כפר סבא

הפוליטיקה של כפר סבא

רשימת תפו"ח, בראשות המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, יזמה וקיימה כנס נשים. רפי סער, המועמד לראשות העירייה, קיים כנס מסכם וברשתות החברתיות הופץ סרטון בו מופיע נתניהו, שקורא לתושבי העיר להצביע לרשימת הליכוד למועצת העיר, בראשותו אורן כהן

זאב שרגא 25/10/2018
הפוליטיקה של כפר סבא
לוי בכנס נשים (צילום: פרטי)

מתחייבים לשמור על קולנוע עמל

ועד הפעולה להצלת קולנוע עמל שיגר למועמדים לראשות העירייה אמנה לדרישה לפעול לשמירתו של מבנה קולנוע עמל במרכז העיר. "בעוד כשבוע ייתכן ותהיה ראש העירייה", כתבו הוועד באמנה, "אנו סמוכים ובטוחים שעם כניסתך לתפקיד תעמוד בהבטחתך להציל את "עמל" להזכירך – חתימתך על המנשר המצורף בזאת, מחייבת לשמר את אתרי המורשת היקרים ללבנו, העתידים לרדת לטמיון בשל פקיעת תוקף סעיף 77-78 בנובמבר 2018. סעיף 77-78 מהווה הגנה על תכנית השימור העירונית  אשר לא קיבלה תוקף סטטוטורי ולדאבוננו אף לא הושלמה, וכעת לא ניתן עוד להארכה. לפיכך, מבין כל הנושאים הבוערים שעל הפרק, נושא כה חשוב זה נדרש לטיפול מיידי, שאם לא כן, יאבדו אתרים שערכם לא יסולא בפז – מבחינה היסטורית ותרבותית – במרחב העירוני".

כנס נשים של יובל לוי

במוצאי השבת שעברה התקיים כנס ושיח נשים שיזמה רשימת תפו"ח, בראשות המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי. "הנשים צריכות להיות משולבות ונוכחות בכל ועדת מכרזים בעיר, בכל ועדה ובכל צומת של קבלת החלטות חשובות ולהיות בניהול העיר," אמר לוי. ממטה הבחירות נמסר כי, "בכנס שהשתתפו בו נשים מכל כפר סבא התקיים פאנל בו לקחו חלק בין היתר, המועמדות למועצת העיר מטעם רשימת תפו"ח: ליאת עיוואן שדיברה על יצירתיות בהעצמת נשים, אתי הדנה ששמה דגש על הקשבה ונתינת מקום לכל אישה בחברה, אורית דומינסקי בר לב  ששמה דגש על ראייה נשית בתכנון ובנייה ותקדים בחקיקה שוויונית ונועה אזולאי על ניהול קהילת נשים "מאמות כפר סבא".

מפגן תמיכה לרפי סער

ביום ראשון קיים רפי סער, המועמד לראשות העירייה, כנס מסכם בו, על פי מטה הבחירות, נכחו למעלה מ-1000 תומכים תושבי העיר. בנוכחות חברי הרשימה והפעילים הרבים הבטיח סער לפעול בכל הכוח על מנת להוביל את כפר למקום בו היא ראויה להיות.

"ביום שלישי נעשה בחירה בין מה שכפר סבא היום ובין מה שהיא יכולה להיות. הגיע הזמן להחזיר לעיר את מה שנלקח ממנה. הגיע הזמן לפנות את העיר לעשייה שבאה מהלב" אמר סער והוסיף כי, "כפר סבא נשארה מאחור. הגיע הזמן להתקדם – בחינוך, בתחבורה, בשתיות, בעסקים, בשירות, באיכות החיים ועוד".

כנס תמיכה של רפי סער (צילום: אנטון פילין)

כנס תמיכה של רפי סער (צילום: אנטון פילין)

 

ביבי קורא להצביע לאורן כהן

השבוע הופץ ברשתות החברתיות סרטון בו מופיע ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שקורא לתושבי העיר להצביע בעבור רשימת הליכוד למועצת העיר, בראשותו של חבר המועצה, אורן כהן. "תושבי כפר סבא, אני קורא לכם להצביע לרשימת מחל בראשות אורן כהן, שיחד עם כל הרשימה מחויבים לכפר סבא, פועלים למען כפר סבא וחשוב שימשיכו לפעול למען כפר סבא, אז עזרו לעצמם והצביעו מחל."

 

ביבי קורא להצביע מחל (צילום מתוך הסרטון)

ביבי קורא להצביע מחל (צילום מתוך הסרטון)


  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיתר שוורץ עם הצוות המקצועי
בואו לגדול בכיף
פצועים בהתנגשות רכב בסוס
פצועים בהתנגשות רכב בסוס
במודיעין חוצים בבטחה
הדוד אלנה טספהון, בנו יגזציאוו טספהון, אלבל סמואל ובני המשפחה באיחוד המרגש בנתבג
יציאת אתיופיה
צומת הרחובות הנדיב ובצלאל. השילוט אינו מספיק
מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל בהרצליה
אחריי לסיירת
אומרים די לאלימות כלפי נשים
בית ספר אריאל: מעבר למעבר