כפר סבא

זוכרים את איציק

קבוצת הנוער בכדורסל של הפועל כפר סבא זכתה בטורניר לזכרו של איציק שלום ז"ל, שכיהן בעבר כיו"ר מועדון הכדורסל

זאב גולדשמיט 06/09/2018
קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא עם הגביע. זכייה בטורניר (צילום: באדיבות המועדון)

במחלקת הכדורסל של הפועל כפר סבא זוכרים את שלום. בסוף השבוע התקיים טורניר "שלום" המסורתי לזכר איציק שלום ז"ל, שכיהן כיו"ר מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא. הטורניר מקבץ דרך קבע ארבע קבוצות מליגת הנוער הבכירה (ליגת העל) לטורניר בן יומיים. ביום שישי נערכו שני משחקי חצי הגמר. במשחק הראשון גלבוע/מעיינות ניצחה את חולון. במשחק חצי הגמר השני אירחה קבוצת הנוער על של הפועל כפר סבא את בני הרצליה וגברה עליה בצורה מרשימה 57:91. למחרת, יום שבת, התקיימו משחקי הדירוג. חולון ניצחה את בני הרצליה במשחק על מקומות 3-4, ומיד אחר-כך עלתה הקבוצה המקומית למשחק הגמר מול גלבוע/מעיינות.                                                                        

 המשחק היה צמוד ומותח, ולמרות שלאורך רוב שלבי המשחק גלבוע הוליכה, הצליחו השחקנים מכפר סבא להפוך את התוצאה ברבע האחרון ולנצח 63:67.                                 

בתום המשחק נשארו שחקני הקבוצות שהשתתפו בטורניר, המאמנים והקהל לטקס הסיום במהלכו נשאו דברים לזכרו של איציק שלום ז"ל, יו"ר מחלקת הנוער, ישראל ויינמן, וראש העיר, צביקה צרפתי שחלקו לו כבוד. במהלך הטקס נבחר גם השחקן המצטיין: אליעד רשליין, שחקן המועדון המקומי.

ועוד בכדורסל. בקרוב תיפתח עונת ליגת העל לבתי ספר תיכונים, בה תשחק נבחרת תיכון "כצנלסון", המורכבת רובה ככולה משחקני קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא.

השבוע פתחו בפעילות מחלקת הנוער של המועדון, הכולל 2500 שחקניות ושחקנים, מתוכם לוקחים חלק בפעילות בית הספר לכדורסל. "יש לנו מוקדי פעילות ב-15 בתי ספר יסודיים בעיר" סיפר  מנהל ביה"ס לכדורסל תומר ניסן. "לפני מספר שנים הקמנו את מחלקת העתודה כדי לתת מענה לנערים בגילאי לחטיבה ותיכון שמעוניינים להמשיך לשחק כדורסל שלא במסגרת הישגית. סוד ההצלחה שלנו זו  יציבות ואיכות המאמנים".

 

 


 

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 07/10/2019
זאב גולדשמיט 26/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מאות מעטפות שבתוכן כספי תרומות
"ארון הכסף"
חשד: אולם אירועים פעל חרף צו סגירה שהיה תלוי נגדו
שריפה בבניין מגורים בחיפה
שריפה בבניין מגורים בחיפה
בתמונה מימין רוני בריק  ראול סרוגו ויהושע שפונדר
נשיא התאחדות בוני הארץ במסר מדאיג
הפיס ועיריית עכו העניקו מלגות לסטודנטים
הבנין החדש שיוקם ברחוב סולד 5
פרויקט פינוי בינוי ברחוב סולד 5 יוצא לדרך
פשיטה משטרתית על מועדון בת"א
חשד: התבלבל בהילוך והתנגש בחנות