כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

מאות תושבים צפו בצ'ט בפייסבוק שקיים המועמד לראשות העירייה, עילאי הרסגור-הנדין. המועמדת לראשות העירייה הדר לביא השתתפה בפורום מאג'די ורועי דיין (26) סגן יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה הצטרף השבוע לרשימת 'הליכוד' למועצת העיר

זאב שרגא 26/09/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
יונה מייקלר, רועי דיין ואורן כהן (צילום: פרטי)

מאות צופים בצ'ט של הרסגור-הנדין

מאות תושבים צפו ביום חמישי בצ'ט בפייסבוק שקיים המועמד לראשות העירייה, עילאי הרסגור-הנדין. הצ'ט עורר עניין רב, בין היתר בזכות העובדה שבאופן תקדימי הוא תומלל לכבדי שמיעה, תוך כדי השידור. במהלך הצ'ט נשאל הרסגור במגוון נושאים ובהם חינוך, הדתה, תחבורה והקהילה הגאה בעיר. הרסגור פירט את תפיסת עולמו בנוגע לסטטוס קוו וקרא למועמדים, שמתיימרים לדבריו לייצג את הציבור החילוני בעיר, להתאחד סביב מועמדותו: "הסטטוס קוו מיושן, הוא צריך להשתנות. אני מאמין שאני המועמד היחיד שמייצג את הציבור החופשי והחילוני".

בתוך כך הודיעו במרצ על הצטרפותו לרשימה של קובי פדוה (46) נשוי לדניאלה ואבא לשירה וגיא, תושב השכונה הירוקה, פעיל בהנהגות ההורים בבתי הספר ופעיל חברתי בוועד השכונה הירוקה בשנותיו הראשונות. במקצועו מהנדס בעל קריירה עשירה בפיתוח השבבים בישראל, שעבד במספר סטארטאפים וחברות גדולות מהמובילות במשק.

קובי פדוה, מצטרף להרסגור-הנדין (צילום: פרטי)

קובי פדוה, מצטרף להרסגור-הנדין (צילום: פרטי)

"הבחירות יוכרעו על מאות קולות בלבד"

בצהרי שישי שעבר התכנס פורום מאג'די הוותיק לדיון בהנחייתו של ד"ר נתן לביא ובהשתתפות המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא, שענתה לשאלות המנחה בענייני היום יום בעיר, כמו גם לשאלות מהקהל.  כשנשאלה לביא על יום הבחירות ענתה בביטחון כי, "הבחירות יוכרעו על מאות קולות בלבד, רוב האנשים עדיין לא החליטו למי להצביע והקולות שאני מקבלת לצד התמיכה, רק הולכים ומתגברים".

לביא בפורום מאג'די (צילום: פרטי)

לביא בפורום מאג'די (צילום: פרטי)

דיין ברשימת 'הליכוד'

 

רועי דיין (26) סגן יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה הצטרף השבוע לרשימת 'הליכוד' למועצת העיר. ממטה הבחירות נמסר כי "דיין מסיים את לימודיו לתואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת חוק ומדעי החברה והרוח. הוא פעיל שנים למען הקהילה ובליכוד ויהיה חלק מהרשימה, בהנהגת אורן כהן". עם הצטרפותו אמר דיין: "חשוב שהליכוד יהיה חזק גם במועצת העיר כפר סבא למען צעירים ותיקים וחינוך ילדינו".

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
גבר נדקר בנתניה
פצוע בהתהפכות רכב בכפ"ס
איציק שכטר. צאו לחופשי
מי בכלל צריך בגדים?
סכום כסף גדול נמצא בקרון הרכבת בתחנת רעננה מערב
סכום כסף גדול נמצא בקרון הרכבת בתחנת רעננה מערב
מתקנים שנבדקו ושל המדבקה המיוחדת שהונפקה לפיילוט
"תו תקן לרחוב נגיש"
בנודיס , הכיוון החוצה
אופיר חיים החליף את בנודיס
פרויקט מהיר לעיר בשדרות שבעת הכוכבים
פרויקט "מהיר לעיר" בהרצליה צובר תאוצה