כפר סבא

מתי תיפתח הליגה?

זאת השאלה שמעסיקה את כל מי שהליגה הלאומית בכדורסל חשובה לו. הוד בן הרצל, מאמן הפועל כפר סבא, מסביר איך שומרים קבוצה במתח בריא כל כך הרבה זמן ללא משחקי ליגה

זאב גולדשמיט 25/10/2018
מתי תיפתח הליגה?
הוד בן הרצל. עדיין אין נזק מהשביתה (צילום: אודליה מטרי)

הליגה הלאומית בכדורסל נכנסת לשבוע השלישי של השביתה, מה שמשבש את הכנותיה של הפועל כפר סבא, ששחקניה חיים באי וודאות. הם מתאמנים באופן סדיר מבלי לדעת באופק מתי הליגה תפתח.                                           

כזכור, הליגה הלאומית מושבתת ע"י המנהלת לנוכח דרישתה לאפשר עלייה של שתי קבוצות מהליגה השנייה לליגת העל, דרישה שנדחתה עד כה ע"י מנהלת ליגת העל. כל צד מנסה להראות שהוא לא מתקפל, ומי שסובלים מכך העם השחקנים והמאמנים, כמו גם המועדונים שצריכים לשלם משכורות על תקופה שהליגה אינה משוחקת.                                              

באיגוד הכדורסל מאיימים בסנקציות על הקבוצות שיחרימו את המשחקים, אבל בינתיים לא עושה רושם שמשהו מתקדם. לאחר שקבוצות הליגה הלאומית לא התייצבו למחזור משחקי גביע המדינה, איגוד הכדורסל הוציא את קבוצות הליגה הלאומית מסיבוב המשחקים בגביע (להוציא את  מכבי חיפה, שהסכימה להשתתף) וקבוצות ליגת העל המשיכו לסיבוב הבא.                                                           מאמן הפועל כפר סבא, הוד בן הרצל, מנסה לשמור על מתח בריא בקבוצה, אבל גם הוא מודה שזה קשה: "אנחנו מקיימים אימונים רגילים ומשחקי אימון ומנסים לשמור על שיגרה כאילו שיש ליגה. אין ספק שמשחקים לא רשמיים אינם נותנים אינדיקציה מלאה, אבל זה מה שיש כרגע. לנו יש קבוצה צעירה, ויותר נוח להשאיר במסגרת שחקנים צעירים. עם השחקנים הזרים והשחקנים הוותיקים זה יותר קשה".

 הוד, בסוף הרי הליגה תיפתח באיחור. האם השביתה הארוכה תפגע בקבוצות?

  "השביתה עדיין לא פוגעת בנו ויתכן שאם השביתה תימשך עוד מספר שבועות יתכן שכן ייווצר נזק. כמאמן אני מנסה לשמור על אותה מידת מוכנות ורצינות, אבל קשה מאוד להשאיר לאורך זמן שחקנים במתח בלי משחקים שבועיים עם כל ההכנות הכרוכות בכך. אנחנו חיים באי וודאות ומחכים להודעה שהליגה מתחילה".

 


עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 07/10/2019
זאב גולדשמיט 26/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תקף באגרופים, סטר ואיים
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
מחוברות
מחוברות
נמצאה מנהלת לביהס דקל
נמצאה מנהלת לביה"ס דקל
המשטרה תבקש להאריך את מעצר המאמן החשוד בפדופיליה ברשת
פרויקט פינוי בינוי ראשון יוצא לדרך בבת ים
פרויקט פינוי בינוי ראשון בבת ים
ווגאן ביוטי
נחשפה מעבדת קוקאין בירושלים