כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

יובל לוי חתם על אמנת אומ"ץ, ח"כ שמולי והשר אלי כהן הגיעו לחזק את רפי סער, כדורגלן העבר אלי יאני הודיע על תמיכה ביוסי סדבון, המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא, חשפה את "מפת הרעיונות של הדר לביא", עדי לוי סקופ, ראש "הרשימה שלנו", חתמה על חזון 'הרשות השווה'

זאב שרגא 18/10/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
נשים בראש הרשימה (צילום: נופר חן)

 יובל לוי חתם על אמנת אומ"ץ

המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, חתם השבוע על אמנה מטעם תנועת אומ"ץ והתחייב לפעול למען מנהל תקין וצדק משפטי וחברתי. לוי חתם על האמנה בנוכחותו של יו"ר ועדת השלטון המקומי באומ"ץ, ד"ר שמעון זילברשלג.

 בתוך כך הודיע יואל קרול, סגן ראש העירייה לשעבר, על תמיכתו בלוי לתפקיד ראש העירייה. "אני מכיר את יובל ויודע שעשר שנים במועצה לימדו אותו לגבי הצרכים של העיר ונתנו לו את היכולת לתת את הפתרונות שהעיר הזו זקוקה להם," אמר קרול.

 

ד

ד"ר שמעון זילברשלג ועו"ד לוי (צילום יח"צ)

 מחזקים את סער

ביום שישי הגיע ח"כ איציק שמולי לביקור בעיר יחד עם רפי סער, המועמד לראשות העירייה ועמירם מילר, העומד בראש רשימת העבודה למועצת העיר. ממטה הבחירות נמסר כי, "שמולי ידוע כפעיל חברתי בעיקר בתחום הגיל השלישי ועל כן, במסגרת סיור זה דנו הוא ורפי על התכניות הרבות שהציג סער לתושבים בתחום האזרחים הוותיקים".

 שר הכלכלה, אלי כהן ("כולנו") הגיע גם הוא לסיור באזורי המסחר בעיר, נפגש עם סוחרים והביע את תמיכתו בסער: "הגעתי לכן לביקור על מנת לתמוך ולחזק את מועמדותו של רפי סער לראשות העיר. ללא ספק מדובר באדם עם ניסיון, יושרה ורצינות שגם היה מנכ"ל עירייה ולכן בהחלט מכיר את התפקיד".

שר הכלכלה, אלי כהן. הגיע לתמוך בסער (צילום: פרטי)

שר הכלכלה, אלי כהן. הגיע לתמוך בסער (צילום: פרטי)


 אלי יאני בחר קבוצה

הכדורגלן המפורסם לשעבר, אלי יאני, הודיע על תמיכה ביוסי סדבון וסיעת "כפר סבא בראש". יאני, (59) נשוי ואב לשתי בנות, נולד וגדל בכפר סבא, התפרסם כקפטן הפועל כפר סבא ושחקן נבחרת ישראל בכדורגל, היה הבעלים של מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא ויו"ר ארגון שחקני הכדורגל בישראל. יאני הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וכיום מנהל בבנק דיסקונט.

 "אני תומך ביוסי סדבון בזכות היושרה שלו, ניסיונו הרב בניהול מערכות גדולות והעובדה שהוא מגיע ממקום ענייני ולא עסקני לטובת תושבי העיר," אמר יאני, "בנוסף, נושא החינוך והספורט בעיר כפר סבא הוא בראש מעייניו".

 בתוך כך נדווח כי סיעת "כפר סבא בראש" בראשות יוסי סדבון וסיעת "כפר סבא מתקדמת" בראשות הדר לביא חתמו על הסכם עודפים בספירת קולות הבוחרים וחלוקת המנדטים למועצה.

סדבון ויאני (צילום: יח

סדבון ויאני (צילום: יח"צ)

 

 מפת הרעיונות של הדר לביא

המועמדת לראשות העירייה, הדר לביא, חשפה בשבוע שעבר את מה שהיא מכנה "מפת הרעיונות של הדר לביא", שמבקשת לקחת את הסמרטפון שיש לכל תושב ולהפוך אותו לטלפון של המוקד העירוני בשירות העירייה.

ממטה הבחירות נסמר כי, "העיקרון הוא פשוט - במבט אחד על מפת הרעיונות ניתן לצפות בו זמנית באלפי קריאות של תושבים על נושאים מגוונים. בין אם מדובר על מצוקות אמיתיות של תושבים שלא מטופלות בזמן אמת, או בקשות יום יום, או רעיונות חדשניים. הכל מתנקז למפה אחת הגלויה לכולם, שמאפשרת לך לשוטט בצורה וירטואלית ברחבי העיר ולעלות על קריאות מצוקה בזמן אמת".

 

הדר לביא (צילום: יח

הדר לביא (צילום: יח"צ)

 

 עדי לוי סקופ למען שוויון מגדרי

בשבוע שעבר חתמה עו"ד עדי לוי סקופ, ראש "הרשימה שלנו", על חזון 'הרשות השווה'. בחזון מתחייבת לוי סקופ לקדם את השוויון המגדרי בעיר ולדאוג שאף תושב בעיר לא יופלה על בסיס מין, מגדר, הורות, נטייה מינית, גיל או מאפיין אחר. עוד נכתב בחזון כי היא מתחייבת לפעול לבירור כל תלונה על הטרדה מינית ולוודא כי הנושא מטופל ברגישות ובדחיפות.

"זה לא מקרי ש"הרשימה שלנו" היא הרשימה היחידה בעיר שבראשה עומדות שלוש נשים מובילות חברתיות," אמרה לוי סקופ, "מועצת הנשים בעיר עושה עבודה נפלאה אך אין ספק כי יש לנו עוד הרבה לאף לשאוף ולהתקדם ביחד".

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נהרג בכביש 431
הולך רגל נהרג בכביש 431
גבר טבע בקריות
הגיל זה רק מספר
מקדמים אומנות בכפר סבא
פצוע בתאונה בכפר סבא
מגבירים אכיפה בנושא האופניים החשמליים
כייף ללמוד כך בבאר שבע:
לא בונים בשרון
לא בונים בשרון