כפר סבא

רשימת תפו"ח: 50% נשים בשמינייה הראשונה

סיעת תפו"ח, בראשות יובל לוי, מציגה ייצוג שווה לנשים עם 50 אחוז נשים 50 אחוז גברים בשמינייה הפותחת

כתב לוקאל 27/08/2018
רשימת תפו
יובל לוי ונשות הסיעה (צילום: מטה יובל לוי)

פרטים ראשונים על הרכב סיעת תפו"ח, בראשות יובל לוי, שמתמודד לראשות העירייה מצביעה על מעמד שווה לנשים עם 50 אחוז נשים 50 אחוז גברים בשמינייה הפותחת. לוי: "אני מאמין בשוויון בין נשים לגברים בעיר. רשימת הסיעה שלי היא הביטוי הכי משמעותי לזה. נשים צריכות להיות מוצבות במגוון מקומות מרכזיים ומשרות מפתח בעיר ובמועצה".

השבוע נחשף מטה יובל לוי להעצמת הנשים בראשותה של ליאת עיואן, דמות נשית משמעותית בעיר, שהובילה פרויקטים לקידום מעמד האישה. למטה הצטרפו נשים מתחומי החינוך, הספורט, הטכנולוגיה ועוד.

ד"ר ענת קלומל צוויג, חברת מועצת העיר, מובילה בראש רשימת הנשים של תפו"ח: "נביא לשוויון מגדרי בעיר. מנהיגות ומגדר הינו תחום שמעסיק אותי רבות בפעילותי. אני חברת הנהלת איגוד נבחרות הציבור ברשויות המקומיות. אנו פועלות לחיזוק מעמדן של חברות המועצה. כדירקטורית בחברה הכלכלית התנגדתי למינוי חברי ועדה אשר לא כללה נשים ודרשתי שכל ועדת מכרזים תכלול גם אישה. עם יובל כראש עיר נקדם את מעמדן של הנשים במקומות משמעותיים בעיר".

ליאת עיואן: "הפוליטיקה היא כלי שבאמצעותו אפשר להפוך את הנשים לשוות והפוליטיקה עם יובל לוי מבטיחה זאת. לכן אני פה. נעבוד שכם לשכם, נשים וגברים, בשוויון מלא, כדי שיובל לוי יהיה ראש עיר בכפר סבא. אני רוצה לראות את עיר שתוביל את מעמד האישה בדרגות הנבחרים, המקצוע והחברה".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכת צילום פורטרטים של שורדי השואה בבית יד לבנים בבאר שבע
"אם" ( if)
ישאו תפילה
שינויים בהפעלת הלוקרים בבתיה"ס
תקיפה במסעדה בהרצליה
עודד אמר לפתוח ת'כיס
פינוי בינוי ראשון בקדימה-צורן
פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון בקדימה צורן
רדיו חזק
מפלה בגמר