בוחרת להמשיך לגור כאן כל יום מחדש, אבל לעיר שלנו אסור לקפוא על שמריה, העולם מתקדם קדימה ואנחנו צריכים להיות בחזית. יש הרבה עבודה לעשות בעיר, עבודה תכנונית למרקמי מגורים, תעסוקה ומסחר, הקמה של שירותים דיגיטליים ידידותיים, בניית תשתית תחבורתית, בניית תכנית חינוכית מתקדמת ועוד. בשביל העבודה הזו צריך מנהיג אחראי ואכפתי שבא כדי לשרת את התושבים מתוך אהבה לעיר הזאת. אני מאמינה שהדר היא האדם המתאים להוביל אל עבר השינוי הזה ושביחד נשיג אותו.  בזכותה שמחתי להצטרף לרשימת "כפר סבא מתקדמת".  ביחד יש לנו כצוות כלים להביא את כפר סבא להיות מודרנית, חדשנית והכי חשוב להשאיר את מי שאוהב את העיר שלנו כאן. כי אין לנו עיר אחרת".

 יעל סער (צילום: יוליה שוב)

יעל סער (צילום: יוליה שוב)

היכל התרבות בשבת

המועמד לראשות העירייה, עילאי הרסגור-הנדין, הודיע כי בכוונתו לפתוח את היכל התרבות בשישי בערב וביום בשבת. לדבריו, "אין סיבה לכך שתושבי כפר סבא יצטרכו לנסוע בשישי בערב לתל אביב בשביל לראות הצגה, כשכאן אצלנו יש אולם שהושקעו בשיפוצו עשרות מיליוני שקלים. האולם הזה עומד יום וחצי בכל שבוע ללא שימוש - דווקא בזמן בו הביקוש להופעות ואירועי תרבות הוא הגדול ביותר. כשנפתח את היכל התרבות בסופי השבוע נוכל לארח יותר מופעים בכפר סבא וגם להכניס כסף לקופת העירייה מהשכרת ההיכל להופעות פרטיות," הוסיף הרסגור הנדין, "בהכנסות נשתמש לחינוך, לרווחה וגם לסבסוד אירועי תרבות נוספים. אף מועמד אחר לא יעז להגיד את זה בגלוי, שלא לדבר על לעשות זאת".

 למען עמותות המזון

 "אמני נקודת מבט למען עמותות המזון בכפר סבא" הינו פרויקט המתקיים בעיר מזה שבע שנים. במסגרת הפרויקט הודפס לוח שנה, שעוסק בציון 70 שנים למדינה ובעיר ירושלים, כשכלל ההכנסות ממכירת לוחות השנה, מועברים לעמותות המזון בעיר. חבר המועצה אברהם ממה שיינפיין, ממקימי וממובילי הפרויקט: "מדובר בפרויקט מיוחד וחשוב בהובלת קבוצת אמנים בולטת ומקצועית בעיר. בהיותי חבר מועצת העיר כיהנתי כיושב ראש ועדת רווחה ואני פועל רבות למען משפחות במצוקה בעיר. אני מברך את תושבי כפר סבא ובראשם את אמני קבוצת נקודת מבט על גיוס הכספים לתרומה".


zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
הסתיימה תחרות אתלטיקה לזכרו של ערן צבי וקסלר ז"ל
מפקח ברשות המיסים הואשם בעבירות מס ושיבוש חקירה
האנסמבל הקולי הישראלי מציג
דרוש תואר
נפתחה עונת הקרמבו
אשה נפלה מסולם באשקלון
אשה נפלה מסולם ונחבלה בראשה
סקונס חורפיים ליד התה
המלכה אליזבת מאשרת: סקונס חורפיים ליד התה