כפר סבא

חשד: נערה נאנסה בגן ציבורי בכפ"ס

שני צעירים נעצרו בחשד כי במהלך מפגש עם נערה, בת 15, בגן ציבורי בעיר נתנו לה לשתות אלכוהול, ביצעו בה מעשים מגונים ולאחר מכן אנסו אותה בזה אחר זה

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2018
חשד: נערה נאנסה בגן ציבורי בכפ
נעצרו בחשד לאונס קטינה (תמונה להמחשה iclipart)

שני צעירים, בני 21 ו-25, מכפר סבא נעצרו בסוף השבוע האחרון בחשד לאונס של נערה בגן ציבורי בעיר.

על פי החשד, השניים נפגשו עם נערה, בת 15, שהכירה עוד קודם לכן אחד מהחשודים, בגן ציבורי באזור קניון "ערים" בעיר. תחילה נתנו לה לשתות משקאות אלכוהוליים וביצעו בה מעשים מגונים. לאחר מכן, כך על פי החשד, לקחו אותה לגן ציבורי מרוחק יותר מהקניון – ושם על פי החשד אנסו אותה בזה אחר זה.  על פי עדותה של הנערה, הם ביצעו בה את המעשים למרות שאמרה להם מעת לעת כי היא רוצה שיפסיקו את מעשיהם.

 

לטענת המשטרה, הנערה הגיעה לבית חולים "מאיר" לאחר שלא חשה בטוב, שם נפגשה עם עובדת סוציאלית וסיפרה לה כי נאנסה.  לאחר שהאירוע נודע למשטרה, לצד גביית תלונה מהנערה, בוצעו מספר פעולות חקירה והחשודים נעצרו. במשטרה מציינים כי במהלך חקירתם טענו הצעירים כי יחסי המין היו בהסכמה. 

 

במסגרת החקירה נלקחו דגימות DNA וכן ייבדק האם קיימות מצלמות אבטחה בשני הגנים בהם התרחשו האירועים.  בערב החג, הובאו שני הצעירים לבית משפט השלום בפ"ת, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשמונה ימים.  בניגוד לגרסה שמסרה הנערה, סנגורו של הצעיר שהכיר לפני כן את הנערה, טען כי מרשו מכחיש כי היו יחסי מין מלאים עם הנערה. סנגורו של החשוד השני טען כי כל מגע מיני שהיה, היה בהסכמה של הנערה.

 

בתום הדיון השופטת ניצה מימון שעשוע ציינה, לאחר ששמעה את טיעוני הצדדים ועיינה בחומרי החקירה, כי "החשודים קשרו עצמם למעשה ומסרו גרסאות אשר בנקודות מסוימות סותרות את גרסת המתלוננת אך בנקודות רבות הן מאשרות אותה".  לאור קביעה זו, ועל מנת לאפשר למשטרה לבצע שורה של פעולות חקירה, השופטת האריכה את מעצרם בחמישה ימים, ועד ל  - 13 בספטמבר (לאחר מועד סגירת העיתון).

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: איש סגל במוסד חינוכי הטריד מינית
תפריט פסח במהדורה מיוחדת
מי צריך מצה כשיש סושי?
הורחקו מאילת - ונתפסו בכניסה לעיר עם סמים
הורחקו מאילת - ונתפסו בכניסה לעיר עם סמים
הגג שלכם שווה הרבה כסף!
נמלט מהמשטרה ופגע בנער בחדרה
ילקוט לכל ילד
ילקוט לכל ילד
זבוב על הקיר
מחאת הארנונה ברעננה יצאה לדרך
מחאת הארנונה ברעננה יצאה לדרך