כפר סבא

החלום נקטע

סהר בראון, ששיחק בארבע השנים האחרונות בהפועל כפר סבא ורצה להתקדם לליגת העל, ייאלץ לוותר בשלב זה על חלומו לאחר שקרע את הרצועה הצולבת בברכו. קבוצתו לשעבר פתחה את העונה בתיקו בעפולה וביום שני תארח את הפועל מרמורק

זאב גולדשמיט 29/08/2018
סהר בראון. חוסר מזל (צילום: זאב גולדשמיט)

זוכרים את הבלם , הקפטן ושחקן הנשמה של הפועל כפר סבא, סהר בראון? אז ככה, לאחר ארבע עונות בקבוצה הבוגרת, בראון (23) תכנן לצאת מגבולות הליגה הלאומית ולהתקדם למועדון בליגת העל. סוכנו אף בדק אפשרויות שייצא לאירופה, אבל המזל לא האיר לו פנים. לפני כחודש  בראון קרע את הרצועה הצולבת בברך ימין, והוא סיים את העונה. בימים הקרובים הוא אמור לעבור ניתוח לשחזור הרצועות, ותהליך ההחלמה צפוי להיות כשנה.                              

זה קרה במהלך אימון של מ.ס אשדוד, אליה הצטרף כדי שתתרשם מיכולתו. מדובר היה באימון הראשון של סהר באשדוד שבמהלכו הסתובבה לו הברך. הוא נלקח לבדיקות בבית חולים, עבר צילומי MRIולאחר מספר ימים קיבל את הבשורה ממנה חשש מכל. בראון התקשה לעכל את הפציעה. התכניות שלו בשלב זה הוקפאו. השבוע הוא עדיין נשמע כואב. "רצתי אחורה באימון הראשון שלי באשדוד, ולפתע סובבתי את הברך. ברגע הראשון הבנתי שזה רצועות הברך, כי לפני ארבע וחצי שנים עברתי אותה פציעה, כששיחקתי בקבוצת הנוער של הפועל כפר סבא" סיפר.

מה הרגשת ברגע הפציעה?

"כאב חזק. פשוט, חוסר מזל משווע. ברגע הראשון ידעתי שזו פציעה רצינית, אבל אני לא נותן לזה להשפיע עלי. אני לא מסתכל אחורה, אלא משתדל להישאר אופטימי ומסתכל קדימה".

עלו מחשבות על אובדן החלום, ליגת העל?

"חלומות מתגשמים בלי שתהיה לנו שליטה על כך. השאיפה לשחק בליגת העל תידחה, אבל אני עדיין מאמין".

יתכן שמיהרת מדי כשעזבת את הפועל כפ"ס?

"לא היה לי זמן לחשוב מה היה קורה אם. גם לא עזבתי את כפר סבא. שיחקתי שם עד לעונה שעברה, והרצון שלי היה להתקדם, וזה לא קשור לכפר סבא. הפועל כפ"ס נשאר הבית שלי. אני מאחל להם הרבה הצלחה. אשאר אוהד הקבוצה, ומאחל שהם ישיגו את המטרות שלהם. אני אעבור את הניתוח ותהליך ארוך של הלחמה, ואחזור חזק יותר".

ולנעשה בקבוצה. הפועל כפר סבא פתחה את העונה במשחק חוץ נגד הפועל עפולה בתוצאת תיקו 1:1. הזר בנג'מין קוקו כבש ראשון לכפ"ס, שספגה שער שוויון כעבור ארבע דקות. המאמן ארז בנודיס: "באנו לעפולה במטרה לנצח. הובלנו במשחק שבו היו לנו דקות טובות. אני מרוצה מהלחימה, מהנתינה וההבנה של המשחק. יש הרבה מחויבות של השחקנים. זה משחק ראשון, יכולנו לנצח, אבל גם נקודה זה בסדר".

ארז, מה טעון שיפור?

"עלינו ללמוד לשמור על היתרון שלנו ולנצח משחקים כאלה. צריך לדעת להחזיק בכדור, ולא לאפשר ליריבה לקבל את הכדור".                                                                            

הבלם לני אהרון שהובא כשחקן רכש להרכב הראשון, לא שיחק. מה הסיבה?

 "אני לא אוהב להתייחס לגבי שחקנים. יש תחרות בריאה על ההרכב, וכל מה שנעשה היה מסיבה מקצועית".                          

ביום שני הקרוב הפועל כפר סבא תארח באצטדיון לויטה את הפועל מרמורק (19:00) שבמחזור הראשון סיימה בתיקו (0:0) עם הפועל עכו. בנודיס מכיר היטב את מרמורק, אותה העלה מליגה א' לליגה הלאומית. "מצפה לנו משחק קשה נגד יריבה שהגיע בקלילות לגמר גביע הטוטו. נעשה הכל כדי להשיג תוצאה טובה"

 מה הציפיות שלך מהעונה?

 "מוקדם לצאת בהצהרות. הקבוצה שלנו נבנתה מאפס, ננסה להתחבר ולהתקדם ממשחק למשחק. נבוא  ממוקדים לכל משחק במטרה לנצח, ונקווה לטוב".                                        

יקדם למשחק זה טקס לזכרו של שחקן העבר מאיר נזהר ז"ל, שנפטר השנה והוא רק בן 52. מארגני הטקס ביקשו מהאוהדים להקדים כדי לתת כבוד אחרון לאחד החלוצים הפוריים של הקבוצה.                                                

 

 

 

עוד בכפר סבא
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 27/08/2019
זאב גולדשמיט 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רשימת תפוח: 50% נשים בשמינייה הראשונה
רשימת תפו"ח: 50% נשים בשמינייה הראשונה
כתובות גרפיטי גסות פורסמו על מתקני משחקים בגינת מגדיאל
יור המועצה הדתית בהוד השרון, אבי בולשטיין
נתוני המועצה הדתית בהוד השרון נחשפים
צלילי השקט
דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון
דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון
האם האירוע שהתקיים בבית הכנסת בהשתתפות פדלון ווייס חוקי?
האם האירוע שהתקיים בבית הכנסת בהשתתפות פדלון ווייס חוקי?
גופת גבר נמצאה בחנות בחיפה
 בני 5 עד 25 עולים לבמה!
בני 5 עד 25 עולים לבמה!