כפר סבא

מבלים באושילנד

הצגת הילדים "קריוס ובקטוס", סדנה להכנת פסטה והופעות מוסיקליות – והכל ללא תשלום

אתר לוקאל 17/10/2018
אוקטובר באושילדננד (צילום: יח"צ אושילנד)

גם כשהחגים כבר מאחורינו, השגרה המבורכת הגיעה והילדים סוף סוף חזרו ללימודים, עדיין נותר הצורך להעסיק אותם בשעות אחרי הצהריים ובסופי השבוע. מתחם אושילנד בכפר סבא ממשיך את החגיגה עבור הילדים כל השנה. המתחם מציע מגוון של פעילויות לילדים כולל הצגות וסדנאות ללא תשלום, צפייה בסרטי ילדים עם פופקורן מתנה וגם הופעות מוזקליות והרצאות לקהל הבוגר.

הצגת ילדים דורשת השקעה לא קטנה מצד ההורים – אולם באושילנד הם יכולים ליהנות מהצגות איכותיות של תיאטראות הילדים המובילים בארץ ללא תשלום. ביום שני 22 לאוקטובר תעלה ההצגה "קריוס ובקטוס" על פי ספר הילדים הידוע על צמד החיידקים החיים להם בתוך השיניים. ההצגה מחנכת את הילדים לבריאות הפה והשיניים.

ביום שלישי מתקיימות במתחם סדנאות יצירה, כשבשלישי הקרוב ילמדו הילדים ליצור את משחק האיקס עיגול המוכר מנרות.  בנוסף מוזמנים הילדים ללמוד לבשל מדי יום רביעי בסדנת בישול לילדים. ביום רביעי 24 לאוקטובר, במיוחד לכבוד יום הפסטה הבינלאומי, תתקיים סדנה טעימה וכיפית במיוחד לילדים, במהלכה הם ילמדו על סוגי הפסטה השונים (פוזילי, ספגטי, פנה ועוד) ועל הרטבים השונים (כמו פסטו ושמנת) ואפילו יכינו פסטה פנה ברוטב נפוליטנה! הסדנאות יתקיימו בין השעות: 17:00-19:00, הכניסה חופשית בהנחיית רויטל אדמוני, אשר מלמדת בישול בריא לילדים בבתי ספר.

 המתחם גם דאג לפנק את הקהל  הבוגר. ב-22 באוקטובר תתקיים הרצאה מרתקת של יהודית הרמן, שהייתה מנשותיו של גואל רצון במשך 12 שנה ותספר לקהל מה התרחש בחדרי חדרים מאחורי הקלעים. את ימי שלישי וחמישי תוכלו לסיים בנעימים עם ערבי מוזיקה חיה עם הרכב רוסו (ג', 20:00)  והרכב יווני עם יעקב סמרי והקולות של פיראוס (ה', 20:30).

אושילנד, 
עתיר ידע 4, כפר סבא

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
בריונות בכביש
נותנים יד לגמלאים
נותנים יד לגמלאים
מחיר השתיקה
הדמיה של תוכנית הבניה
פרויקט המגורים בשדה דב יצא לדרך?
מרכיבים קואליציה
מבצע הקש בדלת
מבצע "הקש בדלת"
אישום: פרץ לרכבי אספנות בכפר סבא
הספרייה שנעלמה
אלמונים גנבו את הספרייה הציבורית שהוקמה בגיל עמל