כפר סבא

חשד: אולם אירועים פעל חרף צו סגירה שהיה תלוי נגדו

אולם אירועים בכפר סבא, שהיה תלוי נגדו צו סגירה, נסגר על ידי המשטרה לאחר שפעל חרף הצו שהיה תלוי נגדו. כמו כן, במהלך הביקורת של הרשויות במקום נמצא כי רמת ההיגיינה במקום ירודה מאוד והושמדו עשרות קילוגרמים של בשר, דגים ואורז

מיכאל פרוסמושקין 20/09/2018


משטרת כפר סבא סגרה אולם אירועים בעיר שהפעיל את המטבח במקום וזאת על אף צו סגירה תלוי ועומד כנגדו וסיפק מהמטבח אוכל שאינו ראוי למאכל אדם. 

השבוע בוצעה פעילות יזומה ומשותפת של המשטרה ביחד עם הווטרינרית העירונית ומחלקת רישוי עסקים בעיריית כ"ס. במהלך הפעילות הגיעו נציגי הרשויות לאולם אירועים ברח' ששת הימים בכ"ס ומצאו כי המטבח באולם פועל חרף צו סגירה של משרד הבריאות שתלוי ועומד נגד בעלי האולם. 

עפ"י החשד, הוכנו במטבח מאכלים שסופקו לאירועים ולמכירה במקומות אחרים ולא בתוך האולם. במהלך הביקורת של הרשויות במקום נמצא כי רמת ההיגיינה במקום ירודה מאוד: צואת חולדות נמצאה בסמוך לשקיות התבלינים, שהיו מכורסמות וקרועות, צינור הניקוז של המזגן כוון לכיור ובאמצעות המים שזרמו בו, שטפו את הבשרים והדגים ועוד. 

הווטרינרית העירונית הודיעה לבעלי המקום כי האוכל שהוכן וסופק לאחרים אינו ראוי למאכל אדם וכל המזון שנמצא במקום הושמד עפ"י סעיף 167 לחוק ההגנה על בריאות הציבור. בין היתר הושמדו בשר ודגים במשקל של כ-80 ק"ג וכ-15 ק"ג אורז.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
התחשמל לאחר שטיפס על עמוד חשמל
צעיר התחשמל ונפל כשטיפס על עמוד חשמל
שוטר ירה למוות בחשוד בעבירות רכוש
שלום אחרון וחיבוק!
שלום אחרון וחיבוק!
שבוע האופנה בסוצי
כפר סבא על מפת האופנה
הנוער המתנדב עם נציגי העיר ונציבות הליונס
מועדון הליונס מוקיר את הנוער המתנדב
נער נדקר קשות בת"א
כדורגלן נעצר בחשד לגידול סמים
פותח דף חדש