כפר סבא

נעצרו שני חשודים בחיסול פלילי ביציאה מכפר סבא

שני צעירים נעצרו בחשד למעורבות במעקבים אחר תושב כפר קאסם ובחיסולו באמצעות פיצוץ רכבו ליד קניון אושילנד בתחילת חודש מאי. בתום חקירת המשטרה יוגש נגדם השבוע כתב אישום

מיכאל פרוסמושקין 25/09/2018
נעצרו שני חשודים בחיסול פלילי ביציאה מכפר סבא
זירת החיסול (צילום: כב"ה השרון)

 הותר לפרסום: חקירה של המשטרה הביאה לחשיפת שני מעורבים באירוע פיצוץ הרכב במחלף אלישמע, סמוך לקניון אושילנד, בו נרצח עלי עאמר מכפר קאסם בחודש מאי האחרון.

המשטרה הודיעה הבוקר (יום שלישי) כי סיימה את חקירת רצח עלי עאמר בן 30 מכפר קאסם שנהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכב בו נסע במחלף אלישמע ביציאה מכפר סבא ב-1/5/18.

 חקירה של יחידה מרכזית של מחוז מרכז, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והפעלת מערכי מודיעין מורכבים, הביאה למעצרם של שני תושבי כפר קאסם-  בן 23 ובן 35 - בחשד שנטלו חלק פעיל במעקבים ממושכים אחרי עאמר ובהתנקשות בו.

מחומר החקירה עלה כי אחד מהם עקב ביום הרצח אחרי עאמר בכפר סבא, ולאחר שהבחין בו ברחוב התע"ש בעיר, העביר את המידע לאחרים שהפעילו את מטען החבלה ברכב.

 כתוצאה מהפיצוץ נהרג עאמר במקום ונפצעו נוספים שהיו עמו ברכב, וברכב סמוך.  לאחר חקירה סמויה מורכבת, נעצר אחד החשודים ב-31/7/18 וכעבור כחודש נעצר החשוד השני, ומעצרם הוארך מעת לעת. 

מחומר החקירה עלה כי חודשים רבים לפני הרצח עסקו השניים, יחד עם אחרים, בניסיונות להתנקש בעאמר, תוך שהם עוקבים אחריו בכפר קאסם ובמקומות נוספים בארץ, ומשתמשים במכשירי איכון מבוססי  GPS שהוטמנו ברכבו.

במהלך החקירה נתפסו במכשיר הטלפון של סרסור תמונות בהן הוא נצפה מצולם עם כלי נשק שונים, ובמהלך החקירה עלה בידי החוקרים לקשור אותו גם לעבירות החזקת נשק החשוד כגנוב.

עם סיום פעולות החקירה הועבר התיק לעיון והחלטת הפרקליטות, והבוקר יוגש בעניינם של השניים כתב אישום בגין מעורבותם באירוע הרצח ובעבירות נוספות.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/05/2019
אישום: גנב טלפון ממטופלת ופרץ לרכב
מיכאל פרוסמושקין 12/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ברגליים יחפות
ברגליים יחפות
מעצבים עתיד
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים
מפגש סל-גל עם תלמידים בהוד השרון
מפגש "סל-גל" עם תלמידים בהוד השרון
ניצחון לאומי
פרוייקט המגה יוקרה מגדל בראשית
פרויקט המגורים היוקרתי בתל אביב
עסקת ענק בנדל"ן בהוד השרון
תמיכה אנונימית