כפר סבא

ולד תומך בסער

ראש העירייה לשעבר, יצחק ולד, תומך ברפי סער בהתמודדות על ראשות העירייה. ולד: "אחרי התקופה הסוערת שעברה המערכת העירונית, ראוי לקצר ככל האפשר את הזמן להעמדת המערכת על רגליים יציבות. לרפי סער היכולת לעשות זאת"

זאב שרגא 18/10/2018
ולד תומך בסער
ולד וסער. מפרגן למנכ"ל שלו (צילום: פרטי)

בשבועות האחרונים הולכות וגוברות הספקולציות וסימני השאלה סביב תמיכתו של ראש העירייה המיתולוגי, יצחק ולד, במועמדים לראשות העירייה, אז למי שתהה, ולד תומך בפה מלא במי שהיה יד ימינו כמנכ"ל העירייה, המועמד לראשות העירייה, רפי סער.

"אני מכיר את רפי מאז התחיל את פעילותו הציבורית בעיר," מספר ולד על הקשר בין השניים, "מההתחלה ראיתי בו בחור צעיר ומבטיח. יש לו רצון אמיתי להיכנס למערכת הציבורית ולתרום לעיר כפר סבא ולתושביה. בכל התפקידים שעשה הצליח וקידם נושאים מהותיים – בדגש על תכניות דיור של צעירי העיר, גיוס חברות היי-טק לכפר סבא וקשר ישיר ובלתי אמצעי עם התושבים". 

 למה החלטת לתמוך בו לתפקיד ראש העירייה?

 "אני מאמין שרצון טוב יש בוודאי לכל אחד מהמועמדים, אבל פרט לרצון הטוב נדרש גם ניסיון עשיר ומוצלח. זה הוביל אותי אישית להעדיף בבחירה את רפי סער. רפי סער כיהן בהצלחה במגוון תפקידים בעיריית כפר סבא טרם שהתמנה לתפקיד מנכ"ל העירייה. מאז לא עזב את העיסוק בתחומים אלה וכיהן במגוון תפקידים ברשויות מקומיות שונות בארץ. לכן יוכל להשתלב ולהנהיג את העירייה מיום כניסתו לתפקיד. סער הוא בן העיר כפר סבא שגדל והתחנך בה, ועל כל אלה ראוי לציין את צניעותו, האמפתיה שלו וכיבוד הזולת, והיכולת  שלו ליצור קשר בלתי אמצעי עם התושבים. אחרי התקופה הסוערת שעברה המערכת העירונית, ראוי לקצר ככל האפשר את הזמן להעמדת המערכת על רגליים יציבות. לרפי סער היכולת לעשות זאת".."

 

  zeevshraga1978@gmail.com

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מסע זיכרון אחר
פעילות בטעם קרמבו
ביום שאחרי
צעיר נדקר בבאר שבע
האשה בת הישוב הישן הירושלמי
"האשה - מסע בין עולמות"
מרכז הספורט הימי בדולפינריום יוצא  לדרך
מרכז הספורט הימי בדולפינריום יוצא לדרך
באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
תלמידי "מצוינגב" באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון