כפר סבא

"הציבור משווע לו"

סגן ראש השב"כ לשעבר, דורון וייס, תושב כפר סבא, תומך ביובל לוי לראשות עיריית כפר סבא

כתב לוקאל 25/09/2018
מימין לשמאל: סגן ראש השב"כ לשעבר, דורון וייס, המועמד לראשות העירייה יובל לוי, תת-ניצב בדימוס דובי יונג

ערב חג הסוכות הודיע דורון וייס, סגן ראש השב"כ לשעבר, תושב כפר סבא, שהוא תומך ביובל לוי לראשות העירייה. וייס, ששימש גם כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל, מאמין שלוי ראוי לתפקיד "לאחר 10 שנים בהם בהן הוביל אופוזיציה לוחמת ובלתי מתפשרת ובממד הזמן הוכיח כי צדק".

וייס שימש כסגן ראש השב"כ תחת פיקודו של יובל דיסקין. הוא התגייס לשירות בימיו של אברהם אחיטוב. סך הכל שירת במערכת הביטחון הישראלית 37 שנים. ב-2011 פרש מהשירות. במהלך תקופה זאת שימש כשנה כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל. בשנים האחרונות הוא פועל בעסקים פרטיים בתחום הייעוץ הביטחוני. דורון נשוי ואב לשניים.

בסוף השבוע נפגש וייס עם לוי בכפר סבא, והודיע לו על תמיכתו המלאה בו במרוץ לראשות העירייה. וייס אינו מבקש לעצמו תפקיד במועצה ובכלל. וייס הוא האחרון בשורה של אישי ציבור שהצטרפו בחודשים האחרונים ללוי במסע אל ויצמן 135, בהם חבר המועצה אברהם ממה שיינפיין, מנכ"ל הפועל כפר סבא יובל קדוש שהוביל מבצע לאומי להצלת ביתו עמית, תת ניצב בדימוס דובי יונג מבכירי הלוחמים בטרור בישראל, יו"ר ועד המאבק של השכונות הירוקות ליאור שלזינגר, יו"ר ועד הגנים העירוניים בכפר סבא ערן ורנר, ועוד רבים וטובים.

בפגישה בין השניים אמר וייס ללוי: " תישאל השאלה למה יובל? קראתי והתבוננתי בעשייתו למען העיר ולאורך זמן. אני חושב שמי שהיה באופוזיציה, עמד בלחצים, הוכיח עמידה על עקרונותיו, לא התפשר כשזיהה עוולות ונלחם על מנת לתקן אותם. לא חשש מהשררה הישיר מבט מולה ולא התקפל. בממד הזמן הוכיח כי צדק. 

"לוי רכש ניסיון של שנים מול אגפים ומחלקות בעירייה, מכיר את עבודתה על קרביה, יתרונותיה וחסרונותיה. הציבור בכפר סבא, משווע ומייחל לדוגמה אישית, לניקיון, ליושרה ולמנהיגות ציבורית. יובל עמד לדעתי במבחנים אלה ולאורך זמן, ועל כן החלטתי לתמוך בו. אני מצטרף לשורת האנשים שילכו עם יובל בדרך ללשכת ראש העיר.

"נפעל יחד להמשיך ולשכנע את תושבי העיר בחשיבות מטרותיו של לוי, ביתרונותיו, בצורך בהרחבת עשיית תנועת תפו"ח, על פני המתחרים.  תושבי העיר ידעו להבחין ולהעריך את אלה שידעו לדאוג להם, ולהוכיח בעשייה מעשית מתוך דאגה ורצון לשנות את המוכר והידוע. המטרה היא ריענון, התחדשות ותקווה. בהצלחה יובל, שנה טובה וחג סוכות שמח תושבי כפר סבא".

יובל לוי: "אני נרגש מול ברכותיך ומודה על נכונותך להצטרף למחנה המאמין בדרך הישרה ורבת העשייה שלנו, אשר מלווה אותי בקמפיין 2018. אמירתך דורון והרוח הגבית שאתה מביא אתך, סוללות לנו את הדרך לניצחון, כדי לבנות כאן כפר סבא עיר של איכות חיים וגאווה לתושביה. ברוך הבא סגן ראש השב"כ לשעבר, דורון וייס".

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוזרים ללימודים עם מרחבי למידה חדשניים
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
"תם עידן אונר"א בירושלים"
יזמים צעירים ישראל
"יזמים צעירים ישראל"
בני זוג נפצעו בפיצוץ בחיפה
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
לראשונה: רובוט לקטיף פלפלים סלקטיבי
לראשונה: רובוט לקטיף פלפלים סלקטיבי
נובמבר בבר 55