כפר סבא

"זאת ממש טראומה"

בעוד בני המשפחה ישנים בביתם במזרח כפר סבא, נכנסו שני פורצים דרך חלון ביתם. אחת מבנות המשפחה התעוררה, אך לאחר שהבחינה בדמויות חשודות חזרה לישון

מיכאל פרוסמושקין 15/10/2018
הפורץ כפי שתועד במצלמות האבטחה (צילום: משטרת ישראל)

תושב קלקליה, בן 31, הואשם לפני ימים אחדים כי פרץ, באישון לילה, לבית בכפר סבא, בו ישנו באותה עת מספר בני משפחה, וגנב מתוכו רכוש. שותפו לפריצה עדיין בבריחה.

על פי כתב האישום, ב–14 בספטמבר, סמוך לשעה 04:40 לפנות בוקר, הגיע הנאשם, יחד עם אחר, לבית ברחוב דוד המלך בכפר סבא, קפצו דרך החומה לתוך החצר, פתחו את התריס של אחד מהחדרים ונכנסו פנימה. אותה עת התעוררה אחת מבנות המשפחה משנתה, הבחינה בנאשם אך בחרה להמשיך לישון על מנת שלא תפגע. השניים נטלו מהמקום תיק לבן, ארנק אשר הכיל כ–400 שקלים ושני טלפונים ניידים. כאמור, באותה עת ישנו בבית שישה בני משפחה, בהם שני ילדים קטנים.

הנאשם נעצר רק בחלוף כשבועיים במחסום סמוך לקלקיליה כשהוא לבוש באותם בגדים כפי שנצפה במצלמת אבטחה בשעת הפריצה לבית. בחקירתו הוא הכחיש את המיוחס לו וטען לאליבי. מנגד, שוטרים תחנת כפר סבא, בפיקודו של סנ"צ יורם ברינה, טרם הצליחו לאתר ולעצור את החשוד השני בפריצה.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגדו עולה כי באמתחתו עשר הרשעות קודמות והוא ריצה שורה של מאסרים, חלקם ארוכים. כמו כן תלוי ועומד נגדו כתב אישום נוסף בגין עבירות רכוש.

בעלת הבית סיפרה ל"לוקאל" על המקרה הטראומתי: "הם נכנסו בסביבות השעה ארבע וחצי דרך החלון של חדר השינה, כשכמה דקות קודם לכן בעלי יצא לסליחות. במקרה הבת שלי, בת ה–35,  ישנה בסלון באותו לילה ולא באותו חדר שינה. כשהיא שמעה צעדים חשבה בתחילה שזה בעלי חזר מהסליחות. כשהיא שמעה יותר מדיי תנועה בבית הבינה כי לא מדובר בבעלי ויש משהו מוזר. היא התרוממה טיפה וראתה אנשים זרים בבית. היא ישר חזרה לישון , הם כנראה לא שמו לב ויצאו מהר מהבית. הבת נשארה לישון והתעוררה סביבות רבע לשבע. ראיתי בחוץ אדניות על הרצפה ואז הבנו שהם היו בתוך הבית. זהינו שהם לקחו את הטלפונים ועוד תיק וברחו".

לדברי בעלת הבית, במצלמות רואים שהם נכנסו לבית כשהם עם כלי חד כלשהו. "זאת ממש טראומה. זה ממש נס שלא פגעו במישהו. להיכנס עם מכשיר חד לבית זאת ישר האסוציאציה שבאו לפגוע בך, לא עובר לי בראש שהם נכנסו לגנוב. ועוד לשמוע שזה לא ישראלים זה בכלל מפחיד". 

בעלת הבית סבורה כי אם אחד מבני הבית היה מתעורר והם היו מבחינים בכך, זה לא היה נגמר בגניבת רכוש. "אם מישהו היה מתעורר, אני בטוחה שהייתה אלימות והם היו פוגעים במישהו. ממש מזל". היא מציינת כי מאז המקרה אף אחד לא ישן באותו חדר שדרכו פרצו השניים לבית.

 

 

 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 22/05/2019
חשד: גננת התעללה בפעוטות
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פתחו ערוץ
משאלת לב בחטיבת קלמן ברמת השרון
"משאלת לב" בחטיבת קלמן ברמת השרון
בשר שנשחט ללא פיקוח
1.5 טון בשר שנשחט ללא פיקוח
גאווה למערכת החינוך של בת ים
אישום: בני זוג ביצעו עשרות התפרצויות
מתגברים את אכיפת נושא האופניים החשמליים
כך העבודה פוגעת לנו בבריאות
וורקוחולי : כך העבודה פוגעת לנו בבריאות
פועל נפגע מחפץ כבד