כפר סבא

3 סיטואציות להזמין מנעולן רכב

עבודתו של מנעולן מוסמך כוללת פריצות של כל מיני מנעולים וכספות, כאשר בין היתר נהוג להזמין את שירותיו במקרה של בעיות עם מנגנון הפתיחה ברכב. ישנן מספר סיטואציות שחוזרות על עצמן אצל אנשים אשר מצריכות את הזמנתו של מנעולן רכב.

אתר לוקאל 26/08/2018
pixabay

 

סיבה מספר 1:  הרכב לא נפתח

גם אם מדובר ברכב חדיש וטכנולוגי, עלולה להתרחש תקלה שגורמת לרכב לא להיפתח ולהותיר את בעליו עומד מחוץ לו מתוסכל. מצב זה, מגוחך עד כמה שיהיה, די נפוץ ומוכר ולכן אם נתקלתם בסיטואציה מסוג זה רצוי להזמין מנעולן רכב. יתכן ותצליחו לפתוח את הרכב באופן עצמאי אך חשוב שתבינו כי אתם לוקחים סיכון שתפגמו בחלקי הרכב או תזיקו לו ואף תסבו נזק משמעותי יותר. מנעולן מוסמך הינו פורץ רכבים מקצועי שיכול לפתוח את דלתות הרכב בצורה בטוחה, מבלי להסב נזק מיותר וכל זה בזכות מיומנות והיכרות עם תחום עיסוקו.

סיבה מספר 2 : לא מוצא את המפתח של הרכב

ודאי קרה לכם לא פעם שאיבדתם את מפתחות הרכב, הרי מדובר בצרור מפתחות שנמצא עלינו ברוב שעות היממה ויתכן כי במהלך היום הוא הלך לאיבוד. אם חיפשתם היטב ובכל זאת המפתח לא נמצא, הפתרון עבורכם הוא הזמנת מנעולן רכב מומלץ ומקצועי שיוכל לפרוץ את הרכב באופן נכון ולאפשר לכם לחזור אל שגרת היום יום.

סיבה מספר 3 : המפתח נתקע ונשבר בתוך מנעול הדלת של המכונית

עשוי להיות מצב בו הכנסתם את מפתח הרכב אל מנעול הדלת באופן שגוי, או בשל תקלה פנימית במנעול עצמו – המפתח נתקע ומסרב לצאת החוצה. דבר זה לא מאפשר לפתוח את הרכב ומותיר אתכם מתוסכלים. אין טעם להתרגז או לחוש תסכול, כמו כן, לא מומלץ לנסות להוציאו על ידי הפעלת כוח פיזי משום שיש סיכוי שניסיון זה יוביל לשבירת חלק מן המפתח ולמצב שבו חלק אחר נותר בתוך המנעול. על ידי פניה למנעולן רכב תוכלו לפתור את הבעיה באופן פשוט ונכון יותר. מנעולן רכב מקצועי יוכל להוציא את המפתח באמצעות כלים ייעודים ובזכות הידע והניסיון שלו בתחום. סיטואציה זו איננה נדירה כפי שהנכם עלולים לחשוב, למעשה – מפתח שנתקע בתוך מנעול זו אחת הסיבות הנפוצות להזמנת מנעולן.

צרו קשר עם מנעולן מוסמך ושמרו על בטיחות ותקינות הרכב

כל אחת מן הסיבות המפורטות הנ"ל היא סיבה מעולה להזמין מנעולן רכב. חשוב להבין כי לעיתים עדיף לשלם סכום כסף לאיש מקצוע מאשר לחסוך ולהתמודד לבד ולקחת סיכון שתגרמו נזק לרכב שלכם. בין אם מדובר ברכב עבודה או רכב פרטי, חשוב לשמור על מנגנון הנעילה והפתיחה שלה תקין ולכן מומלץ להשתמש בשירותיו של מנעולן רכבים מוסמך, אשר יש לו רישיון ואישור לעסוק בפריצה.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
צעיר טבע למוות באשקלון
צעיר טבע למוות באשקלון
עשית במלואים? קבל פטור
ניצחון להפועל רעננה על בית"ר י-ם
אושרה הקמת השכונה הגדולה בתולדות חיפה
 מצמיחים את מנהיגי המחר
מצמיחים את מנהיגי המחר
פרויקט עיר בונה בטוח
פרויקט "עיר בונה בטוח"
צרפתי. עבדו עלי
פרשת החניון הרובוטי בנורדאו
קפה ביגה  ניוקי ערמונים
מתכון מנצח לניוקי ברוטב ערמונים