כפר סבא

מי עומד מאחורי ההודעות נגד סער?

תושבי כפר סבא קיבלו הודעות SMS עליהן חתום POLICE ובתוכן קישור לסרטון שהופק נגד המועמד לראשות העירייה, רפי סער. העיר כמרקחה

זאב שרגא 17/10/2018
 מי עומד מאחורי ההודעות נגד סער?
הודעה לתושבים תחת הכותרת POLICE (צילום מסך)

אתמול (שלישי) בערב, דווקא בישורת האחרונה, מערכת הבחירות בכפר סבא מגיעה לשפל חדש. בסביבות השעה שמונה בערב קיבלו אלפי תושבים בעיר הודעת  SMS למכשיר הטלפון הנייד, הודעה שנשלחה לכאורה על ידי 'POLICE'  (משטרה באנגלית) ובה נכתב: "אם כפר סבא באמת חשובה לכם, אתם חייבים להיכנס לצפות בסרטון. מי שלחץ על הקישור וצפה בסרטון ראה למעשה הכפשות קשות נגד המועמד לראשות העירייה, רפי סער.

מיד עם קבלת ההודעה סערו הרוחות בקרב התושבים שהבינו גם הם כי נחצה קו אדום באחד המטות בעיר, שבחר לעשות שימוש לא יאה, אולי אפילו בניגוד לחוק, תוך שהוא מקנה מראה שווא לפיו המשטרה לכאורה, היא שהפיצה את הסרטון "החשוב" לתושבים. נציין כי על פי החוק, אסורה תעמולה פוליטית ללא הזדהות של המפרסם, זאת מעבר להתחזות לכאורה, למשטרה.

הבוקר (רביעי) ניגש רפי סער לתחנת משטרת כפר סבא, שם הגיש תלונה רשמית בנושא. "אני המועמד המוביל לראשות העיר. הסקרים מראים כי אני עולה בביטחון לסיבוב השני ועל כן גורמים פוליטיים מנסים לפגוע בי. מי שעומד מאחורי הסרטון השקרי הזה אלו גורמים עבריינים שאותם אני מתחייב לסלק כאשר אשב בכיסא ראש העיר. הבוקר הוגשה תלונה במשטרת כפר סבא. אני סמוך ובטוח כי גורמי האכיפה יעשו עבודתם נאמנה וכי תיחשף זהותו של המועמד שעומד מאחורי השקרים וההשמצות בקרוב".

גם אנחנו פנינו למשטרה וביקשנו לשאול כיצד פועלת המשטרה נוכח התחזות אליה ושליחת הודעות במסגרת קמפיין פוליטי, בשמה? ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי "הוגשה תלונה והיא נבדקת".

 

 


 

זאב שרגא      zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרסום ראשון:  הודה בן חמו הגיב בבית המשפט לאישומים נגדו
פרסום ראשון: יהודה בן חמו הגיב בבית המשפט לאישומים נגדו
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
למה את לא מחייכת – תערוכה בבית "יד לבנים" רעננה
תיאסר העסקת בני נוער באתרי בנייה
כיצד מפחיתים את הסיכון למחלות לב?
חיים בריא
ילדי גן סיגלית בחולון
חללית בגן סיגלית
מלון חדש יוקם בירושלים
ממשיכה להסתבך