כפר סבא

כפר סבא במקום השני בדירוג הרשויות

חברת "דן אנד ברדסטריט" פרסמה את דרוג הרשויות לשנת 2018. מהדורג עולה כי כפר סבא העפילה למקום ה- 2 בקטגורית הערים הבינוניות בה היא מתמודדת, לאחר שאשתקד מוקמה במקום ה- 5

כתב לוקאל 08/10/2018
איתי צחר. עבודה מאומצת ומקצועית (צילום: דוברות)

חברת "דן אנד ברדסטריט" פרסמה את דרוג הרשויות לשנת 2018. מהדורג עולה כי כפר סבא העפילה למקום ה- 2 בקטגורית הערים הבינוניות בה היא מתמודדת. יש לציין כי באותו הדירוג אשתקד הייתה כפר סבא במקום ה- 5 בלבד, הנתון של השנה הנוכחית מהווה התקדמות משמעותית.

למקום הראשון בקטגורית הערים הבינונית, שמספר תושביהן בין 50-200 אלף תושבים, הגיעה עיריית הרצליה, ומיד אחריה במקום השני מדורגת כפר סבא. הדירוג בוצע על פי חמישה משתנים: שיעור הגירעון בתקציב הרגיל (או עודף), שיעור גביית הארנונה, שיעור המענקים מסך התקציב הרגיל, דירוג סוציו־אקונומי והיחס בין מספר התושבים לעסקים.

דירוג הרשויות המקומיות נערך על ידי "דן אנד ברדסטריט" בכל שנה. הדירוג מפריד בין הערים גדולות, הערים הבינוניות והערים הקטנות מתוך ההבנה שלכל עיר בהתאם לגודל יש את המאפיינים שלה. כמו כן, במסגרת הדירוג נבדקו ההבדלים בין הערים מבחינת החתך הגיאוגרפי.

איתי צחר, מנכ"ל העירייה, "העלייה בדירוג הנה הודות לעבודה מאומצת ומקצועית של רבים בעירייה, עובדים ומנהלים אשר מדי יום פועלים לשפר את השירות העירוני, להתנהל במקצועיות מרבית ולהקפיד על כללי מינהל תקין והתנהגות כלכלית אחראית. אנו פועלים להטמעת תרבות של מצוינות וניהול באמצעות תכניות סדורות ומדדים מתמידים בהם אנו בוחנים את עצמנו וכאשר מתקבל לכך אישור של גורם חיצוני ונייטרלי הדבר משמח ביותר ומאשר לנו כי אנו פועלים בכיוון הנכון. אני מודה לשגיא רוכל, גזבר העירייה על ניהול המינהל הכספי בצורה מקצועית, שקולה ואחראית".


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אזרחות כבוד לראש היחידה להתיישבות
'עמיקם היה כיפת הברזל של העוטף'
אישום: מדריכה בעמותה גנבה אלפי שקלים מאדם שהעניקה לו סיוע
אישום: מדריכה בעמותה גנבה אלפי שקלים מאדם שהעניקה לו סיוע
משלחת מנהיגים לטינים ביקרה ברופין
"מגדל אפיק ישראל" יוצא לדרך
בסט בעתלית
בכמה נמכרה דירת 5 חדרים בעתלית?
רשימת "חלק" הסירה את מועמדותה למועצה
שרי ירושלמי מתמודדת למועצת העיר
עמוד החשמל שניסו להתקין
"אנחנו לא מוכנים שיסכנו את ילדינו"