כפר סבא

"המפציץ החום" הגיע

בקבוצת הכדורעף של הפועל כפר סבא תולים תקוות רבות ברכש החדש, ארננדו גומז מוונצואלה, שזכה לכינוי שבכותרת בזכות ההנחתות המדהימות שלו

זאב גולדשמיט 06/09/2018
ארננדו גומז. הציפיות ממנו גבוהות (צילם: פרטי)

הרכש הנוצץ של קבוצת הכדורעף הפועל כפר סבא, ארננדו גומז, נחת השבוע בישראל יחד עם אשתו ושני ילדיו, וכבר הצטרף לאימוני הקבוצה. גומז, הוונצואלי (35) המתנשא לגובה 1.95, שיחק בארבע השנים האחרונות בליגה ביוון בשתי קבוצות: פאוק סלוניקי והיראקליס. יש לו מעל 300 הופעות במדי נבחרת ונצואלה, איתה זכה בשנת 2003 באליפות פאן אמריקה. הכינוי שלו הוא "המפציץ החום" שניתן לו בזכות יכולת ההתקפה המצוינת ויש אומרים בזכות ההנחתות הבלתי ניתנות לעצירה.                                             

מנהלי הקבוצה, חנוכי גלעדי ושלמה גזית, התרוצצו בימים האחרונים ברחבי כפר סבא כדי למצוא עבורו דירה ברמה גבוהה, אחרי שבשנים האחרונות התגורר במיאמי ומסתמן שנמצאה עבורו דירה מתאימה.                                           

בכפר סבא תולים הרבה תקוות בזר הוונצואלי שרוב הקריירה שלו שיחק באירופה ועושה רושם שמדובר באחד משחקני הכדורעף הגדולים שישחקו בליגה בישראל. כבר בגיל 18 עשה את המעבר לאירופה והספיק לשחק, בין השאר,  באולימפיאקוס ופנתינאייקוס מיוון ובפנרבחצ'ה ואנקרה מטורקיה. במשחקים האולימפיים בייג'ין 2008 הוכתר לסקורר המצטיין בשלב הבתים. גומז זכה ביוון בחמש אליפויות ובעוד שלושה גביעים.                                                

ברעם: "הקפדנו לבנות קבוצה חזקה מבחינה מקצועית, ובעיקר מבחינה אנושית. הבאנו שחקנים רעבים שיש להם מה להוכיח, שחקנים עם מאפייני אופי שמתאימים להילחם על תארים. כל השחקנים שהתכוונו להביא, הצטרפו אלינו. אנחנו מקווים להיאבק בצמרת הגבוהה יחד עם מטה אשר, מכבי ת"א ומכבי הוד השרון".                                                           

על הרכש הוונצואלי הוסיף ברעם: "גומז הוא שחקן שכיוונתי אליו מתחילת הקיץ, והמועדון עשה מאמץ רב להביא אותו עם כל הבירוקרטיה וסידורי אשרת העבודה. הציפיות ממנו גבוהות, אני מאמין שנהנה ממנו".

ונישאר בכדורעף. אין הרבה מקרים שארבעה מאמני כדורעף ועוד מאותה עיר עובדים בבית ספר אחד. ביה"ס התיכון ע"ש ישראל גלילי, שממגמת הכדורעף שלו יצאו שחקנים טובים, פתח את שעריו לבוגרים שהפכו למורים. גיל ריב, מחנך כיתה י"ב בתיכון ורכז מגמת הכדורעף, מכהן במקביל כמאמן קבוצות הנוער והנערים במועדון הפועל כפר סבא, ומאמן את נבחרת הצעירים משנתונים 2005/2006 מי שמצטרף לצוות ההוראה בשנה הקרובה הוא שגיא ברעם, שירכז את המגמה לחינוך גופני כמקצוע עם 5 יח'"ל לבגרות שנפתחת השנה לראשונה בתיכון הכפר סבאי. שגיא ברעם חזר למועדון נעוריו לאחר שמונה למאמן הקבוצה הבוגרת של הפועל כ"ס. בשנים האחרונות אימן באקדמיה למצוינות במכון וינגייט. ברעם בוגר מחזור א'  בגלילי. 

גם מאמן קבוצת הגברים של מכבי הוד השרון, עדי גורן, משמש כמורה לביולוגיה בבית הספר, בו למד. גורן הוא גם אחד משני עוזריו של מאמן נבחרת ישראל, בעוד אלעד שפגט משמש מזה שלוש שנים כמאמן נבחרת הבנות של גלילי, ובמקביל מאמן את קבוצות נוער ונערות בנות בהפועל כפר סבא.

 


 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפצע קשה לאחר שנפל מגובה רב
פועל נפצע קשה לאחר שנפל מגובה רב
התערבות חיצונית בפרשת "הנגיד"
המנהרה הסודית של חיפה
סוכת הפרחים
נשיא המדינה נפרד מעמוס עוז
הפרויקט של חברת יורו ישראל בראש העין נמצא בשלבי גמר מתקדמים
דירה נשרפה כליל בהוד השרון
נשיא המדינה ביקר בגבול לבנון