כפר סבא

העירייה התחייבה להסתיר את חצר הגן

בהמשך לפניות הורי גן יערון התחייבו בעירייה להתקין חיפוי יוטה בחצר הגן הגובלת בשוק העירוני

זאב שרגא 01/11/2018
גן יערון. החצר חשופה לכל (צילום: פרטי)

גן "יערון" בכפר סבא פועל בסמיכות לשוק העירוני וחצר המשחקים שלו חשופה לעיניי כל. הורי הגן מספרים כי מאז תחילת שנת הלימודים פנו שוב ושוב לעירייה על מנת שתתקין חיפוי לגדר הגן, כזאת שתסתיר את החצר ותמנע כל מגע עם העוברים ושבים ברחוב, אולם לדבריהם פניותיהם הרבות לא נענו.

במכתב שהעבירו נציגי ההורים לעירייה, בצירוף חתימותיהם של כלל ההורים הדורשים את חיפוי הגדר, נכתב כי, "השיפוץ שעשיתם בקיץ מבורך והחצר נהדרת. יחד עם זאת, הגן היום חשוף לחלוטין בכל צדדיו. מצורף דף ובו חתימות של 100% מההורים בבקשה לכסות את הגן מכל צדדיו ביוטה- הילדים חשופים במהלך כל שעות היום והגן שוכן במקום מרכזי במרכז העיר. נשמח לקדם את הנושא כמה שיותר מהר".

"כבר חודשיים שמבטיחים לנו לכסות את הגדר ביוטה, גם במחלקת גנים וגם במוקד העירוני," מספרת אחת האמהות בגן, "מדובר בסך הכל בתליית בד יוטה באמצעות מספר אזיקונים. הודיעו לנו ממחלקת קיימות שזה כבר אמור היה להיות מבוצע אבל זה לא קרה. הגן שלנו מיועד לילדים עם צרכים מיוחדים וחשוב לנו מאוד לשמור על ביטחונם, כך שלא יהיה כל מגע בין זרים ובין חצר המשחקים."". 

 בהמשך לפנייתנו נמסר מעיריית כפר סבא כי, "לאור בקשות ההורים ובחינה מחודשת של כל השיקולים, הוחלט להתקין חיפוי יוטה בחצר גן "יערון". במקביל יבחן נושא זה בכל גני החינוך המיוחד." zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
או בוי
או בוי
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
אתר בניה , צילום אילוסטרציה
פועל נפצע בתאונת עבודה ברעננה
פרסום ראשון: סימה פרי פורשת מהמרוץ לראשות העירייה ומהחיים הפוליטיים
"מי שעשה זאת הוא אדם חסר חמלה"
הרב דר מיכאל לייטמן
כמה עותקים מהלב להדפיס לך?
צעיר ברעננה נהרג בתאונת אומגה
צעיר מרעננה נהרג בתאונת אומגה
קריב. זה אפשרי כבר מחר
"יש אמבולנס זמין שאפשר להכניס אותו לפעילות עוד השבוע"