כפר סבא

בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת

בסיום הפגישה בין ההורים לנציגי העירייה הורה ראש העירייה על החזרת הסייעות לגני התקשורת בעיר

זאב שרגא 25/10/2018
בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת
צרפתי ומתוק, דרישת ההורים התקבלה (צילום: פרטי)

עם פתיחתה של שנת הלימודים הופתעו הורים לילדים בגני התקשורת כשגילו כי העירייה החליטה על קיצוץ בסייעות הגנים. ההורים עמדו במשא ומתן מול העירייה ומשלא נענו, הודיעו בתחילת השבוע כי בכוונתם להשבית את גנים ולהפגין מול משרדי העירייה בבוקרו של יום ד'. "בעקבות המצב הבלתי אפשרי  בו שמו את ילדינו כאשר קיצצו בסייעות בגני התקשורת השנה, ומכיוון שהשיחות מול העירייה והפיקוח לא הניבו פרי, אנחנו מתכננים להפגין מול לשכת ראש העיר ביום רביעי בין השעות 08:00-10:00," נכתב בהודעה שהועברה להורים, "כמו כן, במקביל, אנחנו מתכננים להשבית את גני התקשורת בעיר בשעות הללו ומי שיכול מוזמן להביא את הילד איתו להפגנה".

 ביום ד' בבוקר הגיעו ההורים למשרדי העירייה ונציגיהם נכנסו לפגישה עם ראש העירייה, צביקה צרפתי, מנכ"ל העירייה ונציגי מחלקת החינוך. בסיומה, הודיעה נציגת ההורים, גליה מתוק, על ביטול ההפגנה נוכח העובדה כי דרישותיהם התקבלו: "במהלך הפגישה היו קשובים אלינו ההורים והבטיחו להתייחס למצב הקשה בו הילדים נמצאים", כתבה מתוק בעדכון להורים, "בתום הפגישה ולאחר שיחה של ראש העיר עם צוות החינוך, הוחלט להחזיר את הסייעות לגני התקשורת באופן מיידי. בהמשך ייקבעו ביומיים הקרובים ישיבות עם הנהגת ההורים ונציגי הורי גני התקשורת, למטרת תכנון ביצוע החזרת השעות החסרות. תודה רבה לכל מי שהשתתף, הגיע או תמך בכל דרך שהיא. תודה לראש העיר שהשכיל להקשיב למצוקתנו ולתת מענה מיידי לבעיה הזו".

 עם סיום הפגישה אמר צרפתי כי, "נושא ילדי החינוך המיוחד קרוב מאד לבי. אני מודע למצוקות איתן מתמודדים הילדים וההורים בחיי היומיום ולכן הנחתי את גורמי המקצוע בעירייה לטפל בנושא באופן מידי ולמצוא פתרון לבעיה. אני מתכוון להמשיך לעקוב אחרי הנושא עד לפתרון מלא ומיטבי של הפנייה".

  

zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניצחון על הדאבליסטית
אישום: החזיק שטרות מזויפים
אישום: החזיק שטרות מזויפים, קיבל דבר במרמה ואיים
רוכב אופניים חשמליים פגע בהולכת רגל
חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה
הושלמה הבנייה
הושלמה הבנייה
סיבוב בחירות שני בראשון לציון
חדר הבריחה לגליל
"הבריחה אל הגליל"
ישיבת בני עקיבא- מצטיינת