כפר סבא

ד"ר יצחק חן ברשימת הליכוד למועצה

ד"ר חן, תושב כפר סבא מ-1973, רופא שיניים במקצועו, המכהן גם כיו"ר הסתדרות רופאי השיניים בישראל, כיהן כיו"ר הוועד הפועל של הקונגרס הציוני העולמי, משנה לראש בית הספר ברפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב, עמית כבוד של הפקולטות לרפואת השיניים באוניברסיטת הדסה ירושלים ובאוניברסיטת תל אביב, וחבר בהנהלת הקרן לרווחת ניצולי השואה, מוקם במקום הכבוד הסוגר את הרשימה

כתב לוקאל 12/09/2018
ד"ר חן יצחק עם אורן כהן (צילום: רשימת הליכוד)

השבוע פרסם סניף "הליכוד" בכפר סבא את רשימת המועמדים למועצת העיר, ברשימת מחל. ברביעייה הפותחת נמצאים: אורן כהן, יונה מיקלר, אסף פרזמן ונעם רגב, כולם פעילים מוכרים. אך, ההפתעה היא במקום הכבוד כסוגר הרשימה, בו הוצב ד"ר חן יצחק. ד"ר חן יצחק תושב כפר סבא מ-1973, רופא שיניים במקצועו, המכהן גם כיושב ראש הסתדרות רופאי השיניים בישראל, איש המוכר היטב בכפר סבא ומחוצה לה, בעקבות תפקידים שמילא כאשר, בין היתר, כיהן שתי קדנציות כיושב ראש ועד הפועל של הקונגרס הציוני העולמי, משנה לראש בית הספר ברפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב, עמית כבוד של הפקולטות לרפואת השיניים באוניברסיטת הדסה ירושלים ובאוניברסיטת תל אביב. 

ד"ר חן חבר בהנהלת הקרן לרווחת ניצולי השואה, ורשום בספר הזהב של הקרן הקיימת לישראל על תרומתו לעם היהודי.

בנוסף לכך ידוע גם כמלחין ומשורר, שירו בנושא השואה "כינור העצב"  הושמע בטקסים רבים בארץ ובעולם ובין השאר ביד ושם, בכנסת, באבי יער באוקראינה, בציון יום השואה הבין לאומי במחנה אושוויץ ובמצעד החיים בשנה הנוכחית, ובאיחוד האירופאי בבריסל.

עד כה לא היה מעורב אקטיבי בבחירות המוניציפאליות בעיר.

ד"ר חן, מדוע לבחירות מוניציפאליות? ומדוע דווקא עכשיו?

" לאשתי נילי ילידת המקום ולי יש בעיר ילדים ונכדים ואנו רוצים עבורם עיר כמו כפר סבא הישנה והטובה שהובילה באזור השרון בחינוך, עזרה רפואית, תרבות ניקיון ודאגה לתושבים".

כל המתמודדים לתפקיד ראש העירייה מציעים זאת במצע הבחירות שלהם.

"אני מסכים אתך ואני מוכן להזדהות עם כל מילה שכתובה בתוכניות של המועמדים, יש רק בעיה קטנה, שבאוקטובר לאחר קבלת תוצאות הבחירות, השלטים יוסרו מרחובות כפר סבא ולחלק גדול מההבטחות לא יישאר זכר. לשם ביצוע וקידום הפרויקטים למען העיר יש צורך בקשר הדוק עם משרדי הממשלה, חברי כנסת ושרים. כשאורן כהן ויונה מיקלר פנו אליי בבקשה להצטרף לרשימת מחל הצבתי מספר תנאים 1. אנו לא מתמודדים על ראשות העירייה אלא רק למועצת העיר נטו. 2. אנו לא מביעים תמיכה במועמד מסוים, אלא נשתף פעולה עם ראש העירייה שייבחר למען כפר סבא.  3. נפעיל את כל הקשרים שיש לנו בכנסת ובממשלה למען קידום תכניות בעיר . 4. נרתום את השרים וחברי הכנסת המבקרים בסניף הליכוד למען קידום כפר סבא תוך שיתוף פעולה עם ראש העיר ומועצת העיר".

מה מכל הפעילות הענפה שלך הכי יקרה ללבך.

"די קשה לבחור אבל זה שהצלחתי להפעיל ביחד עם רופאי שיניים מתנדבים כמאתיים חמישים מרפאות שיניים אשר מטפלות יותר מעשר שנים חינם בניצולי שואה זו פעילות יקרה ללבי".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פותח את הדלת
חד פעמי לא בים שלי
הקושי בבקשת סליחה
פורסמה חקירת התרסקות מסוק בשדה התעופה בהרצליה
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
ביה"ד של ההתאחדות לכדורגל זיכה את דני בונדר, תמיר כהן והפועל רעננה
ב(ע)ין השורות פרשת בוא
קבלת הפנים החמה לגלעד קלישוב בבניין העירייה
פרחים וברכות למדליסט גלעד קלישוב