כפר סבא

"אני רוצה לדעת מה קרה לאמא שלי"

בני משפחתה של מרים מהגר שנהרגה מפגיעת רכב בכפר סבא לא מאמינים לגרסתו של הנהג הפוגע – עורך דין במקצועו – ומחפשים עדי ראיה או צילומים מהזירה

מיכאל פרוסמושקין 08/11/2018
זירת התאונה. חוקרים את סניבות התאונה (צילום: מיכאל פרוסמושקין)

כשלושה שבועות לאחר שמרים מהגר (67) נהרגה במרכז כפר סבא מפגיעת רכב בו נהג עורך דין, בני משפחתה מבקשים תשובות ולא מאמינים לגרסתו של הנהג הפוגע.

מהגר, אם לשישה ילדים, נפצעה, ב–20 באוקטובר, קשות מפגיעת רכב ברחוב וייצמן 137 בכפר סבא, ליד בניין העירייה, בעת שחצתה את הכביש בדרכה מביתה לבית הכנסת. בחלוף שלושה ימים היא נפטרה מפצעיה.

מחקירה ראשונית, בין היתר בהתבסס על עדותו של הנהג, עו"ד ובכיר בגוף הנאבק בשחיתות, עלה חשד כי התאונה נגרמה לאחר שהוא נסע לאחור על מנת להיכנס לחניה ואז פגע בה בעת שהייתה מאחורי רכבו וחצתה את הכביש שלא במעבר חצייה. רישיונו נפסל לחודשיים.

"לפי דעתנו, הוא משקר", אומר בנה של מהגר - רונן. "הוא טען שהוא החנה בין שתי מכוניות. הפגיעה הקשה של אמא שלי לא יכולה להיווצר מחניה זוחלת כמו שהוא טוען. אנחנו חושבים שהוא נסע לאחור במהירות, פגע בה והעיף אותה. הוא שבר לה את כל הגוף ונגרם לה נזק מוחי". 

רונן הוסיף ואמר: "הפחד האמיתי שלי שמאחר והנהג עו"ד הוא ימצא דרך לצאת מזה ללא אשמה. אני רוצה לדעת מה קרה לאמא שלי".

רונן סיפר כי הוא פנה מיוזמתו למשטרה ומסר עדות בהתבסס על מידע שאסף מאז התאונה, בין היתר צילום ממנו עולה לדבריו כי גרסתו של הנהג אינה נראית הגיונית.

רונן מספר כי כל החיים אמו עזרה לכל מי שביקש. "לאורך כל השנים התארחו בביתה אנשים שנזקקו לעזרה. היא אשת חסד בכל רמ"ח אבריה. היא נתנה כל כך הרבה לחברה ולזולת – מגיע לה ולמשפחה לדעת מה קרה. הוא הרס משפחה שלמה. היא הייתה מרכז הבית".

בימים האחרונים מחפשים בני המשפחה כל עדות או צילום מזירת התאונה. כל מי יכול למסור פרט מידע או צילום, מוזמן לפנות, גם בעילום שם, לטלפון 0546643346  - רונן.

 ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "תיק החקירה פתוח ועדיין מתנהל ולפיכך, אין בכוונתנו להתייחס לתוכנו".

 

 

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
חוגגים סוכות בבאר-שבע
קבוצת הנערות בכדורעף. הפסד בגמר למכבי תא
שוב נעצרה בגמר
חורף מסוכן בכבישים
חורף מסוכן בכבישים
כאלף יח"ד במסגרת "מחיר למשתכן" בת"א
עסקת ענק בנדל"ן בהוד השרון
בדרך להצלחה
מדוע בנו מעלית אם לא משתמשים בה?