כפר סבא

חדש: פורטל לניהול מכרזים

עיריית כפר סבא משיקה פורטל חדש לניהול המכרזים העירוניים שמטרתו לייעל ולקצר את תהליכי ההשתתפות במכרזים לעסקים ולספקים

כתב לוקאל 16/10/2018
חדש
שגיא רוכל. מייעלים תהליכי עבודה (צילום: עיריית כפר סבא)

עיריית כפר סבא, בהובלת גזבר העירייה, מחלקת רכש, אספקה ומכרזים ואגף המחשוב, משיקה פורטל אינטרנטי חדש שמטרתו לייעל ולקצר את ההליכים לעסקים ולספקים בהליך המכרזים העירוניים. מעתה יוכלו עסקים וספקים להיכנס לפורטל החדש ובו: להירשם למאגר ספקים המעוניינים במכרז, לקבל עדכון בזמן אמת על סטטוס הבקשה, מידע על שלבי המכרז ותוצאותיו ולבצע תשלום מאובטח באינטרנט לרכישת המסמכים שיש למלא.

הפורטל פותח על ידי אגף המחשוב בשיתוף חברת "מטרופולינט" ומתוך צורך שעלה הן במסגרת הליך המכרזים שהיה נהוג עד כה. זאת במטרה להנגיש, לייעל ולהפוך לדיגיטלי שירות שהיה ניתן באופן ידני. חשוב לציין כי ממשק פורטל המכרזים עבר מתיחת פנים עיצובים וקיבל עיצוב חדש ועדכני, והוא מותאם גם לשימוש בטלפונים החכמים.

זאת במסגרת התכנית האסטרטגית לשיפור ולייעול השירותים בעירייה לכל פונה או תושב המתקשר עמה, ומתוך חזון העיר הירוקה והחכמה. במסגרת זו הונגשו באופן דיגיטלי מגוון שירותים עירוניים נוספים, ביניהם: פנייה למוקד השירות העירוני 106 בפייסבוק ובהודעת SMS, אתר ייעודי לאגף ההנדסה, מערכת מקוונת לניהול טופס 4, רישום למוסדות חינוך באינטרנט, מערכת טפסים מקוונים, פורטל תמיכות ועוד.

שגיא רוכל, גזבר העירייה, "עיריית כפר סבא מובילה פרויקטים דיגיטליים  במטרה לייעל תהליכי עבודה, ובמיוחד את השירותים שמעניקה. המהלך החדש, השקת פורטל המכרזים, יסייע להנגשת השירותים לספקים, להגברת התחרות וכתוצאה מכך ליעילות ולחיסכון כספי. מהלך זה משיג היבטים נוספים בהם ניהול זמן מיטבי, ומקיים הלכה למעשה את חזון העיר הירוקה". 

מוטי סרודי, מנהל אגף המחשוב ומערכות מידע, "נושא כל כך חשוב ורגיש כמו מכרזים עירוניים, קיבל שדרוג טכנולוגי מהותי, ומעתה יוכלו כל המתעניינים לקבל את המסמכים בצורה מונגשת ונוחה, וכן לקבל עדכונים בנוגע לשינויים במכרז. אני שמח על שיתוף הפעולה שנרקם בין אגף המחשוב למחלקת הרכש, כן ירבו".

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נחשפה תוכנית האב לספורט ברחובות
עד 120
מר"צ למשרד הפנים: "אל תאשרו את העלאת הארנונה"
גאיה נסים זיו. למדתי לעמוד על שלי
"לתת זה לקבל"
ביצים מסוכנות
ביצים מסוכנות
"ההרגשה שלי הייתה שהמהפכה החלה ואני חלק ממנה"
ציפי כהן. אלה תהומות שאי אפשר לתאר אותם
"דיכאון אחרי לידה יכול לקרות לכל אחת"
תותים מעזה נתפסו במחנה יהודה