כפר סבא

זהו יום הבוחר

המתמודדים לראשות העירייה ולמועצה פתחו את יום הבחירות בהצבעה בקלפי

זאב שרגא 30/10/2018
זהו יום הבוחר
תמונה להמחשה באדיבות יהושע יוסף


הבוקר בשעה 07:00 נפתחו 137 הקלפיות בכפר סבא, שיעמדו לרשותם של 82,499 בעלי זכות בחירה שצריכים לקבוע מי הם 21 חברי המועצה שיכהנו בחמש השנים הקרובות, כמו גם את ראש העירייה החדש.


המועמד לראשות העירייה, עו"ד יובל לוי, התייצב עם בוקרו של יום בקלפי בבית הספר "אורט", כשהוא מלווה בבני משפחתו, אשתו ילנה ובתו ננה, ובתומכים ופעילים. "זהו בוקר חשוב עבור כפר סבא ועיצובה בעשור הקרוב," אמר לוי, "אני סמוך ובטוח שהמתלבטים בין התושבים יצביעו למי שהוכיח ניקיון כפיים, מביא איתו ניסיון בן עשור ותוכניות שתחלנה לפעול מיד עם היכנסי ללשכת ראש העיר. אני קורא לתושבי כפר סבא לשמור על טוהר הבחירות וליהנות מהחגיגה של הדמוקרטיה. בהצלחה".


 

יובל לוי ילנה וננה

יובל לוי ילנה וננה


המועמד לראשות העירייה יוסי סדבון ורעייתו נעמי, הצביעו הבוקר בשעה 7 עם פתיחת בקלפיות בכפר סבא, בקלפי הסמוכה לביתם: "היום כולנו אומרים כן לכפר סבא. זה יום חג לעיר. אני קורא לכל הכפר סבאים להצביע ולהשפיע, ישר ולעניין!", אמר סדבון.

 

סדבון מצביע

סדבון מצביעגם המועמדת לראשות העירייה, מירית שקד ברק, ניצלה את זכותה להצביע סמוך לפתיחת הקלפיות, יחד עם בעלה צח. לאחר ההצבעה אמרה שקד ברק: "זהו, זה מאחוריי. זה תמיד מרגש להצביע, אבל להצביע עבור עצמך זה מרגש ומוזר במיוחד. זה יום גדול לכפר סבא ומחר הוא יכול להיות גדול עוד יותר. בוא להצביע. יחד נעלה לסיבוב שני, יחד ננצח, ויחד נעלה את כפר סבא על דרך המלך."

מירית צח והבנות

מירית צח והבנות

 

יו"ר סיעת הליכוד, אורן כהן, הספיק גם הוא להצביע ואמר: "הבוקר מימשתי את זכותי הדמוקרטית ו צבעתי מ.ח.ל, הליכוד. אני קורא לכולם לעשות זאת . היום נקבע את עתיד העיר לשנים הקרובות. חשוב שלצד ראש העיר יהיה ליכוד גדול."

 

אורן כהן מצביע

אורן כהן מצביע


 

המועמד לראשות העירייה רפי סער אמר לאחר שהצביע כי, "הגיע רגע האמת. הבחירות האלה הן בחירות מהותיות לעתיד העיר שלנו. היום תושבי כפר סבא יבחרו באיזו עיר הם רוצים לחיות. עיר בצמיחה אשר שמה רק את תושבי כפר סבא במרכז, או עיר שתקועה במקום עם תשתיות מוזנחות, מערכת חינוך שחייבת התחדשות, בעיית תחבורה שרק מעמיקה ומרכז עיר מתפורר. אחרי שנים של הקפאה הגיע הזמן לצאת לדרך חדשה עם הנהגה נקייה, אחראית וישרה, הנהגה עם ניסיון מוניציפלי ויכולת מוכחת שתדע לנווט את הספינה הזאת. אני מביא איתי ניסיון עשיר ועשייה רבה בעמדות מפתח. מהיום הראשון בתפקיד אדע להוציא אל הפועל תכניות ולהוביל את העיר קדימה. בשביל שכל זה יקרה אני צריך אתכם היום- פתק צהוב לראשות  העיר ופתק לבן עם האות ״כ״ למועצה. יחד כפר סבא תנצח."

 

רפי סער מצביע

רפי סער מצביע


 

ראש העירייה, צביקה צרפתי, הצביע הבוקר בקלפי ברחוב המייסדים בעיר: "אני שמח על ההליך הדמוקרטי הנפלא הזה ובטוח שתושבי כפר סבא יצאו להצביע וידעו לבחור באנשים שעושים ולא באנשים שמדברים," אמר צרפתי, "יום נפלא ומוצלח לכולם!


צביקה צרפתי מצביע

צביקה צרפתי מצביע


 

המועמדת לראשות העירייה הדר לביא, הצביעה יחד עם בנה איתמר בקלפי בבית הספר אוסישקין: "אני קוראת לכולם, לכל תושבי כפר סבא, לצאת להצביע ולעשות שינוי," אמרה לביא, "למועמדים ולפעילים לשמור על חוקי המשחק. בסוף היום התושבים הם אלו שיכריעו איך הם רוצים לראות את כפר סבא מתקדמת."


הדר לביא

הדר לביא

 

השר צחי הנגבי הגיע לחזק את רשימת הליכוד בשכונת עליה. "הגענו לכפר סבא לחזק את אורן כהן ואת רשימת מחל למועצת העיר," אמר הנגבי, "הרבה תמיכה ואהבה בשיכון עליה."

השר הנגבי עם פעילי הליכוד

השר הנגבי עם פעילי הליכוד

 

 


 zeevshraga1978@gmail.com

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
יובל לוי. פרשנות בלבד
האם מינויו של יובל לוי לתפקיד מ"מ יו"ר וועדת תכנון ובניה חוקי?
אישה נהרגה מפגיעת רכב בירושלים
פעילי כנפיים של קרמבו בבאר שבע
"יום קרמבו" בבאר שבע
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
ילד טבע למוות בנהריה
מדוע בנו מעלית אם לא משתמשים בה?
העלמת מס בפיצרייה בגוש דן
העלמת מס בפיצרייה בגוש דן
נזק של עשרות אלפי שקלים ביערות קק"ל