כפר סבא

חשד: אולם אירועים פעל חרף צו סגירה שהיה תלוי נגדו

אולם אירועים בכפר סבא, שהיה תלוי נגדו צו סגירה, נסגר על ידי המשטרה לאחר שפעל חרף הצו שהיה תלוי נגדו. כמו כן, במהלך הביקורת של הרשויות במקום נמצא כי רמת ההיגיינה במקום ירודה מאוד והושמדו עשרות קילוגרמים של בשר, דגים ואורז

מיכאל פרוסמושקין 20/09/2018


משטרת כפר סבא סגרה אולם אירועים בעיר שהפעיל את המטבח במקום וזאת על אף צו סגירה תלוי ועומד כנגדו וסיפק מהמטבח אוכל שאינו ראוי למאכל אדם. 

השבוע בוצעה פעילות יזומה ומשותפת של המשטרה ביחד עם הווטרינרית העירונית ומחלקת רישוי עסקים בעיריית כ"ס. במהלך הפעילות הגיעו נציגי הרשויות לאולם אירועים ברח' ששת הימים בכ"ס ומצאו כי המטבח באולם פועל חרף צו סגירה של משרד הבריאות שתלוי ועומד נגד בעלי האולם. 

עפ"י החשד, הוכנו במטבח מאכלים שסופקו לאירועים ולמכירה במקומות אחרים ולא בתוך האולם. במהלך הביקורת של הרשויות במקום נמצא כי רמת ההיגיינה במקום ירודה מאוד: צואת חולדות נמצאה בסמוך לשקיות התבלינים, שהיו מכורסמות וקרועות, צינור הניקוז של המזגן כוון לכיור ובאמצעות המים שזרמו בו, שטפו את הבשרים והדגים ועוד. 

הווטרינרית העירונית הודיעה לבעלי המקום כי האוכל שהוכן וסופק לאחרים אינו ראוי למאכל אדם וכל המזון שנמצא במקום הושמד עפ"י סעיף 167 לחוק ההגנה על בריאות הציבור. בין היתר הושמדו בשר ודגים במשקל של כ-80 ק"ג וכ-15 ק"ג אורז.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
למדן עתר לפינוי הישיבה מביהכ בר יוחאי
למדן עתר לפינוי הישיבה מביה"כ בר יוחאי
מגדל העמק עוברת לתחבורה ציבורית
מסתמן: סיבוב בחירות שני בהוד השרון בין אמיר כוכבי ליפעת קריב
צעיר נעצר בחשד לסחר בסמים בהרצליה
אם ובתה נהרגו בתאונה ליד קרית גת
אישה נפצעה קשה בתאונה ברעננה
אהרוני , התעניין בחידושים במטבח
מה מתבשל אצל השף ישראל אהרוני?
אלופה בת שש