כפר סבא

מחבקים את משפחות הנעדרים

בדף הקהילה "הדר שלי" מזמינים את הציבור לתמוך במשפחות הנעדרים בחג הסוכות, באמצעות שליחת גלויה ייעודית, עם מסר אישי

זאב שרגא 17/09/2018
גלויה למשפחות השבויים (צילום מתוך דף הפייסבוק "הדר שלי")

דף הקהילה "הדר שלי" פועל לתמיכה במשפחתו של חייל צה"ל, סגן הדר גולדין השבוי בידי ארגון החמאס מאז מלחמת "צוק איתן". הדף פועל להגברת המודעות ועידוד התמיכה הציבורית להשבתו של הדר ולרגל חג הסוכות פרסם פרויקט תמיכה אישי במשפחות השבויים והנעדרים, משפחותיהם של הדר גולדין ושל אורון שאול.

תחת הכותרת "יוצאים לסוכה – מחכים להם בבית", מבקשים מהציבור לחבק את המשפחות של הדר ואורון דווקא עכשיו, בחגים, כשחסר. "גם השנה, הדר ואורון לא חזרו לקבר ישראל", נכתב בדף הפייסבוק "הדר שלי", "גם השנה, משפחות גולדין ושאול יחזרו לבית חסר, ריק מבניהן. המאבק שלהן עוד ממשיך. הם לא דורשים שחרור מחבלים, הם לא דורשים הפקרת הביטחון, הם מבקשים להחזיר את מי שכולנו שכחנו בעזה. הם מבקשים לשנות את המשוואה, לשדר עוצמה. ודווקא כאן, חשוב שנהיה בשבילם ואיתם".

  "השנה, בחג הסוכות, לא נשכח את הדר ואורון, ולא נשכח את משפחותיהם. הצטרפו אלינו ואחלו להם שנה טובה, שנה שבה יחזרו הבנים הביתה, לקבר ישראל.  אתם כותבים – אנחנו אוספים ומביאים להן. מה עושים? בוחרים גלויה בדף ומדפיסים אותה, כותבים מסר למשפחה, מצלמים או סורקים ומעבירים לכתובת המייל myisraelorg@gmail.com או בדף "הדר שלי. אפשר, לחלופין, לכתוב מסר אישי כאן בפייסבוק, בפרטי או במייל, לבחור גלויה ואנחנו נדאג לכתוב את זה על הגלויה. יחד עם "ישראל שלי" נאסוף את כל האיחולים ונדאג שהגלויות שלכם יגיעו ליעדן".

 את הגלויות ניתן להוריד בקישור: https://goo.gl/EsydXu לפרטים נוספים היכנסו לדף הפייסבוק "הדר שלי" בקישור: https://goo.gl/kRX9zA

 


zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חברת חשמל , תישאר ברעננה?
חברת חשמל אינה עונה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
חשד: התעללה באמה הקשישה
הרוגה בתאונה בכביש 767, סמוך לכפר תבור
משקיף על כולם מלמעלה
בן חמו. המשפט ממשיך
נהגו של יהודה בן חמו העיד במשפטו
שיק הדר
ילדי גן זית במפגש מרתק
ילדי גן זית במפגש מרתק