כפר סבא

טיול נחמד לצפון

קבוצת הנשים בכדורעף הצפינה בשישי שעבר לנצרת וזכתה באחד הניצחונות הקלים שלה בעונות האחרונות. המאמן חן הימלפרב ולירון ימיני, הליברו של הקבוצה, מסכמים עוד ניצחון

זאב גולדשמיט 01/11/2018
לירון ימיני. נותנות את המאה אחוז (צילום: יוסי לזרוף)

ספק אם קבוצת הנשים בכדורעף של הפועל כפר סבא נתקלה אי פעם ביריבה כל כך חלשה , כפי שקרה לה ביום שישי. כפ"ס ניצחה את מכבי בנות נצרת 0:3 קל, כשבכל שלוש המערכות היא צברה 30 נקודות (לשם השוואה, כדי לנצח מערכה צריך להגיע ל-25 נק' במערכה אחת). במערכה  הראשונה כפ"ס השאירה את נצרת על 7 נק', במערכה השנייה על 12 נק' ובמערכה השלישית על 11 נק', וסיימו את הפארסה בתוך פחות משעה. המאמן חן הימלפרב הבין מהר מאוד שמשחק כזה ניתן לנצח גם עם השחקניות הצעירות, והוציא את אנייה ויליקי המנוסה באמצע המערכה הראשונה, ושיתף עד לסיום את כל שחקניות הסגל.                                

מתברר שאיגוד הכדורעף העלה לפני שנה את בנות נצרת שתי ליגות, לאחר שנוכח לדעת שבונים שם מועדון כדורעף בהשקעה גדולה, ורצו לאפשר לשחקניות מנצרת להתקדם. לא ברור כיצד ניתן להתקדם כשמדי שבוע היא מפסידה. מאמן כפר סבא, חן הימלפרב, שומר על כבודה של היריבה: "יש מספר קבוצות בליגת העל שהן ברמה לא מספיק גבוהה, ונצרת ביניהן. אבל הם מנסים לפתח את הכדורעף בעיר, וכשמועדון כמו שלנו, מהמובילים בארץ, מגיע לנצרת זה עושה טוב לעיר, ויחסית היה במשחק הרבה קהל. מבחינה מקצועית משחק כזה לא מהווה עבורנו קנה מידה, אבל אני שמח שהשחקניות הצעירות שלנו שיחקו הרבה, והוכיחו התקדמות ושיש על מי לסמוך".                                                 

אחת השחקניות הצעירות שעשתה התקדמות גדולה היא לירון ימיני, הליברו של הקבוצה. בת 16 וחצי, תלמידת כיתה י"א בתיכון גלילי.                                                                

"שיחקנו טוב כקבוצה ולא הגענו בגישה שהיריבה קלה מדי", אמרה ימיני השבוע, "אנחנו נותנות מעצמנו כל משחק את המאה אחוז. נכון שיש משחקים פחות מאתגרים שאינם דומים למשל למשחק נגד מכבי חיפה, אבל גם ממשחק נגד נצרת אפשר להנות. אנחנו בשלב של התגבשות, וכל משחק כזה מחבר אותנו טוב יותר".                                                  

ימיני משחקת בשלוש מסגרות, כולל הליגה לנוער וליגת בתי הספר. בעונה שעברה תיכון "גלילי" איבדה את התואר אחרי מסורת של שנים שנבחרת בית הספר זכתה בתואר הארצי. ביום חמישי "גלילי" כפר סבא הפסידה בדרבי שרוני למוסינזון הוד השרון 3:2  לאחר שכבר הוליכה בשתי מערכות.                    

"לא שיחקנו את המשחק הרגיל שלנו. לפעמים צריך לספוג נפילה מהסוג שקרה לנו, כדי שנתעורר" אמרה ימיני, שניסתה להסביר מה קרה בשלוש המערכות בהן גלילי הפסידה. "היו לנו נפילות מנטליות, שלא מתאימות לנו, ולא הצלחנו לעצור את הסחף".                                                                         

את נבחרת התיכון גלילי מאמן אלעד שפגט, והבנות מתאמנות במסגרת מגמת כדורעף מידי יום, לעיתים שני אימונים ביום. אבל מבחינת ימיני, העונה הראשונה שלה בקבוצה הבוגרת של הפועל כפר סבא בליגת העל היא סוג של הגשמת חלום. "החלום שלי הוא להגיע לנבחרת ישראל, ולהמשיך לאחת הליגות הטובות באירופה".                               

קבוצת הגברים של הפועל כפר סבא בכדורעף שיחקה אמש (לאחר כתיבת שורות אלו) בנעמן נגד האלופה הפועל מטה אשר.

 

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
דניאל שקלים. חוזר הביתה
חיזוק לא.ס רמת השרון
 עיריית רעננה סירבה לפתוח יחידה לטיפול בהתמכרויות בסמים ואלכוהול
עיריית רעננה סירבה לפתוח יחידה לטיפול בהתמכרויות בסמים ואלכוהול
מטפלת חשודה בגרימת שבר ודימום לתינוק
תושב רמת השרון נהרג בתאונה
עמותת ביה"ס "תמר" עתרה נ' העירייה
המועצה הדתית הרצליה
למועצה הדתית הרצליה מונו רבנים לחתימות על תעודות נישואין ותעודות הכשר
 יום האהבה במתחם חוצות המפרץ
חוגגים אהבה במתחם חוצות המפרץ אאוטלט
אלי דלל סגן ראש עיריית נתניה, דר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון ומרצה במכללה, פרופ הרט, נשיא האקדמית נתניה ועוד צחי רדיאנו, מנכל המכללה
האקדמית נתניה העניקה תארים לבוגרים