כפר סבא

המשחק שלא שוחק

משחקה של בית"ר כפר סבא בחוץ מול הפועל מחנה יהודה, שהיה אמור להתקיים ביום שני, בוטל עקב מגרש לא תקין של המארחת מפתח תקוה. מחר (שישי) תארח כפר סבא את ירמיהו חולון

זאב גולדשמיט 18/10/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

בית"ר כפר סבא קיוותה להתאושש מהתקופה שעוברת עליה, אבל המשחק שלה שנועד להיערך ביום שני נגד הפועל מחנה יהודה, בוטל. פארסה כזו יכולה להתרחש רק בליגות הנמוכות. המשחק שאמור היה להיערך בפ"ת במגרש האימונים שליד אצטדיון המושבה, לא נערך בשל מגרש לא כשיר.                                                                                    

צוות השופטים שהגיע מוקדם למגרש מצא קרעים בדשא הסינטטי. היו ניסיונות לטפל בבעיה, אבל הזמן דחק. מישהו העלה רעיון להעביר את המשחק לאצטדיון המושבה, שתי הקבוצות נדדו לשם ברגל, אבל גם למגרש זה לא היה אישור לשחק, והשופט שלח את שתי הקבוצות לביתם. בבית"ר כפר סבא מקווים לניצחון טכני, אבל יתכן שההתאחדות תקבע משחק חוזר. 

על החוויות שעברה הקבוצה סיפר מאמן בית"ר כפר סבא חיים סירוטקין: "אחת מהשערוריות הגדולות שנתקלתי. זו בושה מה שקרה, שחקנים עזבו עבודה, עלה לנו השכרת אוטובוס, ומגרש הם לא יודעים להעמיד. הפלטות של הדשא לא מחוברות ובולטות. אתה רץ על בטון ועלול לשבור רגל"

 לא ניסו לתקן את הליקויים?

 "אי אפשר היה לתקן. אנשי מחנה יהודה לקחו קמח ומים וניסו להדביק את הקרעים. השופט התקשר להתאחדות ושלח להם תמונות, אמרו לו בשום אופן לא לקיים את המשחק".

מדוע לא העבירו את המשחק לאיצטדיון המושבה?

"החליטו לשחק במושבה, הלכנו לשם, אבל המגרש לא היה מסומן. חוץ מזה, זה לא רציני להתכונן למשחק במגרש מסוים ואחרי זה מעבירים אותך למגרש אחר. מה זה צופים? לא באנו לטיול? זה כמו שמכבי ת"א מתכוננת למשחק בבלומפילד, ופתאום מעבירים אותם לבת ים. אבל הסכמנו, אלא שמשטח הדשא במושבה לא היה מסומן והשופט ביטל סופית את המשחק. יש תקנון, והקבוצה המארחת חייבת לדאוג למגרש תקין, זה ממש לא בסדר מה שקרה".

מה קורה עם בית"ר כפר הסבא, שפתחתם לא טוב את העונה?

"לקחנו בחשבון שאנחנו הולכים לקראת עונה קשה, אבל לא תיארתי לעצמי שיהיה כל כך קשה. שילבנו שחקנים צעירים, אבל שחקן צעיר סובל מחוסר יציבות, וצריך סבלנות. עשינו כמה שינויים, הבאנו כמה שחקנים עם ניסיון. נקווה לטוב".

ביום שישי אתם מארחים את ירמיהו חולון (14:00, לויטה). מה יהיה?

"חולון ניצחו את כפר קאסם והם בצמרת. נעשה את המקסימום כדי לנצח. זה לא יהיה פשוט, אבל כל משחק עבורנו יהיה קשה. אני מאמין בשחקנים".

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחבקים את משפחות הנעדרים
 מצמיחים את מנהיגי המחר
מצמיחים את מנהיגי המחר
הפגנת הורים בביה"ס הדמוקרטי בכ"ס
הרב ששון טרבלסי ימשיך בתפקידו
למה להם פוליטיקה עכשיו?
למה להם פוליטיקה עכשיו?
לראשונה יחולקו השנה 98 מלגות בסך 10 אלף ₪ כל אחת, בתמורה לשעות התנדבות בקהילה
סטודנטים מכפר סבא נהנים יותר
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בהוד השרון
בית המשפט קיבל את עמדת רשם העמותות
הפועל חדרה לא תהא זכאית לאישור ניהול תקין לשנת 2018