כפר סבא

תחת הנהלות חדשות

10 מנהלים ומנהלות חדשים יפתחו את שנת הלימודים תשע"ט בבתי הספר בכפר סבא

כתב לוקאל 02/09/2018
מימין: דרור סעדיה, אורלי פרומן, יעל איילון, מאיה גנון, רימונה בנדיבה, רויטל גונן, ענת ישיעיהו וציפי יעקב (צילום: עופרי מור- שקד)

10 מנהלים ומנהלות חדשים יפתחו את שנת הלימודים תשע"ט בבתי הספר בכפר סבא. מדובר על אנשי חינוך מהמעלה הראשונה, בעלי ניסיון חינוכי רב שנים.

הראשונה, יעל איילון נבחרה לנהל את בית הספר היסודי "גולדה", היא בעלת תואר שני (M.A) בהתמחות ניהול מערכות חינוכיות ובעלת תואר ראשון (B.Ed) בחינוך במכללת בית ברל עם התמחות בחינוך המיוחד. בתפקידה האחרון ניהלה איילון את בית הספר ע"ש בנציון נתניהו.

את בית הספר היסודי בן גוריון תחל לנהל מאיה גנון, תושבת כפר סבא. גנון החלה את דרכה במערכת החינוך העירונית בבית הספר רמז, שם שימשה בתפקידה האחרון כסגנית המנהלת, והיא בעלת תואר שני במנהל החינוך.

בבית הספר ממ"ד "ר אילן נקלט המנהל דרור סעדיה. סעדיה מחזיק בתואר שני במגמת תלמוד מורחב ובוגר התוכנית להכשרת מנהלים באוניברסיטת בר אילן.

הרביעית היא אילה פרחאן שתנהל את בית הספר חב"ד בעיר, בעלת תואר שני בחינוך, ובוגרת קורס מנהלים מטעם משרד החינוך. פרחאן בעלת רקורד מקצועי עשיר של למעלה מ- 20 שנים, ובתפקידה האחרון שימשה סגנית בית ספר ומחנכת כיתה.

את חטיבת הביניים תורה ומדע ינהל יוסי אורנשטיין שמחזיק בתואר שני בחינוך מטעם אוניברסיטת בר אילן. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל בית הספר התמ"ד "מעלה שמעוני". את אולפנית "מנה תחל לנהל רננה בר יהודה בוגרת תואר שני ביהדות וקורס מנהלים. בשנים האחרונות שימשה במגוון תפקידים חינוכיים רבים, ביניהם: מורה, מחנכת ורכזת שכבה.

 את חטיבת הביניים שרת תנהל רימונה בנדיבה, תושבת כפר סבא. בנדיבה היא בעלת ניסיון מקצועי של כ- 30 שנים במסגרתם עבדה כמורה לאנגלית ומחנכת. כמו כן, היא מחזיקה בתואר שני (M.ed) בניהול וארגון מערכות חינוך.

 את מרכז חינוך אורט שמיר תנהל ענת ישיעיהו, שבתפקידה האחרון שימשה סגנית מנהלת בתיכון. ישיעיהו בעלת תואר שני בלשון עברית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בחינוך.

 את תיכון אורט שפירא תנהל במילוי מקום רויטל גונן. בתפקידה האחרון כיהנה כסגנית המנהלת בתיכון, שם היא מלמדת ומחנכת מזה 13 שנים. גונן מחזיקה בתואר שני במדעי החברה ותעודת הוראה.

 בתיכון אולפנית הראל נבחרה ציפי יעקב לתפקיד הניהולי. בעלת תואר שני במינהל החינוך. בתפקידה האחרון ניהלה את חטיבת הביניים אולפנית הראל בעיר.


אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך אומרת כי, "אני מברכת את המנהלות והמנהלים שהצטרפו השנה למערכת החינוכית שלנו ומאחלת להם שישכילו להוביל את בתי הספר להצלחות והישגים רבים. שנה טובה ומוצלחת".

 

  


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
החזיקה כמות גדולה של סמים – ולא תרצה מאסר
נפתחה עונת ה'קרמבו'
זק אלקס
טעם החיים
המרעננת של הקיץ
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
אישום: איים על אחותו
אסיף איזק חתם על טפסי 4 ל- 376 יחידות דיור
רגע היסטורי בחוף הכרמל
פרויקט מחזירים אהבה