כפר סבא

"סודה סטרים" מעבירה את מטה המשרדים לכפר סבא

החברה, שנרכשה לאחרונה על ידי ענקית המשקאות פפסיקו, בעסקה של 3.2 מיליארד דולר, שכרה 4,500 מ"ר לתקופה של כעשרים שנה בקומלפקס O-TECH

תמי מאור 03/09/2018
מימין: בירנבוים מנכ"ל סודה סטרים וקצב הבעלים של אושירה (צילום: יחסי ציבור)

חברת "סודה סטרים", שנרכשה לאחרונה על ידי ענקית המשקאות פפסיקו, בעסקה של 3.2 מיליארד דולר, מעבירה את מטה המשרדים של הקבוצה לבניין הראשון בקומפלקס O-TECH בכפר סבא. "סודה סטרים" שכרה בקומפלקס O-TECH 4,500 מ"ר, לתקופה של כ-20 שנה.

קומפלקסO-TECH, מוקם על ידי חברת "אושירה" שהינה זרוע הנדל"ן של קבוצת SK GROUP שבבעלות איש העסקים סמי קצב. הפרויקט מיועד לחברות בתחומי ההייטק, ביוטק וחברות בינלאומיות כולל 3 מבנים, בשטח כולל של כ- 52,000 מ"ר וממוקם בכניסה לרחוב עתיר ידע בכפר סבא בצמוד למתחם אושילנד.

הבניין הראשון נמצא בתהליך בנייה מתקדם בשטח של כ-21,000 מ"ר אשר שווק כמעט במלואו וצפוי להתאכלס ביולי 2019. הבניין השני צפוי להתאכלס במחצית שנת 2020 והבניין השלישי צפוי להתאכלס במהלך שנת 2021. בניית כל הפרויקט תיארך כ-3 שנים.

מתחם המשרדים מתוכנן באופן המאפשר חלוקת המשרדים לאגפים נפרדים שכל אחד יכול לשמור על זהות נפרדת או אחידה על-פי צורכי הארגון. כל חדרי המשרדים נהנים מכניסת אור טבעי ומנוף מהשדות הירוקים שבאזור השרון.

הפרויקט יכלול גם פארק ירוק נרחב משובץ פינות ישיבה בשטח של כ- 5,000 מ"ר, שיעמוד לרווחת העובדים במשרדים בפרויקט.

מתחםO-tech, כחלק מקמפוס בשטח של 100,000 מ"ר, הכולל את "אושילנד" – מתחם קניות, תרבות בילוי קומפלקס אולמות הקולנוע הרב-תכליתי המיועד גם לשמש לכנסים וימי עיון, מסעדות ובתי קפה.

שווי פרויקט המשרדים מוערך בכ- 600 מיליון קל .

אביב כהן, מנכ"ל חב' "אושירה": "שפרויקטO-Tech   הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית וממוקם בסמיכות למתחם 'אושילנד', קומפלקס קניות,בילוי, תרבות בנגישות מיוחדת ויוצאת דופן.

גלית צוקר, סמנכלית משאבי אנוש גלובלית של "סודה סטרים": "לאחר 13 שנים במטה החברה הנוכחי הממוקם באיירפורט סיטי, החלטנו להעביר את מטה החברה לקומפלקס שתואם יותר את הצרכים הנוכחיים ותומך בצמיחה העסקית שאנו חווים. אנו שמחים שנוכל להמשיך להעניק לעובדי החברה סביבת עבודה מודרנית, מרווחת ושמחה".

 


 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחשב נייד לכל מורה
ראש עיר מנצח
סגן קיילה סוודלו ובני משפחתה
אות הצטיינות לחיילת בודדה מהרצליה
"אני מגיע לסיבוב השני עם מקדמה יפה מאוד"
אליאנה תדהר בקמפיין חדש
אליאנה תדהר בקמפיין חדש
חדר צנתורים חדש ב"פדה פוריה"
כתב אישום נגד מעורבים בהעברת נשים מבלארוס לישראל והעסקתן בזנות
סוגרת מעגל