כפר סבא

כמה זמן לוקח להתקין ברזייה?

תושב העיר פנה לפני כחצי שנה בבקשה להתקנת ברזייה סמוך למתקני הכושר בפארק העירוני. הבקשה עדיין נבחנת

זאב שרגא 06/09/2018
כמה זמן לוקח להתקין ברזייה?
כמה זמן לוקח להציב ברזייה? (תמונה להמחשה iclipart)

לפני למעלה מחצי שנה פנה תושב העיר לעיריית כפר סבא בבקשה להתקין ברזיות סמוך למתקני הכושר בחלקו הדרומי של הפארק העירוני. בפנייתו לעירייה הראשונה קיבל מענה כי בפארק מותקנת ברזייה, 50 מטרים ממתחם הכושר, אולם הוא התעקש כי יש להתקין אחת נוספת כאמור, לטובת המתאמנים: "כתבתי בשם כל המתאמנים במתקני כושר ואני יודע שיש מתקן מים 50 מטר מהמקום. לידיעתך, מתאמן צורך מים כל 10 דקות לכן חשוב שיהיה מתקן מים קרוב. אני חושב כמו שיש מתקן מים במתקן גלגליות ובמגרש הכלבים חובה שיהיה מתקן מים במתקני הכושר ועוד שהקיץ בפתח".

משלא קיבל מענה פנה שוב לעירייה כחודש לאחר מכן, הפעם לראש העירייה צביקה צרפתי וכתב: "בהמשך למכתבי האחרון והקודמים טרם קיבלתי תשובה חיובית. לא מקובלת תשובה שישנה ברזיה 50 מטר ממתקני הכושר, כאשר בצמוד למשרדי ההנהלה ישנו מתקן מים קרים. אני נמצא בפארק כל יום ואני יודע שכל הזמן משפרים ומשקיעים המון כסף ועל כן תבוא הברכה - ברז מים שישמש מאות אנשים מדי יום  עולה בסה"כ עשרות שקלים".

בחודש שעבר פנה שוב אל העירייה כדי לבדוק היכן עומדים הדברים ונענה ע"י מ"מ עוזר ראש העירייה, כי "לאחר שמנהל הפארק בדק שוב את הנושא הוא יפעל בכדי שבקרוב יהיה ברז מים. בצדה החיצוני של גינת הכלבים ולפיכך יתאפשר למתעמלים להרטיב את גופם וגרונם. בכל הנוגע לשדרוג הנקודה לקולר וכדומה כפי שהסברתי הנושא יבחן לתוכניות העבודה הבאות".


 אז עבר עוד חודש והתושב האכפתי, ממתין לראות כמה זמן עוד ייקח עד שהעירייה תתקין את הברזייה המיוחלת.

בעירייה מסרו בתגובה כי, "כפי שכבר הסברנו לתושב, לרווחת המתאמנים בפארק העירוני קיים קולר שנמצא 50 מטרים ממתקני הכושר. במקביל ובהמשך לפנייה אנו בוחנים את הקמתו של קולר נוסף בסמוך למתקני הכושר במסגרת תכנית העבודה השנתית".

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט תמא 38/2 של היזם מותג עירוני בשד ויצמן 23 ברמת השרון
פרויקט תמ"א 38/2 חדש ברמת השרון
מתאחדים סביב סדבון
פסטיבל בת-ים לתאטרון ואמנות רחוב
המזראטי של אופירה
ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וחיים אביטן, יור הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית במהלך ביקורו בעיר
סיור שטח באתרי ההתחדשות העירונית ברעננה
צרפת מבקשת הסגרתם של שני תושבי רעננה
צרפת מבקשת הסגרת שני תושבי רעננה
"המכוניות מסתירות את שדה הראיה"
האוהבים הצעירים