כפר סבא

הביעו הזדהות

חברי המועצה בכפר סבא הכריזו על הזדהותם עם הסיעות השונות המתמודדות בבחירות הקרובות

זאב שרגא 28/08/2018

ביום רביעי שעבר התקיימה בכפר סבא ישיבת מועצה המכונה "ישיבת הזדהות" במהלכה מתבקשים חברי המועצה להודיע במי מהסיעות הם מביעים הזדהות בבחירות הקרובות. ההזדהות‏ היא ‏חופשית ‏וחבר ‏מועצה‏ אינו ‏חייב ‏להזדהות ‏דווקא ‏עם ‏הסיעה ‏שבמסגרתה ‏נבחר ‏בבחירות ‏הקודמות. ‏במהלך הישיבה למעשה נקבעים שמות הסיעות של המועצה היוצאת, מספר חבריה של כל סיעה ושמותיהם של באי כוחה ושל ממלאי מקומם.

 כצפוי, 4 קולות של חברי המועצה קיבלה סיעת תפו"ח, קולותיהם של חברי המועצה עו"ד יובל לוי, ד"ר ענת קלומל, אתי הדנה וממה שיינפיין שחבר לאחרונה ללוי. צביקה צרפתי הודיע על סיעתו, "כפר סבא אחת" ויחד איתו שני חבריו לסיעת "מעוף" לשעבר, ד"ר דבי שני ומתי פז, החבר השלישי בסיעת מעוף לשעבר, ד"ר אמיר גבע, הודיע על הזדהות המנדט שלו עם רשימת "כפר סבא בראש" של המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון.

חבר המועצה אורן כהן הזדהה עם מפלגת "הליכוד", סגן ראש העירייה עו"ד איתן צנעני הזדהה עם סיעתו, "תנופה", כמו גם חבר המועצה אמיר קולמן שלא נכח בדיון אולם העביר את הזדהותו בכתב. חבר המועצה שמעון פרץ הזדהה עם סיעת ש"ס אותה הוא מייצג ואילו וותיק חברי המועצה, עמירם מילר, נשאר כצפוי נאמן למפלגת "העבודה".

ההפתעה בישיבה הגיעה דווקא משני חברי סיעת מרצ לשעבר, חברי המועצה עו"ד רויטלן לן-כהן ויהודה יוגד, שהביעו הזדהותם עם רשימת "כפר סבא מתקדמת" בראשותה של המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא. חברת המועצה רביטל שלום-עמר לא נכחה בישיבה.

"אני שמחה מאוד על הבעת האמון של חברי המועצה לן כהן ויוגד, שעושה את "כפר סבא מתקדמת" התנועה החדשה הגדולה ביותר במועצה," אמרה לביא לאחר הישיבה, "הצורך שעולה בבירור מכם, תושבות ותושבי כפר סבא, בהנהגה רעננה ואכפתית שרואה אתכם - הגיע גם למועצת העיר. אנחנו ממשיכים בכל הכח, מחוזקים בעוד עוצמות, כדי שכפר סבא תתקדם."

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נתפסו על חם גונבים מצברים
פרויקט הריסה ובניה- מתחם הרב מיימון בבת ים
פרויקט התחדשות עירונית בבת ים
רוכבת אופניים נפצעה מפגיעת רכב
גבר נמצא מת בסמוך לנחל אלכסנדר
גבר נמצא מת בסמוך לנחל אלכסנדר
נווה זמר הולכת לבחירות
"נווה זמר" הולכת לבחירות
מימין לשמאל): אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין; דר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער; דר חגי אמיר, מנהל ביהח לוינשטיין; חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה; שולה מליק, מנכלית ע
תרומה למחלקת הילדים בלוינשטיין
גבר נרצח בקטטה בת"א
מסכה הובילה לחשוד בפריצה