כפר סבא

נעצרו שני חשודים בחיסול פלילי ביציאה מכפר סבא

שני צעירים נעצרו בחשד למעורבות במעקבים אחר תושב כפר קאסם ובחיסולו באמצעות פיצוץ רכבו ליד קניון אושילנד בתחילת חודש מאי. בתום חקירת המשטרה יוגש נגדם השבוע כתב אישום

מיכאל פרוסמושקין 25/09/2018
נעצרו שני חשודים בחיסול פלילי ביציאה מכפר סבא
זירת החיסול (צילום: כב"ה השרון)

 הותר לפרסום: חקירה של המשטרה הביאה לחשיפת שני מעורבים באירוע פיצוץ הרכב במחלף אלישמע, סמוך לקניון אושילנד, בו נרצח עלי עאמר מכפר קאסם בחודש מאי האחרון.

המשטרה הודיעה הבוקר (יום שלישי) כי סיימה את חקירת רצח עלי עאמר בן 30 מכפר קאסם שנהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכב בו נסע במחלף אלישמע ביציאה מכפר סבא ב-1/5/18.

 חקירה של יחידה מרכזית של מחוז מרכז, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והפעלת מערכי מודיעין מורכבים, הביאה למעצרם של שני תושבי כפר קאסם-  בן 23 ובן 35 - בחשד שנטלו חלק פעיל במעקבים ממושכים אחרי עאמר ובהתנקשות בו.

מחומר החקירה עלה כי אחד מהם עקב ביום הרצח אחרי עאמר בכפר סבא, ולאחר שהבחין בו ברחוב התע"ש בעיר, העביר את המידע לאחרים שהפעילו את מטען החבלה ברכב.

 כתוצאה מהפיצוץ נהרג עאמר במקום ונפצעו נוספים שהיו עמו ברכב, וברכב סמוך.  לאחר חקירה סמויה מורכבת, נעצר אחד החשודים ב-31/7/18 וכעבור כחודש נעצר החשוד השני, ומעצרם הוארך מעת לעת. 

מחומר החקירה עלה כי חודשים רבים לפני הרצח עסקו השניים, יחד עם אחרים, בניסיונות להתנקש בעאמר, תוך שהם עוקבים אחריו בכפר קאסם ובמקומות נוספים בארץ, ומשתמשים במכשירי איכון מבוססי  GPS שהוטמנו ברכבו.

במהלך החקירה נתפסו במכשיר הטלפון של סרסור תמונות בהן הוא נצפה מצולם עם כלי נשק שונים, ובמהלך החקירה עלה בידי החוקרים לקשור אותו גם לעבירות החזקת נשק החשוד כגנוב.

עם סיום פעולות החקירה הועבר התיק לעיון והחלטת הפרקליטות, והבוקר יוגש בעניינם של השניים כתב אישום בגין מעורבותם באירוע הרצח ובעבירות נוספות.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 19/07/2019
שריפות באזור קבר בינימין בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 17/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוצים לחזור הביתה בשלום
תאונות שמערכת בטיחות יכלה למנוע
תאונות שמערכת בטיחות יכלה למנוע
שומרים על אווירה נעימה
 פעוט בן חצי שנה איבד את ההכרה בנתניה
פעוט בן חצי שנה איבד את ההכרה בנתניה - מצבו אנוש
אישה נורתה למוות ברמלה
איתן צנעני
שירות חדש בעיריית כפר סבא
נסגרו תיק החקירה נגד רהע צפת ורהע קריית שמונה
נסגרו תיק החקירה נגד רה"ע צפת ורה"ע קריית שמונה
בעל מכון לשטיפת רכבים ותחנת דלק פיראטית נחשד בעבירות מעמ
עבירות מע"מ מתוך חצר הבית