כפר סבא

DECATHLON מגיעה לכפ"ס

החברה תפתח חנות שלישית בישראל במתחם גזית בכפר סבא. גם משרדי החברה יועברו לעיר

אתר לוקאל 05/09/2018
מגיעה לכפר סבא (צילום: יח"צ)

DECATHLON ענקית הספורט הצרפתית, הודיעה כי תפתח את החנות השלישית שלה בישראל בכפר סבא, במתחם G של גזית גלוב במהלך 2020, זאת כדי לתת מענה לביקוש רחב ההיקף למוצרי החברה בישראל.  החנות בכפר סבא, אשר תשתרע על שטח של כ – 3000 מ"ר, תצטרף לחנות הראשונה שנפתחה לפני כשנה בראשון לציון ולחנות השנייה שעתידה להיפתח בחיפה ותציע מגוון פריטי ספורט שונים שהופכים את ההנאה מספורט לנגישה יותר לקהל הישראלי.

כמו כן, גם מטה החברה והמשרדים יועברו לכפר סבא.

DECATHLON שכרה לאחרונה שטח להקמת מרלו"ג באשדוד, מחסן לוגיסטי שידאג וירכז את כל השירותים הלוגיסטיים של החנות הפועלת במתחם G בראשון לציון ושל החנויות העתידות להיפתח בחיפה ובכפר סבא. פתיחת המחסנים תאפשר לחברה גמישות בכל הקשור למלאי ויאפשרו זמינות של הסחורה בחנויות ובאתר לטובת הלקוחות שלה.

החברה פתחה את הסניף הראשון בישראל בספטמבר 2017, בראשון לציון והפכה את ישראל למדינה ה-34 של הרשת, בחנות ראשון לציון מוצעים כ-60 תחומי ספורט שונים, כולם נבחרו בקפידה ונמצאו מתאימים לקהל הישראלי, מחלקות הספורט כוללות  מוצרים של מותגי הבית המעוצבים ומיוצרים תחת קורת גג אחת ומעניקים את המענה הטוב ביותר לכל העוסקים בספורט מרמת מתחילים.

Decathlonנוסדה בשנת 1976 בעיירה אנגלו הנמצאת ליד ליל שבצרפת ומונה כיום כ-1388 סניפים ב-42 מדינות. החברה מונה קרוב ל-85,000 אנשי צוות ברחבי העולם, כאשר כולם מאוחדים תחת שני ערכים משותפים: חיוניות ואחריות. בחברה דוגלים בשמירה על מחירים הוגנים ככל שניתן בעזרת שליטה בלעדית בתהליך העיצוב וההפצה של המוצרים, במטרה לאפשר לכל אדם באשר הוא לקנות מוצרי ספורט איכותיים ומעוצבים. מדי שנה מיצרים בממוצע 2,800 מוצרים חדשים, דבר זה דורש רעיונות רבים וחשיבה ללא הרף על האבולוציה של הספורט. החברה דואגת לשים את לקוחותיה במרכז ובעזרת 30 המעבדות שברשותה, שבהן עובדים יותר מ-150 מהנדסים, בודקת מאות אלפי מוצרים מדי שנה.

 

עוד בכפר סבא
Happy Hour של קניות בכפר סבא
כתב לוקאל 07/03/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
סופי גולדהרוש
כתב לוקאל 05/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תושב הרצליה חשוד בביצוע עשרות עבירות מין בקטינות ברשת
חשד: מאמן כדוריד ביצע עבירות מין בעשרות קטינות ברשת
החזיקה כמות גדולה של סמים – ולא תרצה מאסר
גבר ללא סימני חיים
גבר מת לאחר שהתגלה מחוסר הכרה ליד לטרון
הלילה הראשון של השנה האזרחית החדשה:
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
שוחררו החסמים לבקשות לתמ"א 38 במרכז ראשל"צ
נערכים לחילופי השלטון
נמחקה עתירת טיב טעם בסוגיית פתיחת הסניף ברחוב מרדכי
נמחקה עתירת "טיב טעם" בסוגיית פתיחת הסניף ברחוב מרדכי