כפר סבא

ניצחונות על האפס

שתי קבוצות הכדורעף של הפועל כפר סבא, גברים ונשים, פתחו את הליגה בניצחונות משכנעים, הנשים על אס"א באר שבע והגברים על מ.ס. עילבון

זאב גולדשמיט 18/10/2018
ניצחונות על האפס
הימלפרב: "תמיד טוב לפתוח את העונה בניצחון (צילום: אלן שיבר)

קבוצת הנשים בכדורעף, הפועל כפר סבא, לא נזקקה ביום שישי למאמץ מיוחד כשניצחה במחזור הפתיחה של העונה את אס"א באר שבע 0:3 (6:25, 9:25, 10:25) .

 זה נדיר שקבוצה משאירה את היריבה על מאזן חד סיפרתי, ולכפר סבא זה קרה בשתי מערכות שבהן באר שבע הגיעה ל-6 נקודות במערכה הראשונה ו- 9 נקודות במערכה השנייה, מה שמלמד על משחק במעמד צד אחד. המאמן חן הימלפרב החליף מהר מאוד את אניה ויליקי, ושיתף את כל שחקניות הסגל כדי לאפשר להן לצבור ביטחון. תכירו את השמות החדשים ששיחקו בכפר סבא: מאי שיר-און בת ה-20, אופיר דבי בת ה-17 ולירון ימיני בת ה- 16.

הימלפרב: "תמיד טוב לפתוח את העונה בניצחון. פערי הרמות היו גדולים מאוד, לכן זו הייתה הזדמנות לתת דקות משחק לכל השחקניות המוכשרות שלנו. זה לא קנה מידה למה שמצפה לנו במחזור השני נגד ק.ק ת"א, שבנתה קבוצה טובה".

בנות כפר סבא יארחו מחר (שישי 14:00, בר לב) את ק.ק. ת"א, אז כבר ישחקו בהרכב החזק. "נצטרך לשמור על ריכוז לאורך כל המשחק כדי לא להיות מופתעים" אמר הימלפרב. בהרכב של ק.ק. ת"א משחקת היפנית איומי אקאמוהף שבעונה שעברה שיחקה בכפר סבא.

קבוצת הגברים של הפועל כפר סבא ניצחה ביום שלישי בעילבון בשלוש מערכות חלקות את מ.ס עילבון 0:3 (23:25, 20:25, 18:25).

עילבון פתחה טוב והוליכה במערכה הראשונה, אבל נעצרה בנקודה ה-22, אז כפר סבא השלימה מהפך וניצחה לאחר מערכה הצמודה בזכות יכולת טובה של סבה דבש, גנאדי סוקולוב ואיליה גולדרין. בהמשך כפר סבא השתלטה על המשחק והשלימה ניצחון שני משכנע העונה. אליה גולדרין (18 נק') וסבה דבש (15 נק) הצטיינו.

כפר סבא שיחקה בלי המוסר הראשון, מיכאל מילשטיין, שנעדר מסיבות אישיות וללא המצליב הוונצואלי ארננדו גומז, שמחלים מפציעה.

מאמן כפר סבא שגיא ברעם: "אני מרוצה מהמוסר השני שלנו, מעגן וייס, זו שנה שניה שלו בקבוצה והוא עמד יפה מאוד בלחץ". ביום שלישי הפועל כפר סבא תארח את העולה החדשה אליצור אשקלון.

 

 

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה עם החצי השני?
חורף מסוכן
איזה פספוס
איזה פספוס
מעון נעמת ברחוב הכוזרי. תלונות של ההורים
"ההזנחה הפושעת של ילדינו אינה יכולה להימשך"
מתעופפת באוויר
שלום אחרון וחיבוק!
שלום אחרון וחיבוק!
עינת גיל מלווה ומאמנת עסקית
אם הכל אנרגיה , כדאי שתלמדי להטעין אותך באנרגיה הנכונה לך
ציפור נדירה תועדה באילת