כפר סבא

זוכרים את איציק

קבוצת הנוער בכדורסל של הפועל כפר סבא זכתה בטורניר לזכרו של איציק שלום ז"ל, שכיהן בעבר כיו"ר מועדון הכדורסל

זאב גולדשמיט 06/09/2018
קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא עם הגביע. זכייה בטורניר (צילום: באדיבות המועדון)

במחלקת הכדורסל של הפועל כפר סבא זוכרים את שלום. בסוף השבוע התקיים טורניר "שלום" המסורתי לזכר איציק שלום ז"ל, שכיהן כיו"ר מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא. הטורניר מקבץ דרך קבע ארבע קבוצות מליגת הנוער הבכירה (ליגת העל) לטורניר בן יומיים. ביום שישי נערכו שני משחקי חצי הגמר. במשחק הראשון גלבוע/מעיינות ניצחה את חולון. במשחק חצי הגמר השני אירחה קבוצת הנוער על של הפועל כפר סבא את בני הרצליה וגברה עליה בצורה מרשימה 57:91. למחרת, יום שבת, התקיימו משחקי הדירוג. חולון ניצחה את בני הרצליה במשחק על מקומות 3-4, ומיד אחר-כך עלתה הקבוצה המקומית למשחק הגמר מול גלבוע/מעיינות.                                                                        

 המשחק היה צמוד ומותח, ולמרות שלאורך רוב שלבי המשחק גלבוע הוליכה, הצליחו השחקנים מכפר סבא להפוך את התוצאה ברבע האחרון ולנצח 63:67.                                 

בתום המשחק נשארו שחקני הקבוצות שהשתתפו בטורניר, המאמנים והקהל לטקס הסיום במהלכו נשאו דברים לזכרו של איציק שלום ז"ל, יו"ר מחלקת הנוער, ישראל ויינמן, וראש העיר, צביקה צרפתי שחלקו לו כבוד. במהלך הטקס נבחר גם השחקן המצטיין: אליעד רשליין, שחקן המועדון המקומי.

ועוד בכדורסל. בקרוב תיפתח עונת ליגת העל לבתי ספר תיכונים, בה תשחק נבחרת תיכון "כצנלסון", המורכבת רובה ככולה משחקני קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא.

השבוע פתחו בפעילות מחלקת הנוער של המועדון, הכולל 2500 שחקניות ושחקנים, מתוכם לוקחים חלק בפעילות בית הספר לכדורסל. "יש לנו מוקדי פעילות ב-15 בתי ספר יסודיים בעיר" סיפר  מנהל ביה"ס לכדורסל תומר ניסן. "לפני מספר שנים הקמנו את מחלקת העתודה כדי לתת מענה לנערים בגילאי לחטיבה ותיכון שמעוניינים להמשיך לשחק כדורסל שלא במסגרת הישגית. סוד ההצלחה שלנו זו  יציבות ואיכות המאמנים".

 

 


 

עוד בכפר סבא
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים בר לב
כתב לוקאל 22/05/2019
אוהדי כפר סבא בטירוף
זאב גולדשמיט 16/05/2019
זאב גולדשמיט 10/05/2019
עידן שום והאוהדים
זאב גולדשמיט 18/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תל אביב- ניו יורק
פעוט טבע בבריכה בהרצליה
חצה את הגבול לסוריה באמצעות רחפן וחבר לדעא"ש
אושרה הקמת תחנת שיטור עירוני בכפר יונה
תחנת שיטור עירוני תוקם בכפר יונה
"אני עובד ללא לאות על מנת לפתוח מקום מכובד"
ממשיכה להסתבך
עלייה במס' הילדים שנהרגו בכבישים
המרעננת של הקיץ