כפר סבא

בחזרה למציאות

בית"ר כפר סבא חזרה השבוע ממחנה האימונים שקיימה בבולגריה. הקבוצה תפתח את העונה בסוף שבוע הבא כשתתארח אצל שמשון כפר קאסם

זאב גולדשמיט 06/09/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

בית"ר כפר סבא, הנערכת לעונת הכדורגל בליגה א' דרום, חזרה השבוע מוורנה שבבולגריה, שם קיימה מחנה אימונים בן שמונה ימים. במועדון הגדירו את המחנה כמוצלח.

בית"ר כפ"ס קיימה שני אימונים ביום, ובנוסף קיימה משחק אימון נגד קבוצה מקומית מהליגה השנייה בבולגריה, וניצחה אותה 1:2 משערים שכבשו רימון כהן ונתנאל אליהו. היו"ר מקסים סוסן הגיע לסוף שבוע כדי להתרשם מהמחנה ולהיות לצד השחקנים.

עוזר המאמן דני סוויסה, סיפר: "המחנה היה מוצלח מאוד, מעל המצופה. זה גיבש את השחקנים לקראת הליגה. מבחינה מקצועית הקבוצה מתקדמת, ועד לליגה נהיה מוכנים".

בקבוצה היו מרוצים מהתנאים בבית המלון שהשקיף על חוף הים. שומרי השרות קיבלו אוכל כשר. בית המלון היה מרוחק מהעיר, כך שהם שהו רוב הזמן במלון. בקבוצה מרוצים מהשתלבות שחקני הרכש.

על הצפוי העונה לבית"ר כפר סבא בעונה הקרובה סיפר סוויסה: "יש לי הרגשה שאנחנו נפתיע העונה. אמנם אין כאן שחקני רכש מפוצצים, אבל הביאו מאמן מצוין, חיים סירוטקין, שיצר תלכיד יוצא מן הכלל ומנהל היטב את המשחקים. אני מאמין שאנחנו נשתפר ממשחק למשחק, ונתפוצץ על הליגה. בלי יותר מידי ציפיות, אולי דווקא זה יעזור לנו לעשות דברים יפים אפילו יותר מעונות קודמות. הקבוצה משחקת כדורגל שמח, יש פה הרבה צעירים כישרוניים שעובדים קשה ורעבים להצליח, ולצד השחקנים המנוסים זה נראה טוב".

ליגה א' מתחילה בסוף השבוע הבא, כאשר בית"ר כפר סבא תתארח נגד שמשון כפר קאסם. הקבוצה הייתה אמורה לשחק השבוע במסגרת גביע המדינה, אבל בשל בעיות לכלל הקבוצות עם הביטוח הרפואי, מחזור הגביע נדחה.

 

 

 

זאב גולדשמיט

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פעילות קהילתית בחווה החקלאית
"לפנות את הכולל בהרצליה ב׳"
מועצת הדבש מברכת את הדבוראי נועם טור
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
המרוץ לחיים
ברטוב בוחרים ירוק
ברטוב בוחרים ירוק
מכת בלונים 2 - אירועי פסח בדיזנגוף סנטר
מכת הבלונים שתנחת בדיזנגוף סנטר
מבצע עיקור וסירוס חתולי הקהילה
הוד השרון מחבקת את בעלי החיים במבצע עיקור וסירוס חתולי הקהילה