כפר סבא

ממשיכים לחגוג אחרי ראש השנה

מופע ענק של כוכבי בן זיני וטיילור ושלל פעילויות בחינם לכל המשפחה באושילנד כפר סבא

אתר לוקאל 05/09/2018
ממשיכים לחגוג   אחרי ראש השנה
בן וטיי (צילום: רובי כהן)

רגע אחרי ראש השנה, עם תחושה של התחדשות והתחלות חדשות באוויר, זו הזדמנות מצוינת להעניק לילדים שלנו עוד כמה חוויות יוצאות דופן: ממופע ייחודי של כוכבי הרשת האהובים ועד פיתוח כישורים ויכולות חדשות בסדרת סדנאות מקוריות. והכי חשוב – הכל לגמרי בחינם

אין ספק שחודש ספטמבר מלא בהתרגשות וחוויות חדשות לכל הילדים: כיתה עם חברים חדשים, מורים שהם לא הכירו, שיעורים ואפילו חוגים אליהם הם נחשפים כעת בפעם הראשונה. אך ההתחלות החדשות לא חייבות להסתכם בכותלי בית הספר בלבד, עם מגוון רחב של פעילויות ייחודיות לילדים במהלך החודש.

למשל, ביום רביעי (12.9) יוזמנו הילדים להתנסות לראשונה בהכנת עוגיות תמרים מתוקות ובריאות, אותן יוכלו להכין אחר כך במו ידיהם בחג הסוכות.

למחרת, ילמדו הילדים לראשונה להשתמש בפטיש ומברג בסדנת "נגר צעיר". את המלאכות האלו, שנדמה כי חלפו כמעט מהעולם, ילמדו הילדים תוך יצירת צעצוע מיוחד ועם טאץ' עתידני – רובוט שעושה לייק.


שבוע לאחר מכן, ורגע לפני סוכות (ה', 20.9) יוכלו הילדים להכין קישוטים מיוחדים לסוכה, במסגרת סדנה חגיגית וצבעונית במיוחד.

אך גולת הכותרת של החודש הזה, היא ללא ספק המופע המוזיקלי הענק של זוג כוכבי הרשת האהובים בן זיני וטיילור מלכוב, ב-17.9 (ב', 18:00). הצמד, שזכה בפרס כוכבי הרשת של השנה, יופיע עם הלהיטים הגדולים, ביניהם "מיינמור", "טיי" ועוד. 

 ההורים חובבי המוזיקה גם כן לא נשארים מקופחים, ומוזמנים להגיע לאושימרקט בכל יום חמישי להופעה חיה של מוזיקה יוונית, עם יעקב סמרי.

 הכניסה לכל האירועים בחינם

 

אושילנד, 
עתיר ידע 4, כפר סבא

עוד בכפר סבא
אתר לוקאל 18/11/2018
אתר לוקאל 18/11/2018
אתר לוקאל 18/11/2018
אתר לוקאל 06/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ירוק ומצטיין
אישה מחוסרת הכרה נמצאה ברעננה
צעיר נעצר עם כקילוגרם מריחואנה
"סתם נטפלים אליו"
הסטייל של אשלי
הסטייל של אשלי
חשד: נהג שיכור ובמהירות מופרזת
מה הסיפור שלכם?
'מעוף' הרצליה בשבוע היזמות העולמי